Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál tőle ha a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál tőle ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés
Férjem egy igazi fakír.Egy igazi vérbeli önző ember.15 éve vagyunk együtt, van egy gyönyörű kisfiunk aki 4 éves.Nem foglalkozik sem a gyerekkel sem velem.Dolgozik 8 órát, hazajön eszik, és úgy ahogy van befekszik az ágyba ruhástól, és lenyom vagy 3-4 óra alvásokat, a gyerekkel kb. napi szinten 5 percet foglalkozik.Jah és ezek után nyűgösen felébred és este, éjszaka még zabál egyet, és visszafekszik, ha elolvasta a sport újságját, és egy két órát tv zik, is, meg netezik, és másnap megint megy dolgozni.Minden pénteken délben végez akkor jön haza a munkából, és végigaludja a nappalokat ha nem alszik akkor csak fekszik, és nagyokat durrant közben ami neki vicces, nekem és a gyereknek nem, mert erős bűz önti el a lakást.Ha szelőztettek emiatt, ordytozik,és becsukja az ablakot.Ha nyűgös és a gyerek hívja játszani, akkor őt is leteremti durván, nem érdekli ha agyerek sír emiatt.Szex köztünk kb egyévente egyszer van, az is az én kezdeményezésemre.Közben is érdektelen, ezért már nem is vágyom rá.egyetlenegy szülinapra nem kaptam az utolsó években semmit,se torta se puszi se pá.Persze az ő szülinapját kellőképpen meg kell ünnepelni.Csak magával foglalkozik.Ha kérdezem mi a baja, akkor azt mondja fáradt, meg ilyen xar időben csak aludni van kedve.Sehová nem megyünk ő szerinte spórolni kell.Nyaralni sem megyünk soha, pedig én szeretnék, márcsak a gyerek miatt is.Ha strandra akartam menni az drága és meleg van, ha játszóházba vagy moziba a gyerekkel az is drága és baromság, állatkert büdös neki.Hozzáteszem egyetlenegy barátja, és haverja sincsen.Aki barátkozik a házban ahol lakunk, azokat szidja, hogy miért nalják egymás g.egg ét.régebben jókedvű volt , de kb. tíz éve olyan önző ember lett, aki csak magára tud gondolni.TE ELVÁLNÁL HA ILYEN LENNE A FÉRJED?
2011. okt. 25. 00:23
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Jaj, és még annyit elfelejtettem, hogy nem akar fürödni, csak 3 naponta, akkor is csak az én unszolásomra.
2011. okt. 25. 00:24
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Ugye te csak szórakozol?
2011. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
31%
Depressziós, fásult, kiégett, ha korábban nem volt ilyen. Azért vagy a felesége, hogy együtt vészeljétek át a nehézségeket is, és utána jobb lesz. Tudod: jóban-rosszban.
2011. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindegy, hogy ott van-e vagy sem.
2011. okt. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
84%
Tudnál mondani 1 jó dolgot Róla?
2011. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem bírnám tovább, akkor biztosan. Én nem vagyok házas (23 férfi), más tapasztalatom volt. A gyerek szemszövéről tudok beszélni. Apám hasonló volt az általad leírthoz. igaz ekkor én 14 körül lehettem. Volt egy ladám amit földútom használtam. Egyszer felborultam vele nem volt súlyos. Faterom ekkor elhatározta hogy megtanít vezetni, rally-zni, elkezdte élvezni, sok időt töltöttünk együtt és teljesen megváltozott. Próbálj meg keresni valamit amit közösen csinálhattok és ő is nagyon szereti, hátha segít. Ha nem, akkor nincs más választásod...
2011. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%
Hát.. őszintén, ha elválnál, észre sem vennéd a különbséget, csak hogy nincs büdi és reggelre megmarad a kaja..
2011. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem próbáljátok meg a párterápiát,ha az sem segít, elválnék.
2011. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
86%

00:29!


Miért szórakozna!?

Egy csomóan élnek így, csak titkolják.

2011. okt. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:
100%
Biztos nem élnék vele.De sokan kénytelenek, főképpen anyagi okok miatt.Esetleg az anyagiak miatt nem tudsz válni, tarts szeretőt...,ez a semmirevaló mást nem érdemel.Fiatal vagy még, hogy bármiről is le mondj egy ilyen here miatt.
2011. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!