Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik voltak mar megcsalva, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak mar megcsalva, es vegul megbocsatottak, el tudtatok felejteni azt a banatot?

Figyelt kérdés
a ferjem 1 eve megcsalt egy mes novel,eki jelentektelen a szamara,en megbocsatottam neki nagy nehezen,de meg most is egy ev utan ha vissza emlekszem osszeszorul a szivem!
2011. nov. 6. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%
Engem megcsalt a párom, de nem okozott problémát. Szeretem. Hibái vannak, nekem is.. Semmi törést nem okozott a kapcsolatunkban.. Mondjuk talán lehet, hogy nem vagyok egy picsogós nőstény, ez lehet az ok..
2011. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon nehéz és bonyolult helyzet és sajnos nagyon sok férfi és nő belekerült már egyaránt, sajnálom, hogy neked is át kellett élned.

Szerintem nagyon sok-mindentől függ az, hogy az ember megbocsájt e, vagy, hogy érdemes e megbocsájtani, teljesen más, ha maga mondja el, ha mástól tudod meg, ha hosszú házasság után történik, vagy ha a kapcsolat elején, hogy viszony e, vagy egy egy éjszakás kaland, mint esetetekben. Leginkább viszont attól függ, hogy kik a történet szereplői.

Viszont én azt gondolom, hogy ha úgy döntesz, hogy megbocsájtasz, akkor tényleg igyekezned kell tovább lépni ezen magadban. Nem rágódni, nem felhánytorgatni, visszaállítani a bizalmat nagy munkával, ami nem könnyű, viszont ha úgy érzed ez sosem fog sikerülni, akkor szerintem egy olyan kapcsolatban nem igazán érdemes erőnek erejével benne maradni, mert szenvedést okoz és ezt a másik fél is érzi.

Akkor, mikor ez velem történt meg én először megbocsájtottam. Egy egyéjszakás kalandot. Másfél év múlva jött a követező (Vagy a következő, amiről tudomást szereztem), amiről kiderült, hogy több éjszakás-nappalos-imserkedős kaland volt. Én ne akartam az az otthon takarító-főző házvezetőnő lenni, aki várja haza az urát, aki a pénzt, szeretetet, energiát valaki mással osztja meg. Nem bántam meg a döntésem.

De minden helyzet más és más. Ha vele akarsz maradni és még fáj, azt javaslom növeld az önbecsülésed, járj el mozogni, barátnőzz sokat, válassz ki egy családtagot vagy barátot, akivel ezt megbeszéled (lehetőleg ne a férjed anyját :) ), de ne beszélj erről mindenkinek. Esetleg, ha jónak tartjátok menjetek el egy párterápiára, sokat segíthet.

2011. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#11-es nagyon szépet írt. Jellemző, a sok dühödt, bosszúéhes keserűségében lepontozta. Igen,ez jellemző. Most már kezdem azt hinni, különösen itt a család kategóriában a normális és morálisan erős válaszok lepontozódnak. De sebaj. #10-est is lehúzták, fájdalmas olvasni, elhiszem.

De mindazonáltal csak így érdemes, ahogy #11-es érez.

Kérdező, talán Te kaptál segítséget, írhatnál.

"Boldogok, akiknek a szívük tiszta, mert ők meglátják az Istent."

2011. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Megcsaltam a feleségemet, és akkora volt a lelkiismeret furdalásom, hogy én hagytam ott ill. mondtam,hogy váljunk el. Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy annyira ismertem a mindig ok nélkül féltékenykedő feleségemet, aki meg akart bocsájtani, hogy nemet mondtam, mivel bármilyen legkisebb szóváltáskor biztos elő jött volna az eset. Nem tudom jó tettem-e, de rendkívül szégyellem magam és azt is, hogy nem tudtam magamba tartani.
2011. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hűha 14es, ezt a rossz dumát! Legalább te elhiszed amit összehordasz? :):)
2011. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tudom. A saját lelkiismeretem rátettem és evvel azt gondoltam, hogy kvittek vagyunk. Tényleg, valóban nagyon sokáig nem tudtam elszámolni avval az érzéssel amit okoztam azáltal, hogy ott hagytam őket. Az ellenségeimnek nem kívánom azokat az ünnepeket, amelyek beárnyékolták a megcsalásom miatt az övékét. H a hiszed- ha nem ez az igazság. Lehet, hogy szerinted kicsavartam, de a belső érzéseknek nem lehet hazudni.Ennyit.
2011. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"ott hagytam őket. " Újratervezés.
2011. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem rólam szól a történet, de ne akarj belém látni.
2011. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!