Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál tőle ha a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál tőle ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés
Férjem egy igazi fakír.Egy igazi vérbeli önző ember.15 éve vagyunk együtt, van egy gyönyörű kisfiunk aki 4 éves.Nem foglalkozik sem a gyerekkel sem velem.Dolgozik 8 órát, hazajön eszik, és úgy ahogy van befekszik az ágyba ruhástól, és lenyom vagy 3-4 óra alvásokat, a gyerekkel kb. napi szinten 5 percet foglalkozik.Jah és ezek után nyűgösen felébred és este, éjszaka még zabál egyet, és visszafekszik, ha elolvasta a sport újságját, és egy két órát tv zik, is, meg netezik, és másnap megint megy dolgozni.Minden pénteken délben végez akkor jön haza a munkából, és végigaludja a nappalokat ha nem alszik akkor csak fekszik, és nagyokat durrant közben ami neki vicces, nekem és a gyereknek nem, mert erős bűz önti el a lakást.Ha szelőztettek emiatt, ordytozik,és becsukja az ablakot.Ha nyűgös és a gyerek hívja játszani, akkor őt is leteremti durván, nem érdekli ha agyerek sír emiatt.Szex köztünk kb egyévente egyszer van, az is az én kezdeményezésemre.Közben is érdektelen, ezért már nem is vágyom rá.egyetlenegy szülinapra nem kaptam az utolsó években semmit,se torta se puszi se pá.Persze az ő szülinapját kellőképpen meg kell ünnepelni.Csak magával foglalkozik.Ha kérdezem mi a baja, akkor azt mondja fáradt, meg ilyen xar időben csak aludni van kedve.Sehová nem megyünk ő szerinte spórolni kell.Nyaralni sem megyünk soha, pedig én szeretnék, márcsak a gyerek miatt is.Ha strandra akartam menni az drága és meleg van, ha játszóházba vagy moziba a gyerekkel az is drága és baromság, állatkert büdös neki.Hozzáteszem egyetlenegy barátja, és haverja sincsen.Aki barátkozik a házban ahol lakunk, azokat szidja, hogy miért nalják egymás g.egg ét.régebben jókedvű volt , de kb. tíz éve olyan önző ember lett, aki csak magára tud gondolni.TE ELVÁLNÁL HA ILYEN LENNE A FÉRJED?
2011. okt. 25. 00:23
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Megtépett???Megütött???Mire vársz?Míg ne adj' isten mégjobban elfajuljanak a dolgok??Gondolj a gyermekedre!!!Ilyen légkörben nevelkedni, élni, ezt látni(remélem nem látta...-de bőven elég ha netán hallotta...).
2011. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
24%
Légy szíves írj legalább két-három olyan tulajdonságáról, amit szeretsz benne. És az is érdekes lenne, hogy a gyereketek születése után Te milyen irányba változtál? Tudod, hatás-kölcsönhatás!?
2011. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmüen elválnék. ennek már régóta semmi értelme nincs....
2011. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim válasza:
90%
Igen, elvàlnèk, èn ebben nottem fel, borzasztò volt ès az anyàm a mai napig nem tud vagy nem akar megszabadulni attòl az embertol.Szàmomra ez teljesen èrthetetlen, mert nincs az a kifogàs amièrt egy nore kezet lehet emelni!!!!
2011. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
0%

4 éves a fiad? Én már rég kerestem volna munkát a helyedben. Gyerek mellett is lehet dolgozni. Ha te is önálló lennél, nem eltartatnád magad, te is letennél valamit az asztalra, talán többre becsülne téged is. Nemcsak nyafogásból áll a világ.

Ha pedig mindezt nem engedi meg ilyen körülmények között, azonnal menekülnék. Mindenki akkor tudja meg mennyit ért neki a másik, amikor már elveszítette. Talán akkor ő is a fejéhez kapna, amikor már nincs aki kiszolgálja.

2011. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%
ez a kérdés KAMU. Ilyen nincs a valóságban, vagy te tényleg ennyire önértékelés béka segge alatt vagy.
2011. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
77%

FÚÚÚÚÚJJJ DE UNDoRÍTÓ FASZI!!!!


SZERINTEM TE SEM VAGY KOMPLETT, KÉRDEZŐ B+.

2011. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
01:02 ezt a komentedet nem is olvastam. Nincs terapia! VÁLÁS! Hogy bírtad ki eddig mellette, normális vagy???
2011. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Elválnék.Azonnal.
2011. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Elválnék!!!
2011. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!