Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál tőle ha a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál tőle ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés
Férjem egy igazi fakír.Egy igazi vérbeli önző ember.15 éve vagyunk együtt, van egy gyönyörű kisfiunk aki 4 éves.Nem foglalkozik sem a gyerekkel sem velem.Dolgozik 8 órát, hazajön eszik, és úgy ahogy van befekszik az ágyba ruhástól, és lenyom vagy 3-4 óra alvásokat, a gyerekkel kb. napi szinten 5 percet foglalkozik.Jah és ezek után nyűgösen felébred és este, éjszaka még zabál egyet, és visszafekszik, ha elolvasta a sport újságját, és egy két órát tv zik, is, meg netezik, és másnap megint megy dolgozni.Minden pénteken délben végez akkor jön haza a munkából, és végigaludja a nappalokat ha nem alszik akkor csak fekszik, és nagyokat durrant közben ami neki vicces, nekem és a gyereknek nem, mert erős bűz önti el a lakást.Ha szelőztettek emiatt, ordytozik,és becsukja az ablakot.Ha nyűgös és a gyerek hívja játszani, akkor őt is leteremti durván, nem érdekli ha agyerek sír emiatt.Szex köztünk kb egyévente egyszer van, az is az én kezdeményezésemre.Közben is érdektelen, ezért már nem is vágyom rá.egyetlenegy szülinapra nem kaptam az utolsó években semmit,se torta se puszi se pá.Persze az ő szülinapját kellőképpen meg kell ünnepelni.Csak magával foglalkozik.Ha kérdezem mi a baja, akkor azt mondja fáradt, meg ilyen xar időben csak aludni van kedve.Sehová nem megyünk ő szerinte spórolni kell.Nyaralni sem megyünk soha, pedig én szeretnék, márcsak a gyerek miatt is.Ha strandra akartam menni az drága és meleg van, ha játszóházba vagy moziba a gyerekkel az is drága és baromság, állatkert büdös neki.Hozzáteszem egyetlenegy barátja, és haverja sincsen.Aki barátkozik a házban ahol lakunk, azokat szidja, hogy miért nalják egymás g.egg ét.régebben jókedvű volt , de kb. tíz éve olyan önző ember lett, aki csak magára tud gondolni.TE ELVÁLNÁL HA ILYEN LENNE A FÉRJED?
2011. okt. 25. 00:23
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés? Amiket leírtál, ezt épeszű ember nem tűri 10 évig. Miért szültél neki gyereket, ha már akkor is ilyen volt? Ez megint egy olyan kérdés, ami sehogy sem értek, valaki hogy alázhatja meg ennyire magát és hogy teheti tönkre így az életét. És még kérdezi, hogy szerintünk elváljon-e.....
2011. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnám,h ebben nőjön a fiam. Szerintem ha megüt, akkor onnantól nincs min gondolkodni...
2011. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy féltékeny a gyerekre?
2011. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Húha, nekem is vannak problémáim a férjemmel, már írtam is ide ezzel kapcsolatban, de ezek után arany ember az én párom! A gyereked és a Te érdekedben, szerintem válj el, lehetsz még boldog mással, és így a gyereked is az lesz! A helyedben én válnék, ne haragudj!
2011. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés már rég el kellett volna válnod!
2011. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Annak van igaza, aki írta: látlelet -- majd rendőrség -- majd válás.
2011. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Ne hallgass azokra, akik terápiát javasolnak, itt már nem segít...

Válás és kész. Nehogy már 2 ember életét tegye tönkre!

2011. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Megver és még gondolkodsz, hogy mit tegyél?

Válj el, neki nem feleségre, társa van szüksége, hanem egy bejárónőre.

2011. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Bármit mondd a média, bármit mondanak nők, bármit mondd a házassági eskü a családon belüli erőszak NEM elfogadható. Senki nem mondhatja meg mit csinálj, de szerintem Anyaként védeni szeretnéd a gyereked testi és LELKI épségét, ne ez legyen a minta, amit lát... És a saját életminőségedet is köteles vagy védeni, ennél MINDENKI többet érdemel. Szerintem.
2011. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
Csak tájékoztatlak, hogy ha nem válsz el, a gyermeked pár év múlva meg fogja tőled kérdezni, hogy miért tetted őt tönkre.Apám is ilyesmi, és én már megkérdeztem anyámat.
2011. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!