Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál tőle ha a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál tőle ha a helyemben lennél?

Figyelt kérdés
Férjem egy igazi fakír.Egy igazi vérbeli önző ember.15 éve vagyunk együtt, van egy gyönyörű kisfiunk aki 4 éves.Nem foglalkozik sem a gyerekkel sem velem.Dolgozik 8 órát, hazajön eszik, és úgy ahogy van befekszik az ágyba ruhástól, és lenyom vagy 3-4 óra alvásokat, a gyerekkel kb. napi szinten 5 percet foglalkozik.Jah és ezek után nyűgösen felébred és este, éjszaka még zabál egyet, és visszafekszik, ha elolvasta a sport újságját, és egy két órát tv zik, is, meg netezik, és másnap megint megy dolgozni.Minden pénteken délben végez akkor jön haza a munkából, és végigaludja a nappalokat ha nem alszik akkor csak fekszik, és nagyokat durrant közben ami neki vicces, nekem és a gyereknek nem, mert erős bűz önti el a lakást.Ha szelőztettek emiatt, ordytozik,és becsukja az ablakot.Ha nyűgös és a gyerek hívja játszani, akkor őt is leteremti durván, nem érdekli ha agyerek sír emiatt.Szex köztünk kb egyévente egyszer van, az is az én kezdeményezésemre.Közben is érdektelen, ezért már nem is vágyom rá.egyetlenegy szülinapra nem kaptam az utolsó években semmit,se torta se puszi se pá.Persze az ő szülinapját kellőképpen meg kell ünnepelni.Csak magával foglalkozik.Ha kérdezem mi a baja, akkor azt mondja fáradt, meg ilyen xar időben csak aludni van kedve.Sehová nem megyünk ő szerinte spórolni kell.Nyaralni sem megyünk soha, pedig én szeretnék, márcsak a gyerek miatt is.Ha strandra akartam menni az drága és meleg van, ha játszóházba vagy moziba a gyerekkel az is drága és baromság, állatkert büdös neki.Hozzáteszem egyetlenegy barátja, és haverja sincsen.Aki barátkozik a házban ahol lakunk, azokat szidja, hogy miért nalják egymás g.egg ét.régebben jókedvű volt , de kb. tíz éve olyan önző ember lett, aki csak magára tud gondolni.TE ELVÁLNÁL HA ILYEN LENNE A FÉRJED?
2011. okt. 25. 00:23
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
76%

"van egy gyönyörű kisfiunk aki 4 éves" + "de kb. tíz éve olyan önző ember lett, aki csak magára tud gondolni"


Na, te meg elfelejtettél úgy nagyjából 5 éve gondolkodni.


Pakold fel a gyereket, és menjetek. Nem kell válni se. Csak kicsit pihenni. Úgysem veszi észre, ha naponta küldesz a címére kaját.

2011. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Sajnos nem viccelek.Tényleg olyan mintha nem is lenne férjem.Sajnos társas magányban élek.Csak őszintén, már a gyerek is észreveszi 4 évesen, hogy milyen az apja.Sajnos tényleg összekötnek az anyagiak.Felvettünk együtt egy halom kölcsönt.Persze a férjem válni sem akar.a munkahelyén ahol 8 nővel dolgozik egy irodában, ott kiéli magát, és mikor hazajön akkor mi le vagyunk ejtve.Mindig a hibáim keresi, holott őneki ezerszer több hibája van, persze ő szerinte ő tökéletes.Kertes házba költöztünk, hogy ő mennyire szeretne kertesben lakni,de egyszer ki nem ment még idén a kertbe, nemhogy csinálni a kertet, de még levegőzni sem.Szüleim segítenek a kertet is csinálgatni, mert tőle megehetné a paraj.Nem érdekli semmi.Állítólag a gyermekünket imádja, de ennek sem látom semmi jelét.Ma kipakoltam neki, hogy miért ilyen, és miért csinálja ezt, erre el kezdett anyázni, erre én is anyáztam és ő persze nekem ugrott és úgy megtépett, hogy csomóban jött ki a hajam.azóta is ég a fejem a fájdalomtól.Amúgy ez a megverés téma nem először fordul elő.Volt már falhoz lökés teljes erőből.szerencsére nem a fejem ütöttem be.Volt már, hogy úgy combon rúgott, hogy egy hónapig nagy lila folt volt a combomon.szüleimet is állandóan szidja, pedig ők csak segítenek, bezzeg az ő szülei meg csak kötözködnek, semmi nem jó nekik, de mégis ők a tökéletesek.Szóval a lényeg az, hogy érzelmileg nulla lett ez az ember.Pedig magával elég jól elvan.Momdjuk az anyjával is így beszél, hogy te hü.ye majom meg ilyeneket mond neki.Az anyjának mégis ő a szent ember.Nem tisztel sem embert sem állatot.Az állatokat is gyűlöli.Ha meglát pl. az úton egy kutyát sátáltató nőt, akkor szidja, hogy bu.zi kutyás nő mért nem inkább gyereket ellik meg ilynek.De persze ilyen és hasonló stílusban nyomja.
2011. okt. 25. 01:02
 13/49 A kérdező kommentje:
Najó túloztam nem 10 éve ilyen igazi bun.kó, hanem kb. 4-5 éve, de a gyerek születése után aztán tényleg eldurvult a helyzet.De amúgy kb. 10 éve kezdett ilyen igazi önző lenni, és egyre rosszabb.Pl. ma is azon is összevesztünk, hogy a gyereknek főztem a kedvenc kajáját, és neki nem csináltam,csak annyit ami a gyereknek kellett, mert ő nem is szereti, neki más főztem.Nah ez is volt a baja, mert ő benézett a lábasba, és megkívánta a gyerek kajáját.hozzáteszem soha nem ette eddig ezt meg.Utálja ugyanis a főzelékeket.De amit neki főztem az neki nem volt jó, hiába az egyik kedvence.
2011. okt. 25. 01:10
 14/49 A kérdező kommentje:
Amikor terhes voltam akkor is állandóan szidott, hogy sok velem a baj, mert szolgálgatnia kellett, mert veszélyeztetett terhes voltamEgész nap a nyugdíjas anyám segített, mert nem kelhettem fel, és neki az volt a baja, hogy miért neki kell 4 után segíteni, miért nem anyám segít nekem egész nap.Volt olyan, hogy hánytam mint a kutya egész nap, és ő befeküdt mellém, ahelyett, hogy behozott volna egy szendvicset vagy valamit akármit.
2011. okt. 25. 01:13
 15/49 anonim válasza:
100%
Igen
2011. okt. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
97%
Párterápiara mennék. Ha nem akar menni, vagy nem változik a helyzet, akkor elválnék. Egy életed van basszus, miért éld így le? Le se írom inkább, hogy nekem milyen férjem van, mennyira a tenyerén hordoz, midnent megtesz, imád, mert csak rosszul éreznéd magad. De remélem tudod, hogy vannak ilyen férfiak is! Miért nem adod meg magadnak a lehetőséget, hogy egy ilyet találj? Hogy szerelmes, megbecsült, boldog légy?
2011. okt. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

Én elválnék.

Ebben az esetben nem hinném, hogy a párterápia tartós, és nagyfokú javulást hozna.

2011. okt. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig sem maradnék tovább egy ilyen alakkal.

Mikor csak a kérdés alatti részt olvastam, már akkor ez volt a véleményem, nemhogy, mikor írtad, hogy még meg is ver. :O

Ha földönfutó hajléktalanná válnék se tűrném el ezt, hogy verjen, megalázzon a férjem, állandó félelemben éljek, hogy mikor üt meg megint.

2011. okt. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap menj el orvoshoz, vetess fel látleletet, így tudod bizonyítani, hogy megtépett, és egy ügyvédhez is, és add be a válókeresetet.
2011. okt. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam! Annyi változott válás után, hogy kevesebb lett a mosnivalóm :)
2011. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!