Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsóka46 kérdése:

Elhagyott, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
27 évi házasság után egy 2 hónapos cirkusz, hazudozás után elhagyott a főnökasszonya miatt. Ez a nő egy vállalkozó, rettentő gazdag,pénzes hasonló korú mint én jobban sem néz ki. Teljesen beleszeretett a párom, teljesen elment az esze, se lát, se hall. 2 nagy gyerekünk van még tanulnak szeretik az apjukat ők sem értik mi van..? Elment az egyik nap és másnap már a közös ház felujitásába kezdtek de semmi nem a férjemé, a nő alkalmazottja de egyenlőre ideadta a fizetése nagyobb részét, mert a házat nem tudjuk fenntartani csak az én pénzemből. Minden a nőé onnan kap fizetést, ruhát, enni, az csinalja a házat is neki..tényleg semmije nincs..nem értem őt miért nem zavarja, hogy ilyen kiszolgaltatott? Senkire nem hallgat, nem hallja meg az embereket sem engem..amugy is levegőnek néz, teljesen közömbös vagyok neki. Nagy kiborulásaim voltak, őrjöngtem, öngyilkos akartam lenni a gyerekeim segitettek és állítottak meg. Ő közömbös volt mintha minden kihalt volna belőle.Kisebbségi érzésem van a nővel szembe, úgy érzem senki vagyok ahhoz képest, nem tudok vele versenyezni semmiben. Nem értem miért kellett pont az én férjem neki aki 50 éves, tény, hogy jóképű egy nyugodt, jó ember legalábbis az volt. Nem tudom feldolgozni.. segitsen aki tud és aki volt már ilyen helyzetben mert én még mindig szeretem őt és visszavárom pedig tudom, hogy hiába. Ennek a nőnek mindig fiatalabb fickói voltak most először hasonló korú van neki, a férjem, félek, hogy komoly lesz.De miért nem zavarja a volt férjemet, hogy ennyire mindenben ettől a nőtől függ, szinte kitartja őt. Kérlek segitsetek mert mindennap kiborulok, nem eszek kétségbe vagyok esve, sokszor gondolok még most is a halálra.
2011. okt. 2. 11:32
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:

Akkor végül is, Úgy nem csaltad meg.

A férjed tudott róla?

Amúgy érdekes,írod hogy sokat hallgatott.Úgy érted,nem volt beszédes?Magába zárkózó, olykor hangulatember-mert akkor ebben is hasonlítanak.

Érdekes,az én férjem is inkább hallgatni szeret ,mint beszélni.A ribi meg ikrek, imádott csacsogni...

Amúgy rák-ként én is inkább meghallgatom az embereket,akkor beszélek,ha van is mondanivalóm.Nem vagyok szórakoztató egyéniség, aki a semmiről is tud órákig fecsegni-mondjuk engem idegesít is....

Azért kérdeztem, amit, mert ha ténylegesen megcsaltad volna,lehet,hogy ő meg így akart "visszacsalni"...

Sajnos a Rák férfi tapasztalatom szerint elég nehezen hoz döntéseket, de ha hoz ,büszkeségből ahhoz tartja magát.

Lehet a férjed is így lesz, megbánja ,de nem mer visszatáncolni, inkább szenved majd a nő mellett...

2011. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
Igazad van Gabika a férjemet jól jellemezted, teljesen olyan ahogy írtad. Arról a dologról nem tudott nem is volt mit tudjon, mert nem történt semmi, mert tudtam, ha közelebb kerülünk, mint csók vagy más akkor lehet, hogy nehezebb lesz a döntés, de nem is tudtam volna megtenni előre gondolkoztam az egészen. Inkább úgy mondom erős szimpátia volt ami bármivé alakult volna, de mi csak sokat és jót beszélgettünk ami akkor nagyon jó volt. A férjem valóban mindig sokat talán túl sokat hallgatott és akkor sem beszélt amikor szükségem lett volna rá, de elfogadtam, mert amikor megismertem akkor is ilyen volt és ebbe szerettem bele. A nőjének biztos ez tetszett meg benne mert az maga köré gyüjtött 4-5 embert akiktől elvárta, hogy minden este ott legyenek vele főzőcskéztek, kártyáztak, stb. és bevette ebbe a csapatba a férjem aki ott közöttük ahogy hallottam egy idő után teljesen feloldódott és elvolt ájulva az uj barátaitól és egyre később kezdett haza járni, amit én számon kértem tőle. Ezen pedig fel volt háborodva, hogy vegyem tudomásul ő ott végre jól érzi magát és neki végre igaz barátai lettek. Na és persze a főnökasszony külön órákat adott neki ahol ők pld. hétvégeken kettecskén órákig beszélgettek. Én mondtam neki, hogy a barátság nem itt kezdődik, ha eljönne onnan biztos vagyok benne egyik sem keresné mind csak azért marad, mert nyalni kell a főnöknő ...t. Tulajdonképpen kényszerből, de az biztos, hogy tudták, hogy a nő kinézte magának a férjem és segitettek neki megszerezni őt. Egy szemét társaság. Szóval ez történt. Irj kérlek.
2011. okt. 8. 17:47
 23/60 anonim ***** válasza:

G. vagyok.Mit is mondhatnék.Próbáld elterelni a figyelmed,hallgass zenét,menj el valahova,kapcsolódj ki!

Csináltass új frizurát!Vegyél új ruhákat,csípd ki magad.

Ha eldo

öntötted hogy még kell neked,és szereted a férjed,próbáld elhívni egy randira.Beszélgessetek!

Ha látod rajta,hogy gondolkozik,visszatáncolna, próbáld meg óvatosan visszacsábítani!

DE NE ALÁZKODJ MEG előtte,ez fontos.

Ha ez nem jön be, újítsd meg a kapcsolatod a férfival akiről írtál, próbáld meg vele féltékennyé tenni.

Lehet ,hogy közben még össze is jöttök,és jobb lesz mint a férjed!

Hidd el,aki el tudott menni,az nem is volt a tiéd igazán, van egy ilyen mondás!

Viszont még visszatalálhat hozzád,kérdés,hogy akkor neked fog -e még kelleni ezek után!

Egyenlőre ennyit.

Írjál,hogy mik a fejlemények,szorítok!

2011. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Helyzet változatlan most a hétvége eddig elment, mert itthon van a kisfiam barátnője és ők elterelték a figyelmemet, de este nagyon hiányzik nekem. Tudom hülye vagyok hisz nem érdemli meg, de ő volt 27 évig a társam. Lehet, hogy egyszer majd letudok ülni vele beszélni, de ez nem most van. Most még olyan indulatok vannak bennem mert nem értem miért tette, hogy nem bírom elviselni a közelségét. Amúgy meg szerintem most nem jelentek neki semmit, max. terhet, akivel foglalkozni kell.Nem örülne ha beszélni kellene velem az biztos. Érdekelne, hogy érez-e irántam valamit is, szerintem esetleg sajnálatot, mert azt látja meg elmondják a gyerekeim is neki, hogy nagyon fáj amit tett és nehezen dolgozom fel. Szerintem csak ennyi amit ő érez. Jó lenne valahogy átforditani az egészet, hogy valami mást is érezzen irántam, de nem tudom lehetne-e valahogy most nem sok esély van rá az biztos, most csak a nő körül forognak a gondolatai. Leirom az email cimem: kovi006@gmail.com. Ide Gabika és Bea nagyon örülnék ha irnátok utána majd megbeszéljük a facebookot is, mert ott is fönn vagyok már, de még gyakorolnom kell most raktak fel a gyerekek. Mindenesetre köszönöm, hogy találkozhattam veletek és igaz barátaim lettetek, legalábbis érzem, hogy tényleg szeretnétek segiteni. Sajnos a 3 évvel ezelőtti férfi azóta boldogan él mással, mivel én nemet mondtam uj pedig nincs a láthatáron, egyenlőre én sem vagyok nyitott másra sajnos csak a férjem körül járnak a gondolataim. De remélem elfog ez is mulni. Nagyon nehéz, főleg mert nem értem, azt sem, hogy hogyan szerethet mást, mikor én csak őt, de azt sem, ha már ez megtörtént, hogy tudott minden igy egyszerüen felrugni? Őrült szerelmes lehet ezért most nincs esélyem. De vajon meddig fog tartani? Puszi nektek és várom irjatok, és szeretettel várom mindenkitől akik még irtak. Köszi nektek.
2011. okt. 9. 09:31
 25/60 anonim ***** válasza:

G.vagyok!

Ha van emailcímet, tudsz nekem privát üzenetet is írni!

Én a facen nem vagyok fent,csak az iwiwen-regisztráltasd oda is magad!

Meglátod,jót tesz ,ha megtalálsz rajta sok régi ismerőst...

meg újakat is szerzel!

Sajnos, csak az idő fog enyhülést hozni,nekem még 1 év után is előtörnek a fájdalmak, pedig mi együtt vagyunk, a férjem engem választott,nem a ribijét.

A nő gondolom erős kézzel fogja,irányítja. Hány éves amúgy a nő,neki nincs férje,családja?

2011. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
Még a férjével jött ide annak idején ezzel a vállalkozással ez a nő, utána összejött egy szintén rák fickóval akit augusztusban dobott és rá szinte rögtön elkapta a férjem. Pont az előbb mondta egy ott melózó csaj, hogy ugy érte őket, mint a villámcsapás, hogy összejöttek, nem hiszik el a páromról, hogy igy elment az esze. Ő a nagy rák teljesen kifordult magából azt teszi amit a nő mond, a nő öltözteti, olyan dolgokba pld. ing amit soha nem szeretett, de most felveszi, megy a nő után, mint egy kis pincsi kutya, meglehetősen sokat is beszél, holott alapjában csendes ember volt. Teljes jellemváltozáson ment keresztül legtöbbször röhögnek rajta, de ő ezt sem veszi észre. A nő szintén 50 körül van, nem fiatatlabb nálam, nem is néz ki jobban. Félig nem magyar -érted?-, van egy hosszú póthaj bevaratva neki ami többnyire coffban van, amugy a fejetetején jó ritka a haja. Most állitólag ő is fogyott gondolom a szerelem tette, de jobb igy sem lett. Azt hiszem amugy sem a külsőségek az elsők, szerintem teledumálta a fejét, per pillanat a férjem esze elszállt, nincs is semmi a fejében. Utált szállodákba menni, mindig magánházat vettünk ki nyaralni ezzel a ribivel meg jár velneszezni, meg bárhová, teljesen más életet él, mint előtte. A dolgozók meg is jegyezték, hogy most már hallják a hangját, mert előtte alig beszélt. Csak tudod ez nem ő. Sajnos esély igy ezek után egyenlőre amig ilyen elvakultan szerelmes nincs, hogy visszakapjam. Nem tudom meddig tart ez a nagy szerelem? Utána talán más lesz, de remélem akkor már nem fog érdekelni engem sem. Legalábbis nagyon szeretném. pusza
2011. okt. 9. 10:49
 27/60 anonim ***** válasza:
Szia!G.vagyok,mi újság veled,jobban vagy,van valami fejlemény?
2011. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:
Szia Gabika. Semmi jó nem történt a férjem folyamatosan hülyét csinál magából. Ma pont azt mondták, hogy mentek fel nálunk az áruház emeletére elöl a nő 50 évesen miniben utána a hülye uram 50 évesen és fogdosta hátulról a seggét. Erre irtam neki egy sms-t hogy a gyerekei miatt igaz tudom a rózsaszin köd nagy de fogja magát vissza legalább nyilvános helyen, de ugy sem érti, mert már egyszer kértem erre. Kiröhögték a nő ráadott valami kopogós cipőt, inget, bőrkabátot, selyemsálat a nyakába. Ilyeneket az életben nem vett volna fel ez nem ő. Már nem is tudom sajnáljam, vagy mit csináljak. Már a facebookon is irták a multkor, hogy hallották-e az emberek, hogy lecserélt ez a hülye erre a ci.. ribancra aki a város egyik legnagyobbja.. Szóval ez van, a sógornőmnek elismerte, hogy ő most egy rózsaszin ködön át lát mindent és lehet, hogy racseszik. Puszi
2011. okt. 13. 18:27
 29/60 anonim ***** válasza:

Majd kiforrja magát....

Valamit nagyon tudhat ez a nő....ami bejön a férjednek,de majd pofára esik.

Tényleg bohócot csinált belőle a nő...de megérdemli,ha hagyja.

Kitartás! Puszi. G.

2011. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim válasza:
Szia Bea vagyok megint.Ne haragudj, hogy csak most válaszolok,de általában a géphez jobban csak hétvégén jutok.Nehéz átvészelni,én sem vagyok rendben,mert most 6 hét után itthon kellene lennie velünk,tudod külföldön dolgozik és nem hazajött, hanem Pécsre az új otthonába ami tőlünk 400 km-re van. A gyerekeket is megviseli,meg tulajdonképpen így ,hogy ismeretlen helyen van ő is hátat fordított mindenkinek. Az én férjem amúgy hal.Ami a fontos,most arra gondolok, hogy független vagyok,nem kell gondoskodnom róla,mert őt ám a végtelenségig ki kellett szolgálni.Most főzzön, süssön neki a másik,készítse hogy visszatudjon menni stb. bajlódjon vele a másik meg a szeszélyeit is viselje el!Nekem is nagyon rossz, de pozitívan kell gondolkodni, arra koncentrálok mindig, hogy nem bírja ott sokáig és hazajön,mert nálatok is mint nálunk sok időt voltunk együtt,de hozzánk mindig visszajött mert, ahogy te is mondtad az az idő nem volt kevés.Legyél te is türelemmel, ne a jelenre gondolj,ha igen gondold azt, hogy ez csak átmeneti.Közöttetek is olyan kapocs van amit nehéz semmissé tenni.Amúgy amint mondtam, vakok és süketek ilyenkor, de az idő mindent megold! A lényeg ne gondolj a mostani helyzetre,gondolj valami jó dologra,foglalkozz sokat a gyerekkel, csináljatok sok olyan dolgot ami vidám, próbálj nevetni sokat és pozitívan gondolkozz!Zárd ki a mostani rossz helyzetet a fejedből és gondolj arra, hogy hazajön, egyszer csak váratlanul beállít és marad,persze csak akkor ,ha még te is visszafogadnád.Ha nem akarod visszafogadni,akkor gondolj egy új lehetőségre, hogy szabad vagy tiéd a világ, senkinek nem tartozol elszámolni valóval.Foglalkozz sokat magaddal,változtass egy kicsit a külsődön a lényeg az ,hogy először is magadnak próbálj megfelelni és ha meglátogat benneteket, ne legyél támadó, legyél közömbös, nyugodt mintha már nem is érdekelne ő téged, legyél szép, csinos és meglátod a reakcióját!Nagyon fontos, hogy ilyenkor ne a vele töltött szép dolgokra gondolj, mert akkor nagyobb a fájdalom,gondolj inkább azokra ami nem volt olyan jó,de inkább semmire vele kapcsolatban, csak arra, hogy úgy is hazajön!Nekem is nagyon fáj, én is szoktam kiborulni, de rájöttem arra, hogy ezzel csak magamnak meg a gyerekeknek ártok.Azért tértem át a pozitív gondolkodásra,semmi negatívra nem gondolok, a gyerekekkel sok vicces filmet nézünk, vicces dolgokat teszünk, sokat nevetünk.Ha meg dolgozom csak a munkámra koncentrálok és sokat álmodozok csupa jó dolgokról! Lehet, hogy ez hülyeségnek tűnik, de hidd el a lelki fájdalmat nagyon nehéz meggyógyítani,azt csak te tudod orvosolni.Nekem is elegem volt abból, hogy meg akarok halni,nem ettem, nem aludtam, nyugtatón éltem és ez a gyerekeknek is nagyon rossz volt.Változtatni kell és ezt csak így, ha pozitívan gondolkodsz.Az idő amúgy is mindent megold.Még valami amire gondolj! Nem halt meg,él, igaz,hogy más utat választott egyenlőre,de ez legalább visszafordítható!Csak türelem és gondolkodj pozitívan!A pozitív gondolkodás lényege:Bármit érzel az tökéletes visszatükröződése annak ami éppen valósággá válik.Ezért gondolj csak a jó dolgokra!Ha azt gondolod, hogy képes vagy rá, vagy azt ha nem mindenképpen igazad van.Az válik valóra amire mindig gondolsz.Hiszem, hogy csodálatos vagy,hogy van benned valami fantasztikus,függetlenül attól,hogy mi történt veled az életben,függetlenül attól,hogy idős vagy ,vagy fiatalnak gondolod magad.Abban a pillanatban,hogy helyesen kezdesz gondolkodni,az a valami ott belül a benned lévő erő, ami nagyobb mint a világ feléled és átveszi életed irányítását!Éltet,felruház,vezet,véd,irányít és biztosítja az életet,ha hagyod!Élvezd te is az életet,az élet csodálatos varázslatos utazás!Mindig arra gondolj csak amit akarsz a jó dolgokra!Vedd lazán az egészet és élvezd,hisz nem kell semmit tenned csak azt amit tenni akarsz!Érezd jól magad! Ez a pozitív gondolkodás és ez engem nagyon sok mindenen átsegített és átsegít most is.Kívánom, hogy neked is segítsen!Ha sikerül valamelyik közösségi oldalon felvennünk a kapcsolatot,akkor majd küldök neked egy hivatkozást, hogy ennek bővebben hol tudsz utána nézni,persze,ha érdekel. Addig is sok erőt neked, sok jót és nyugalom ez a hosszú élet titka!Ne idegeskedj csak a jó dolgokra koncentrálj!Várom válaszod! Addig is kedves barátnőm sok puszi és kitartás!
2011. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!