Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak, hogy ne váljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne váljunk el? Ezt már nem birom.

Figyelt kérdés

A férjemről lenne szó... Valahogy más lett. Nem foglalkozik velünk, amikor hazajön leül tv-zni, házimunkában nem segit (kivéve hogy a szemetet mindig ő viszi ki)és a gyerekekben sem (Mindkettő tartós beteg néha elég nehéz velük). többször próbáltam már megebszélni vele, de támadásnak veszi és meg sem hallgat, egyből visszavág. Nyilván nekem is van millio hibám, és idegesebb is vagyok, meg fáradt is, kedvetlen, mert másfél éve sehova sem mozdultam ki itthonrol (csak a gyerekekkel bevásárolni). Többször terveztem már,hogy elmegyek egy kicsit, de valami mindig közbejött.

Hogy világitsak rá nála, hogy ez nekem igy nagyon rossz?


2012. jan. 27. 08:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad meg, milyen betegségük van? Feltételezem, mivel mindkét gyerek beteg, genetikai oka lehet. Mindkét gyerek ezzel a genetikai problémával született. Csak nem Down-kórosok? A tv-ben szerepelt egy nő, akinek mindhárom gyereke ebben a betegségben szenvedett és az apa ugyanaz volt, valószínű, ha 10 gyerek lett volna, mind a 10 ilyen lesz....sajnos ez a sors nagy pechje és a férfiak ezt képtelenek elfogadni, apám fiút akart és két lánya lett, ezt a mai napig felhozza! Pedig egészségesek vagyunk!
2012. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!