Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért akkor kezd el teperni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor kezd el teperni, amikor már vége?

Figyelt kérdés

Bejelentettem a férjemnek, hogy el szeretnék válni. Hosszú történet, nagyon régen megromlott a házasságunk, próbáltuk megjavítani, de nem sikerült. Az elmúlt egy évben semmit nem tett, hogy jobb legyen: vagy levegőnek néz, vagy nagyon csúnyán beszél. Most, hogy bejelentettem, vége, próbál közeledni, meg úgy viselkedik, mint egy kisangyal. Iszonyatosan sajnálom, de tudom, hogy ha most engednék, pár hét, vagy pár hónap után ugyanide jutnánk vissza - mert egyértelmű, hogy nem hozzám ragaszkodik, hanem a megszokott életéhez. Volt ideje bőven kezelni a problémáinkat, de eddig semmit nem tett, csak most, hogy látja, komolyan gondolom. Gyerek is van, őt is megviselik a veszekedések.

Hogyan tudnám okosan kezelni ezt a helyzetet?


2012. febr. 25. 13:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Talan most hanyatt kellene esnem a szazalekaidtol...de inkabb kihagyom, mert ez kb igy jon le, tovabba ne haragudj de en nem szazalekban merem a szovegertelmezest, plus a szazalekolasban az is kozre jatszik ki miota van fenn ezen az oldalon.etc, etc.
2012. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!