Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinek van igaza? Jogos a haragom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Jogos a haragom?

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy kisfia előző házasságából.

Pár hónapja töltötte be a 3 évét, így elhozhatja hétvégére.

Viszont nálunk nem ideálisak a lakáskörülmények, mi is alig férünk, így eddig még nem aludt nálunk a gyerek, igazából összesen csak 3-szor láttam eddig.

A nővéréékhez viszi ilyenkor ahol van plusz szoba, így elférnek ott aludni bár igaz, ők a mellettünk levő városban élnek, én pedig a munkám miatt nem tudok utánuk menni ( sajnos hétvégén is dolgozom).


Ez eddig rendben is volna, de ami igazán bánt az az, hogy ilyenkor hiába próbálom hívni mobilon, ki van kapcsolva, majd azt mondta azért, mert ha a gyerekkel van, akkor vegyem tudomásul, hogy rá figyel, én megszűnök.


Ez szíven ütött, mert amúgy nagyon szeretjük egymást és jó a kapcsolatunk és

ma is jól esett volna legalább fél percre hallani a hangját miután nem láttam tegnap reggel óta.


Ez szerintem nagyon nem szép dolog tőle, hogy ennyire kizár az életéből ilyenkor.

így hogyan alakuljon ki pozitív kapcsolat köztem és a fia között?

Ti miként látjátok?


2011. okt. 9. 18:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szerintem hármasban kellene lennetek! Viszont ez tényleg nem szép dolog tőle. Próbáld meg hogy velük vagy! Ha úgy is kiközösít, akkor az gáz...
2011. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
napközben ne beszéljetek, csak reggel és este. minél többször próbálj meg velük tartani!! de a férjednek is igaza van részben, hogy a kisfiával akar lenni
2011. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!