Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinek van igaza? Jogos a haragom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Jogos a haragom?

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy kisfia előző házasságából.

Pár hónapja töltötte be a 3 évét, így elhozhatja hétvégére.

Viszont nálunk nem ideálisak a lakáskörülmények, mi is alig férünk, így eddig még nem aludt nálunk a gyerek, igazából összesen csak 3-szor láttam eddig.

A nővéréékhez viszi ilyenkor ahol van plusz szoba, így elférnek ott aludni bár igaz, ők a mellettünk levő városban élnek, én pedig a munkám miatt nem tudok utánuk menni ( sajnos hétvégén is dolgozom).


Ez eddig rendben is volna, de ami igazán bánt az az, hogy ilyenkor hiába próbálom hívni mobilon, ki van kapcsolva, majd azt mondta azért, mert ha a gyerekkel van, akkor vegyem tudomásul, hogy rá figyel, én megszűnök.


Ez szíven ütött, mert amúgy nagyon szeretjük egymást és jó a kapcsolatunk és

ma is jól esett volna legalább fél percre hallani a hangját miután nem láttam tegnap reggel óta.


Ez szerintem nagyon nem szép dolog tőle, hogy ennyire kizár az életéből ilyenkor.

így hogyan alakuljon ki pozitív kapcsolat köztem és a fia között?

Ti miként látjátok?


2011. okt. 9. 18:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%

Ezt én sem értem. Azért, mert a gyerekkel van, miért kell kikapcsolni a telefont? Legfeljebb lehalkítja, és visszahív, ha ráér. És ha valami baj lenne? Szerintem nem igaz, hogy napi pár perce a 24 órából nincs rád. Én is berágnék.


(most a gyerekkel való kapcsolatodra nem reagálok, nem az volt a kérdés)

2011. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon erős bűntudata van a férjednek. 3 éves a gyerek, időközben elvált és újranősült nagyon hamar... nagyon pici volt még a kisfiú, amikor otthagyta őket. Ha miattad vált el, akkor talán öntudatlanul is így büntet, ha nem miattad, akkor meg a saját lelkiismeretével könnyebb így elszámolnia, hogy legalább hétvégén úgy viselkedik, mint egy "igazi" apa.
2011. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
43%
Sztem igaza van a férjednek. Nyilván szereti a gyerekét és szeretne ilyenkor (ebben a kis időben) csak vele lenni. Ezért nem szeret kevésbé, de ha majd lesz gyereked rájössz h ez egy másfajta szeretet. :) AM meg nem értem hogy nem fér el egy 3 éves gyerek a lakásotokban.
2011. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
Akinek van gyereke, az meg azt is megértheti, hogy nem aludhat rossz körülmények között egy kisgyerek. Biztos meg van az oka, hogy máshová viszi a férj, még arra is gyanakodnék, hogy a volt feleségnél vannak, de ez már a rosszindulatú verzió. Amúgy a kérdező egy szóval sem mondta, hogy ő tiltotta onnan ki a gyereket.
2011. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
36%
Most cenzúrázatlanul megosztom veled az első gondolatomat, amit lehet nem közölnék ,ha többször átgondoltam volna. Szóval , ki a fa*zt érdekelne a feleségem/élettársam akkor, ha csak nagy ritkán találkozom a kisfiammal. Franc lenne kíváncsi az értelmetlen telefonálgatásokra csak az önös aggályai miatt. Ha képtelen eljönni velem akkor vegye tudomásul, hogy nekem több legfontosabb ember van az életemben stb.stb. És még ragozhatnám.
2011. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
29%
Kedves kérdező, nem értették meg a kérdésed..... mint általában itt szokták...
2011. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%

Mennyi rossz párkapcsolatban élő ember van!


El sem hiszem, hogy a párunk, a társunk ennyire keveset ér egyeseknek. Oké, hogy a gyerek rettenetesen fontos és oké, hogy aznap minden percet ki szeretne Vele használni, de ezért el kell taszítania a feleségét?


Az ember párjának legalább olyan fontosnak kéne lennie, mint a gyerekének, még ha a kettő közötti szeretet különbözik is.


Szerintem jogos a kérdező haragja, nem csak Neki kell tekintettel lennie a férjére, és a fiára. Hisz nyugodtan elmehet a fiúval... egy telefonhívás arról, hogy még élnek és jól vannak, nem olyan nehéz és a kérdező sem lesz önző ettől.


Nem is értem...ha valaki gyereket szül, akkor onnantól kezdve megszűnik mindenki? Nem is csoda, ha férj mondjuk ilyenkor félrelép, teljesen megértem.

2011. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Én nem engednem hogy mashol aludjon.

tudom, nem ez volt a kerdes

a kerdesedre valaszolva: jogos lenne, ha..

2011. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%
Miért hurrogjátok le? Ti örülnétek ha a gyereketek az ex és az új nő között aludna, egy olyan helyen, ahol lehet még játszani is alig tud? Egyébként én a másfél éves gyerekem mellett tudok naponta háromszor beszélni a párommal, anélkül, hogy a gyereket félre tenném. Szerintem gáz amit a párod csinál, az meg, hogy kijelenti, hogy te megszűnsz, szerintem inkább arra kéne törekednie, hogy te is többet legyél a gyerekkel.
2011. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
48%

Elfogadtad a parodat, es ugy, hogy tudtad, hogy apa, akinek gyermeke van, es igenyt is tart arra, hogy talalkozzon a gyermekevel.

Neked elettarsad, a gyermeknek az apja! Joga van ahhoz, hogy szeresse a gyermeket, es ezt nem eleg mondani, tehat van erre 2 napja, hogy egyutt legyen a gyermekkel, veled pedig mindennap egyutt van, ezt kell elfogadnod!

TAlan probald azt megoldani, hogy felajanlod a parodnak, hogy legkozelebb nalatok legyen a gyermek, hiszen egy fotelagyat is belehet szerezni pl.

2011. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!