Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinek van igaza? Jogos a haragom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Jogos a haragom?

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy kisfia előző házasságából.

Pár hónapja töltötte be a 3 évét, így elhozhatja hétvégére.

Viszont nálunk nem ideálisak a lakáskörülmények, mi is alig férünk, így eddig még nem aludt nálunk a gyerek, igazából összesen csak 3-szor láttam eddig.

A nővéréékhez viszi ilyenkor ahol van plusz szoba, így elférnek ott aludni bár igaz, ők a mellettünk levő városban élnek, én pedig a munkám miatt nem tudok utánuk menni ( sajnos hétvégén is dolgozom).


Ez eddig rendben is volna, de ami igazán bánt az az, hogy ilyenkor hiába próbálom hívni mobilon, ki van kapcsolva, majd azt mondta azért, mert ha a gyerekkel van, akkor vegyem tudomásul, hogy rá figyel, én megszűnök.


Ez szíven ütött, mert amúgy nagyon szeretjük egymást és jó a kapcsolatunk és

ma is jól esett volna legalább fél percre hallani a hangját miután nem láttam tegnap reggel óta.


Ez szerintem nagyon nem szép dolog tőle, hogy ennyire kizár az életéből ilyenkor.

így hogyan alakuljon ki pozitív kapcsolat köztem és a fia között?

Ti miként látjátok?


2011. okt. 9. 18:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi acsargó van itt.Kiragadtok valamit és szidjátok a kérdezőt. Ha egy nap beszél 2 percet a párjával, akkor már nem szereti a gyereket?Dolgozik, nem tud velük lenni, és igen élhetnek olyan helyen, ahová nem szívesen viszik a gyereket. Annak a gyereknek új ez az egész, nemhogy még a kérdező mellett aludjon. Fotelágynak meg lehet nincs már hely.
2011. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
19%
Isten mentsen az ilyen pióca nőktől akik minden nap hívogatnak és kérdezgetnek a semmitmondó dolgaikkal untatnak ,csak hogy ellenőrzés alatt tartsanak rövidpórázon, ha meg véletlenül vagy szándékosan éppen más dolog miatt kikapcsolom a telót vagy esetleg lemerül országos hisztit csapnak! Milyen lehetett szegény férj előző felesége ,ha miattad hagyott el?Sajnálom szegényt..
2011. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem halna bele, ha 1 percre fölvenné neked a telefont.

Vagy bűzlik itt valami (nem is a kisfiú van a dologban, hanem másik nő) - vagy meg van sértődve, ha Te döntöttél úgy, hogy a Ti lakásotokban "nem fér el" a gyerek.

2011. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A rosszindulatú ( többség...) kedvéért kiegészítem azzal, hogy 1. nem miattam váltak el, 2. a nem ideális lakáskörülmény azt jelenti, hogy tulajdonképp csak 1 szobát bérlünk egy 2 szobás lakásban, a másik szobában a tulaj él, de ő sajnos nem egyezik bele még abba se, hogy tengerimalacot vegyünk, nemhogy egy hangoskodó kisgyereket felhozzunk :((

Tudom, hogy nem a legjobb hely, de anyagilag sajnos most ezzel kell beérnünk egy ideig.


A férjem amúgy bocsánatot kért, mikor elmondtam neki, mennyire megbántott ezzel a szóval, hogy "megszűnök".

2011. okt. 9. 22:27
 25/32 anonim ***** válasza:
10%

2.5 eves gyerekem van, nem hangos egy harom eves, es biztos a tulaj is ember, lehet vele beszelni.. es jot tenne, ha legalabb heti egyszer latna, hidd el.


a ferjed nem rosszindulatbol mondta, de ha kikapcsolja a telefonjat, akkor gondolom mindenkinek, nem csak neked, kar magadra venned..egyebkent sok ferfi nem az a "beszedes" fajta, sokszor maskepp jon ki, mint ahogy gondoljak

2011. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen igaza van a férjednek. Bár azt nem értem hogy, hogy vehetett el egy ilyen ostoba, irigy hárpiát.
2011. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, miért lenne önző, irigy hárpia, azt meg pláne nem, hogy miért baj, ha egy egész külön töltött nap után szeretne fél percet a férjével beszélni. Szó sem volt arról, hogy milliószor telefonálna neki egy nap meg kivallatná, hogy mit csinált a férje meg amiket még itt írtak. attól, hogy 1 percig merészel mással is foglalkozni az apuka, még nem lesz baja a gyereknek.
2011. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen igaza van a férjednek. Bár azt nem értem hogy, hogy vehetett el egy ilyen ostoba, irigy hárpiát.


Nem tudom, hogy tudtál ide regisztrálni, mikor az értő olvasás nem az erősséged.....


A kérdés NEM a lakáskörülményekre, gyerekre, nevelésre vonatkozott. Az volt a kérdés, hogy MIÉRT nem akar vele beszélni a férje, ha a gyerekkel van. (nem értem én sem, mondd meg neki, hogy 2 perc az nem a világ, és hiányzuik neked)


Nem tudom, ha más nőknek a férje/élettársa ezt mondaná, hogy "a gyerekkel vagyok, ne hívj", hányan csapnának hatalmas patáliát......


A kérdés, hogy a

2011. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Egy félmondat benne maradt, bocs.
2011. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%

Egy 3 éves nem hangos????? Háááát az enyém az, még most este is. Lelőni sem lehet. Minden 3 éves hangos, elve kiabálva beszélnek.

2év9 hónapos kisfiú és 7,5 hónapos kislány anyukája

kérdező: igazad van, pár perc telefon nem a világ.

2011. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!