Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebben az esetben mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit tennétek? Öngyilkossággal fenyegetőzik, ha nem megyek (megyünk) vissza.

Figyelt kérdés
Elköltöztünk a gyermekünkkel az élettársamtól, aki az én saját tulajdonú lakásomban maradt és nem akar elköltözni. Mi több öngyilkossággal fenyegetőzik, ha nem megyünk vissza. Ígérget mindent, hogy megváltozik, ha visszamegyünk! A gyereket nem keresi csak akkor találkozik vele, ha én viszem! Én nem bírok találkozni vele szemtől szembe, mert akkor folyamatosan könyörög és ígérget. Mikor mondom, hogy ennek vége akkor folyamatosan hívogat és üzeneteket küldözget KÖNYÖRÖG!! Családom szerint sem tudna (hosszú távon) változni és szerintem sem.
2011. okt. 19. 21:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
87%
Apám ugyanezt csinálta anyámmal. Végül csak öngyilkos lett, felakasztotta magát a sufniba. Előtte többször próbálkozott.
2011. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg, költözzön ki onnan. Ha nem megy, akkor menj haza, amikor nincs otthon, cserélj zárat, és ha megérkezik, add ki neki a cuccait az ajtón. Ha hisztizik, hívj rendőrt.


Nem szabad engedni az ilyen embereknek!!!

2011. okt. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

"én saját tulajdonú lakásomban maradt és nem akar elköltözni"

Úristen te szerencsétlen hívd ki a rendőrséget és rakasd már ki bizonyítsd hogy tied a lakás, plussz közöld vele hogy egy idegen férfi elfoglalta.

2011. okt. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytad a saját lakásodat, ami tiéd és a gyereké?? Normális vagy? Miért nem rakod ki?
2011. okt. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
92%

Aki ilyennel fenyegetőzik az csak érzelmileg zsarol!És egy rohadt önző ember!

Ne dőlj be neki!

Annak is biztos oka van,h elköltöztél tőle!

Ezt tartsd szem előtt!


Ha meg öngyilkos lesz...Úgy kell neki!

De biztos,h nem lesz az!

2011. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb előjön az öngyilkossággal akkor mond azt neki, hogy legalább könnyebben kirakod a lakásból.

Jelentd ki az önkormányzatnál, és adj neki határidőt a költözésre. Így a te lelkiismereted tiszta.

Ronda érzelmi játékot játszik veled, de ha meg is hat mélyen legbelül, ne mutasd ki. Ez arra megy ki, hogy visszamenj és újra a lábtörlője legyél!!!

2011. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is csak zsarol vele. Tetesd ki a lakásodból! Ha meg megteszi, legalább megszabadulsz tőle...
2011. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem meg te vagy önző. Otthagytad, elvittad a gyerekét, ha nem szeretett volna, most virul a feje. Boldogtalan voltál? Miatta vagy magad miatt? Az oké, ha bántalmazott, utált, lealázott, vagy alkoholista, játékgépezik, drogos. Semmi ilyet nem írtál. Rossz kedve volt? Hát arra meg nem az a válasz, hogy akkor pá, mehetsz az utcára, gyerekedet meg felejtsd el! Jóban-rosszban... Nem tudom, meglehet, van más, itt le nem írt komoly oka is, akkor bocs. De ez így tényleg nem szép tőled, főleg, ha neki ennyire fontosak vagytok. Embere válogatja, de ha neki nincs senkije, nincs lakása, elveszed a családját, élete értelmét, könnyen lehet, hogy beváltja az ígéretét. Te mit csinálnál a helyében? Ha van jó ötleted, (ami neked is megfelelő lenne a helyében)hát oszd meg vele, és próbáld segíteni.
2011. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Márpedig beszélned kellene vele, kompromisszumra jutni. Ki hol fog lakni, pl gyerek közös felügyelete is megoldható. Ha mindenét elveszed, ne csodálkozz, ha öngyilkos akar lenni.+ Van 5 éves munkaviszonya? Mert ha nincs, ugrik ám az árvasági!
2011. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Két utolsó válaszadónak írnám, hogy van elég indok arra, hogy eljöttem. Azt ő is bevalotta, hogy nem boldog már...részemről nincs akadálya a normális viselkedésnek, sőt a gyerektől sem tiltom, tiltanám....eleget keres, tudna új életet kezdeni. Nekem kevesebből kell majd megoldanom az életünket a gyerekkel. Persze, hogy nem könnyű ez most neki, nekünk sem...de akkor sem megoldás, hogy érzelmileg zsarol
2011. okt. 20. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!