Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsóka46 kérdése:

Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
27 évi házasság után egy 2 hónapos cirkusz, hazudozás után elhagyott a főnökasszonya miatt. Ez a nő egy vállalkozó, rettentő gazdag,pénzes hasonló korú mint én jobban sem néz ki. Teljesen beleszeretett a párom, teljesen elment az esze, se lát, se hall. 2 nagy gyerekünk van még tanulnak szeretik az apjukat ők sem értik mi van..? Elment az egyik nap és másnap már a közös ház felujitásába kezdtek de semmi nem a férjemé, a nő alkalmazottja de egyenlőre ideadta a fizetése nagyobb részét, mert a házat nem tudjuk fenntartani csak az én pénzemből. Minden a nőé onnan kap fizetést, ruhát, enni, az csinalja a házat is neki..tényleg semmije nincs..nem értem őt miért nem zavarja, hogy ilyen kiszolgaltatott? Senkire nem hallgat, nem hallja meg az embereket sem engem..amugy is levegőnek néz, teljesen közömbös vagyok neki. Nagy kiborulásaim voltak, őrjöngtem, öngyilkos akartam lenni a gyerekeim segitettek és állítottak meg. Ő közömbös volt mintha minden kihalt volna belőle.Kisebbségi érzésem van a nővel szembe, úgy érzem senki vagyok ahhoz képest, nem tudok vele versenyezni semmiben. Nem értem miért kellett pont az én férjem neki aki 50 éves, tény, hogy jóképű egy nyugodt, jó ember legalábbis az volt. Nem tudom feldolgozni.. segitsen aki tud és aki volt már ilyen helyzetben mert én még mindig szeretem őt és visszavárom pedig tudom, hogy hiába. Ennek a nőnek mindig fiatalabb fickói voltak most először hasonló korú van neki, a férjem, félek, hogy komoly lesz.De miért nem zavarja a volt férjemet, hogy ennyire mindenben ettől a nőtől függ, szinte kitartja őt. Kérlek segitsetek mert mindennap kiborulok, nem eszek kétségbe vagyok esve, sokszor gondolok még most is a halálra.
2011. okt. 2. 11:32
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtök válaszát ma kicsit jobban vagyok, de továbbra sem értem hogy tudott ebbe a nőbe bele szeretni, de még ez, de miért ment el így az esze? Talán ha lett volna ideje gondolkodni, de ez a nő azonnal rá szált ahogy elköltözött innen azonnal belekezdett a ház felujitásába.Próbálnám vissza szerezni, de most esélyem sincs én senki vagyok a szemében per pillanat. Nehéz lesz de ki kell belőle szeretnem és valóban a gyerekeimmel kell törődnöm főleg a fiammal mert ő volt sokat velem minden kiborulásomnál. Látom, hogy megviselte a dolog. Nálatok meddig tartott amíg a nehezén túl estetek? Gondolom ki hogy tudja feldolgozni én alapban is érzékeny ember vagyok sajnos. Kérlek irjatok ha van még tanácsotok a számomra minden jól jön. Köszi nektek lehet, hogy ez segitett, hogy kiirtam magamból.
2011. okt. 3. 18:46
 12/60 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megint Zsóka vagyok és megint kibukva. Nem tudom meddig tart még ez az állapot de folyton nála járnak a gondolataim és egyre rosszabbak, minden őrá emlékeztet. Nincs imélem ezért csak itt tudtok nekem írni, eddig a géphez sem ültem le most mutatta meg a kislányom és örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt mert sokat segitettetek nekem azzal amit leirtatok. Arra gondolok mi van vele mit csinálnak együtt, hogy beszélnek együtt, megsimogatja-e, az este meg borzasztó. Hazaérek hiányzik, vásárolok mindent érte vettem, mert ezt szereti, ezt a sört issza, stb. Nem értem, hogy én folyton rágondolok nekem hiányzik akkor ő miért nem is gondol ránk. Minden idejön még, kiirattam a receptjeit még mindig róla szeretnék gondoskodni pedig már nem az enyém. Nagy pecás volt 2 hónapja még ott sem volt pedig az volt a mindene csak a nő. Arról meg folyamatosan egyre gázabb dolgokat hallok az ott dolgozóktól, hogy mennyire utálják milyen szemét velük csak a körülötte lévő nyalizós brancsot szereti és mégis ő kell neki, a kint dolgozó fiúk azt mondják ha utánuk dobnák akkor sem kéne nekik és ennek ellenére ő kell. Még mindig visszaakarom kapni, tehetek valamit, vagy csak az marad, hogy törödjek bele, de nem tudok. Irtam egy sms-t, de végül nem mertem elküldeni, csak annyit irtam bele, hogy hiányzik és ezt muszáj volt leirnom neki, és tiszteljen annyira, hogy nem mutatja meg a nőnek, de nem mertem elküldeni, mert féltem, hogy mégis megmutatja és rajtam fognak röhögni. Az utobbi 2 hónapban szemrebbenés nélkül hazudozott ő a jó ember mert még mindig azt mondják sokan, hogy nem hiszik el róla plene, hogy egy ilyen kiszolgáltatott hejzetet bevállalt. Néha még én sem azt hiszem jön haza. Sokat sirok és várok ...... Segitsetek! Köszi
2011. okt. 6. 15:42
 13/60 anonim ***** válasza:

Szerintem se küldj neki sms-t ,hogy hiányzik,lehet,hogy a nő is olvasná,és kiröhögnének...

Inkább be kellene ülnetek valahová egy kávéra, megbeszélni a továbbiakat.Akkor meglátod,hogy áll a dolgokhoz...

2011. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:

[a kislányod csinálhatna egy email fiókot Neked, pár perc alatt, és hamar megtanulod és megszereteted majd, könnyű gyors rajta levelezni]

most harmadszor írom: ne hasonlítgasd magad a másikhoz.

ÁRT. Nem őt kell legyőzni- ill. gondolj bele, ha mondjuk legyőznéd vagy valahogy elvinné az ördög - jó lenne Neked? hinnél a férjednek, hogy megfordult az érzése?

Férjed csapdába lépett: ha mondjuk elhagyná - egyből a munkáját is elvesztené - és nagyon-nagyon nehéz 45 fölött munnkát találni! Várj, majd valahogy lesz, nem tudsz abban az irányban semmit tenni!!!

Azt mondom: csak magaddal kell most foglalkozni: mineden hasonlítgatatás, rivalizálás nélkül. Varrj vagy vegyél egy új ruhát, keress régi barátokat, beszélgetni, zenét hallgatni. Van munkád? munkahelyed?

2011. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
Igen van munkám szeretem is bár csak 6 órás, ezért is vagyok kiszolgáltatva neki, mert kevés a pénz. Egy kis boltban dolgozom ráadásul olyan a munkám, hogy fizikailag is nehéz. Eddig valahogy vigasz volt az, hogy tényleg egy jó szót nem hallottam a nőről, de ma azt mesélték akik nála dolgoznak, hogy teljesen megváltozott mióta ki van elégítve minden téren. Addig mindenért ordibált, mindenféle szemét munkát csináltatott velük, most tök kedves, azt is mondták, hogy hétvégéken eljárnak velneszezni, meg minden fele, hisz a pénz nem akadály. Ez mind nagyon fáj, nem értem vele hogy megy neki olyan jól a szex is, mikor itthon több éve gond volt vele, vagy velem volt a baj? M
2011. okt. 7. 13:07
 16/60 anonim ***** válasza:

Kérdező!könyörgöm! térdenállva könyörgöm! NE HASONLÍTGASS!

Nem veled van a baj. Senkivel sincs baj. Ez egy állapot, amit fel kell dolgoznod, rágódásmentesre. Talpra kell állnod, és akkor látni fogod, milyen szép a világ.

Mert szép.

Figyelj a munkádra, a gyerekeidre, arra amit szeretsz csinálni. Mi a kedvenc zenéd? mert küldeném, de nem tudom ,mi az? és meg tudnád hallgatni?

2011. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim válasza:

Szia 10-02 13:38-as vagyok, egyébként a nevem Bea.

Fogok jelentkezni, szívesen beszélgetek majd veled, megpróbálok neked erőt adni ahhoz, hogy ezt az egészet úgy vészeld át, hogy te is jól gyere ki belőle. A férjeddel kapcsolatba ne akadj ki semmin, ne borulj ki semmin ez mind csak látszat. Amúgy van facebook-od? Mert ha van felvennélek ismerősnek és sokat tudnánk beszélgetni privátban. Ha gondolod, írd meg nekem privátban az elérhetőségedet, hogy fel tudjuk venni a kapcsolatot. Addig is kitartás, és legyél nyugodt lesz ez még másképp is, csak ezt a kis időt kell átvészelni!

2011. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok fönn sehol, de majd igyekszem a facebookra legalább felmenni addig írok itt. Kedves Bea azt hiszem te igy ismeretlenül is barátom lettél te hogy vészelted át ezt az egészet? Tudom hülyeség ez az összehasonlitgatás mégis nagyon nehéz kezelni, mivel nem vagyunk hasonló emberek és itt főként az anyagiakra gondolok. Emberileg pedig szintén mások vagyunk gondolom ez csak ideig-óráig fog tartani, hogy rendes az emberekkel, mihelyst lesz valami gond rajtuk fog csattanni. Tudom a szerelem nem tart örökké köztük is elfog egyszer mulni és akkor fog kiderülni, hogy mit bir az a kapcsolat, bár a férjem rák őt lehet irányítani és nagyon béketürő ember. Ezért hihetetlen, hogy innen kilépett. Sajnos nem csak innen, tulajdonképpen egy volt családtagjával sem tart kapcsolatot eggyel sem beszél ő most teljesen elvonult oda arra a munkahelyre és ott él a nővel és a nagy barátaival. senkivel nem beszél még a testvérével sem. Teljesen elvonult tőlünk. A gyerekeit felhivja hetente 1-2 alkalommal ez kb. félperc, mert nem tud mit mondani, csak megkérdezi, hogy hogy vannak? Már nem él itt igy itteni dolgokról nem beszélhet az ottaniakról pedig nem tud a gyerekek pedig nem kérdezik, mert nem érdekli őket. Nem hiszem, hogy ez nem rossz neki, hogy minden ami volt csak a mult, vagy még ezt sem fogja fel annyira elvakult volna? Most minden ami ott van az tetszik neki. Sajnos nekem még hiányzik és ez nem tudom meddig lesz még igy szeretném én is ha elmulna de hosszú volt ez az idő együtt. Sok mindenen átmentünk, rengeteget kinlódtunk mire idejutottunk és fáj, hogy ezt mind elfeledte. Néha ugy érzem ő nem is ezen a világon él. Kérlek válaszolj nekem egyenlőre itt ird le te mit tettél és hogyan nagyon érdekel. Valahogy tul kell lennem rajta és ezt a dühöt amit érzek most iránta szeretném kivetni magamból megérteni nem akarom, mert azt azért nem, velem is történt hasonló kb. 3 éve én egy hétig gondolkoztam és végül tudtam,hogy hol a helyem és éreztem, hogy szeretem őt, de ő semmit nem mérlegelt. Kérlek válaszolj ha ráérsz. PUSZI
2011. okt. 8. 12:47
 19/60 anonim ***** válasza:

Szia!A 10.03. 14.28,és a 10.03. 7.43-as válaszoló vagyok,Gabika.

Kicsit mosolyogtam azon, hogy a Te férjed is rák, ő is irányítható,és béketűrő.(amúgy jómagam is rák vagyok)

A rák férfiról amúgy azt írják ,hűséges típus,családszerető...

Azt fejtsd már ki bővebben,jól értem hogy pár éve Te is megcsaltad a férjedet??

ha igen,nem lehet,hogy most akarja visszaadni?

2011. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Kedves Gabika! Ami volt 3 éve az egy komolynak induló kapcsolat volt, de nem jutott el a beteljesüléshez, mert átgondoltam mindent. Jó volt vele beszélgetni,mert itthon nem kaptam meg végül is mindig ugyanez a probléma volt közöttünk itthon, hogy sokat hallgatott. Ennél több nem volt közöttünk, talán jobb lett volna ma lehet, hogy boldogabb lennék. Nekem akkor fontosabbak voltak a gyerekek és ő is mivel szerettem. Röviden ennyi utána soha nem találkoztunk. Irj ha tudsz.
2011. okt. 8. 14:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!