Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebben az esetben mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit tennétek? Öngyilkossággal fenyegetőzik, ha nem megyek (megyünk) vissza.

Figyelt kérdés
Elköltöztünk a gyermekünkkel az élettársamtól, aki az én saját tulajdonú lakásomban maradt és nem akar elköltözni. Mi több öngyilkossággal fenyegetőzik, ha nem megyünk vissza. Ígérget mindent, hogy megváltozik, ha visszamegyünk! A gyereket nem keresi csak akkor találkozik vele, ha én viszem! Én nem bírok találkozni vele szemtől szembe, mert akkor folyamatosan könyörög és ígérget. Mikor mondom, hogy ennek vége akkor folyamatosan hívogat és üzeneteket küldözget KÖNYÖRÖG!! Családom szerint sem tudna (hosszú távon) változni és szerintem sem.
2011. okt. 19. 21:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Na, legalább vigyáznak rá.
2011. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Érzelmileg zsarol a szemétje, hivd fel a NANE-t, ilyenekben tudnak segiteni 06-80-505-101
2011. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

ha meg is teszi, az nem a te felelősséged, de az ilyenek nem szokták meg tenni,

hagyd ott ezt az életképtelen selejtet

2011. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sajnálom h ez történt veled, a mi esetünk kicsit hasonló. Az apám ugyanezt csinálta velünk,mikor 3 éve mi is otthagytuk őt, de sajnos ő nem váltotta be a fenyegetését, a mai napig csak szívja a vérünket, a hétvégén is megcsinálta nekem a botrányt rendesen. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne legyél gyenge, tudom, h akinek vajból van a szíve, az könnyen tud engedni. De, ha már egyszer ilyesmit mond, illetve részegen vezet, mint egy őrült, akkor mi lenne később??? Bántani fogja a gyereked??? Még most lépj, mert ha visszafogadod, és eljön nála egy újabb labilis időszak, nem tudhatod, mire lenne képes bekattant állapotban. Tudod, jobb félni, mint megijedni, tapasztalatból mondom neked. Sok sikert nektek és kitartás :)
2011. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

1. Az öngyilkossággal fenyegetőzés tipikus (érzelmi) zsarolás, SOHA nem szabad neki bedőlni.


2. A másik, hogy ezerszer írtam már ide, és nagyon-nagyon komoylan mondom: nem szabad "még egy utolsó" találkozásra menni lakásra, mindenkitől elzárt helyre! TILOS!!! A legtöbb durva családírtás, feleség- és barátnőlemészárolás mindig ilyen esetben történik. Elpattan a húr nála és neked nincs lehetőséged elmenekülni.


Ha bármiféle utolsó esélyt is akarsz adni neki, akkor mindig csakis nyílvános helyen tegyed! KV-zó, étterem stb., mindegy, olyan hely legyen, ahonnan könnyű

elmenekülni és még könnyebb segítséget kérni.


3. A mobilodba gyorstárcsázóra tedd be a rendőrség hívószámát és valamelyik olyan ismerősödét, akiben maradéktalanul megbízol.


És költözz el, válj el, mindegy, hogy mivel fenyegetőzik. Ne szégyelj segítséget kérni a rendőrségtől vagy a Nane vonaltól, mert az életedet (és a gyerekedét) mentheti meg.

2011. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Sajnos, tudom milyen, ha érzelmileg zsarolják az embert!

Tudom milyen amikor kötekednek az emberrel állandóan, és veszekedés van, én mindig csak a hibát látják az emberbe, majd közlik.. az unokatesód milyen jó, milyen szép, milyen okos!


Nos a szüleim ezt csinálták velem 20 éves koromig!

Teljesen, megtudják keseríteni az ember életét!


Könnyű azt mondani szegénynek hogy menj és tedd ki az exférjedet a lakásból, vagy hívj rendőrt!

Nos ez nem úgy működik, kimegy a rendőr, megnézi a lakcímkártyáját a pasinak és ha abba a lakás címe van benne, akkor öt nem rakhatja ki a rendőr! Ez a Magyar jogszabály :D :D



Itt az a megoldás, hogy fogadsz egy ügyvédet, és ö elmondja neked, hogyan teheted ki a lakásból jogilag!


Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél!

2011. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Azóta sem oldódott meg, vagy miért emelted ki a kérdést?
2011. nov. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!