Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha két ember elválik, de továbbra is közös lakásban élnek? Mennyire lehet ezt elviselni? Ha nem haraggal hanem békével válnak el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mo.n most épp nem éri meg elválni, főleg ha gyerek is van az adókedvezmény miatt.
2012. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt, nem működött. Teljesen kikészített ez az időszak, sokkal jobban mint az, hogy válunk.


Ő ugyanis eljárt, volt barátnője, néha ott aludt. Én viszont nem mehettem, nekem is lett volna kapcsolatom, de nem tudtam máshol aludni, mivel a gyerekekre nem vigyázott, reggel korábban ment dolgozni, nem lett volna aki bevigye a kicsiket az oviba. Ő élte világát, én meg 5 évig úgy éreztem, hogy lelki nyomorban élek, nincs akivel megbeszéljem a gondjaimat, miután lefeküdtek a gyerekek összebújva megnézzünk egy filmet vagy beszélgessünk. Amióta kiraktam, azóta sokkal nyugodtabb vagyok, így a gyerekek is, kiegyensúlyozottabb mindenki. Mondjuk nekem szerencsém volt, hogy enyém volt a lakás és el tudom magunkat tartani a fizetésemből.

2012. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
leegyszerűsítette a helyzetünket... Nem maradunk egy lakásban. Nagyot csalódtam benne, félek félreismertem. Azt mondta, ha most elhagyom akkor pokollá teszi az életünket és nem hajlandó a továbbiakban a gyereknevelésből kivennia részét.
2012. febr. 10. 07:50
 14/15 anonim ***** válasza:

A tegnapi 12-es vagyok.


Akkor kitartás, állj a sarkadra! Nálunk is mondott mindenféle hülyeséget a férjem dühében, vigyázz arra amit válaszolsz, hogy ne generálj vita-lavinát, de ne is hagyd magad eltaposni.

Amúgy nekem azt mondta egyszer, hogy őt többet ne is keressem, ne is írjak emailt (mintha zaklattam volna), eltűnik, a gyerekekről se akar többet hallani. Rá két napra meg azon nyavalygott, hogy akkor hogy legyen a láthatás, nyáron meg elvinné őket Horvátországba a tengerhez, elengedem-e.

2012. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak dühében mondott ilyeneket. Nem veszekedtem vele, csak azt mondtam jól gondolja át mit mond.
2012. febr. 10. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!