Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Költői kérdés lesz! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költői kérdés lesz! Miért van az, hogy az ember feltesz egy normális kérdést, szeretne segítséget kapni, és azonnal "megjelennek" a sok elhagyott anyukák, netán gyerekkel a karjukon?

Figyelt kérdés
Amint látják, hogy apuka új párja írja a kérdést, rögtön tudják a választ, és jönnek az elítélő válaszok,ahelyett, hogy privátban rákérdezzenek néhány dolgora, és csak azután ítélkezzenek...
2011. nov. 11. 21:29
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

"25/30 te esetedben is tudni kéne,hogy mi vezetett a váláshoz.hogy hogy nem hagy téged békén?esetleg ezért kellett elköltöznöd olyan messzire(agresszió, alkoholizmus?hány gyerek van,milyen korúak?ők hogy viszonyulnak apukához ebben a helyzetben?mióta vagytok külön?"


A váláa 10 év házasság után, elhidegülés miatt következett be. Nem voltak indulatok, nem volt szinte már semilyen kapcsolat. Éltünk egymás mellett az utolsó 3évben. A gyerekek akkor 7 és 9 évesek voltak.

Nem volt semmi gond a válás utáni 2 évben. Apuka vitte a fiúkat a kötelező láthatási időben, azon felül azonban semmire nem volt hajlandó. A fiúk hiába hiányolták, szigorúan tartotta magát a kötelezőhöz.

2 év után talpra álltam, jelenlegi férjemet akkor ismertem meg. Exem amikor látta, hogy stabil kapcsolatnak ígérkezik, kb a kapcsolatom 5.hónapjától hadjáratot kezdett indítani ellenünk.

A fiaim imádják jelenleg már férjemet, de a hadjárat elején nagyon keresztbe tett. Egész az esküvőig fúrta a kapcsolatot. Mi válás után nem beszéltünk igazán, akkor se volt mondanivalónk. Nem akartunk újra összejönni, ezért nem értem, hogy miért fájt a boldogságom neki.

A férjemet hívogatta még esküvő előtt, hogy milyen információi vannak rólam, hogy én ilyen meg olyan vagyok. Férjem erre annyit mondott, hogy ok, leülhetnek, ha én is ott lehetek. Hisz messziről jött ember.... Ebbe nem ment bele, mert vagy kettesbe, vagy sehogy. A sehogyba maradtak így. A költözés munka miatt vált szükségessé, nem azért, hogy bárkivel is kitoljunk. A boldogulásunkhoz kellett. Exem a költözés előtt kijelentette, hogy akkor soha többet nem látja a fiúkat. Még abba is alig egyezett bele, hogy ha én leviszem Őket 250 km-ről, akkor a maradék 20 km-t Ő tegye meg. Szüleim 20km-re laknak tőle.

A gyerekeket folyton ellenem hangolja, a férjem sincs túl jó pozícióba a szemébe, amióta nemet mondott neki.

Mi küzdünk, hogy a gyerekekből egészséges felnőtt válljon, ő meg tönkreteszi a munkánkat egy hétvége alatt.

Minden mocskos q...ának összemond a gyerekek előtt, pénzéhesnek, aki ellopja a gyerekektől a pénzt amit nekik küld havonta. Mert ugye, nem kapják meg kézbe. Azzal eteti őket, hogy a tartásdíjat nekem oda kellene adnom, azért,hogy legyen nekik büfére, meg ruhára, meg játékra.

No mindegy,így is kisregény lett.

2011. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!