Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan győzzem meg a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a férjemet, hogy mondjon le a gyerekéről?

Figyelt kérdés

Még nem váltam el, a héten fogom beadni a keresetet. Viszont van már új párom, akivel azt beszéltük, hogy az lenne a legjobb ha a férjem lemondana a gyerekéről és tartásdíjat sem kell fizetnie.

Ennek 2 oka is van: Nagyon csúnyán bánik a lányommal, sokszor veri, üvöltözik vele, agresszív, szegény kislány már fél tőle.

A másik ok az, hogy mivel 1,5 éves, sokkal jobb lenne ha az új páromat szokná meg mint apját és úgy nőne fel.


Szerintetek mivel lehetne meggyőzni, hogy mondjon le a gyerekről?


2012. febr. 28. 14:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
41%

"A másik ok az, hogy mivel 1,5 éves, sokkal jobb lenne ha az új páromat szokná meg mint apját és úgy nőne fel"


Kinek lenne jobb ? Neked ?

2012. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tartásdíjat fizetni. Amúgy én nem ezt csinálnám, a gyerek azt érzi úgyis apjának, aki neveli.Ha ennyire nem tud vele bánni, nem hizsem,hogy sokszor elvinné, főleg, hogy 3 éves koráig nem is lehet. Szerintem úgyis elmarad.
2012. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
84%
A pénzzel. Mondd meg neki, ha lemond róla, nem kell utána tartásdíjat fizetnie. Ne félj, erre biztosan ráharap.
2012. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%

tartásdíjat sem kell fizetnie.

Ez lehet elég érv lesz neki.

2012. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
79%
Normális esetben érvelhetnél bármivel, senki sem mond le a saját gyerekéről.
2012. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%

En a helyedben nem sietnek ennyire, hiszen a gyermek meg csak 1.5 eves. Az elozmenyeket nem ismerem, viszont amit leirtal, hogy agressziv, stb, ezeket bizonyitani is tudod,hiszen latleletet lehet vetetni, es siman eltudod tiltani az apatol, ezzel indokolva.

A jelenlegi paroddal meg tul friss a kapcsolatod, s nem tudod, hogy ebbol valojaban mi lesz, de mar a gyermekedet ebbe nem kellene belekeverni,

mivel ez a te gyermeked, a parod elfogad a gyermekkel, de nem feltetlen kell az, hogy apja helyett, apja legyen, mivel ez felesleges, mivel egy serult gyermekrol van szo, ahogyan te ezt leirtad.

TE most jelenleg onmagadra koncentralj, Edesanya, egy kis gyermekkel, aki kulon vallik a ferjetol, de igenyli, hogy a gyermek vele maradjon, bizonyitani tudsz, a birosag siman nalad helyezi kell,

de nem feltetlen kell megfosztani az apat a jogatol, mivel a verszerinti gyermeke, s nem tudni az elozmenyeket, hogy miert agressziv stb, hiszen valoszinu, hogy nem igy szuletett, s nem igy ismerted meg, hiszen akkor nem lett volna hazassag pl.

2012. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
35%

én nekem eszembe nem jutna ilyet tenni, akármilyen is az apja akkor is az apja marad


És ha az új kanoddal szétmész akkor mit csinálsz,majd tőle követelsz tartásdíjat a nem is vér szerinti lányára?

2012. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem csak nekem lenne jobb, hanem a gyereknek is. Félek vele kettesben hagyni, mert iszonyat ahogy bánik vele. Múltkor a nyakát az ágynak szorította, mert éppen picit nyűgös volt, nem hagyta abba, ez a vadállat meg felkapta a vizet...

De szokott olyanokkal is szórakozni, hogy a párnába szorítja a gyerek fejét és azt teszteli meddig bír üvölteni...arról nem is beszélve, hogy ha útban van neki, simán odébb löki... hát köszönöm ebből nem kérek!

Felhozom neki a pénzt, csak félek, hogy anyós nem megy ebbe bele... :(

2012. febr. 28. 14:24
 9/42 anonim ***** válasza:
86%

Te jó ég.....ez az ember nem normális. Ezeket mind elmondhatod a bíróságon.


Anyósnak meg váláskor kuss a neve, már bocsánat....

2012. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
60%
Félreértés ne essék, nem akarok kekeckedni, de miért is kellene lemondania róla? Értem én, hogy azt szeretnéd, ha az új párod tekintené édesapjának, de attól még ne csapd be, később visszaüthet. Nem is olyan régen volt itt egy kérdés, ahol az férfi a nevére vette a párja előző házasságából született gyerekét, de ők is válnak, és le akar a gyerekről mondni. (ne legyen veletek ilyen, de a mai világban bármi megeshet) Ami meg a volt párod illeti, ha tényleg annyira agresszív, kérheted, hogy csak felügyelettel láthassa a lányát, és ne vihesse el.
2012. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!