Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan győzzem meg a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a férjemet, hogy mondjon le a gyerekéről?

Figyelt kérdés

Még nem váltam el, a héten fogom beadni a keresetet. Viszont van már új párom, akivel azt beszéltük, hogy az lenne a legjobb ha a férjem lemondana a gyerekéről és tartásdíjat sem kell fizetnie.

Ennek 2 oka is van: Nagyon csúnyán bánik a lányommal, sokszor veri, üvöltözik vele, agresszív, szegény kislány már fél tőle.

A másik ok az, hogy mivel 1,5 éves, sokkal jobb lenne ha az új páromat szokná meg mint apját és úgy nőne fel.


Szerintetek mivel lehetne meggyőzni, hogy mondjon le a gyerekről?


2012. febr. 28. 14:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod, ha feljelented bántalmazásért és a bíróság elítéli a szüli felügyeleti jogát elveszíti, nem láthatja. De a gy.t.-t fizetnie kell.

A következő agresszív cselekedetnél hívd ki a rendőröket és kérj ellene távol tartási végzést. A távoltartás ideje alatt az apja nem látogathatja, nem léphet vele kapcsolatba.

2012. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Remélem a bíróság akkor majd eldönti.

Ha én nekimennék az tuti minden csontom törne. Ő 100 kg én meg 40. és ki látná el a gyereket? Ő semmit nem hajlandó vele csinálni csak bántani :(

2012. febr. 28. 14:58
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kor alatt nem viheti el,ezt tartsd szem elött. utánn ameg kérheted h kijelölt gyámügyes legyen ott a láthatásokkor.
2012. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel csak magad nyugtatod, hogy ő 10 kiló te meg 40.

Az én párom 110 kiló, de akkor is szanaszét verném rajta a nyújtófát.

2012. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, ez kamu kérdés. Ilyen anya, aki hagyja a másfél éves gyerekét bántalmazni, hogy a saját bőrét mentse, nincs. Ha valós kérdés, sürgősen keress örökbefogadó szülőket, mert hamarosan ezt a kislányt is a TV-ben látjuk, hogy a saját szülei agressziójának áldozata lett.
2012. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne... :( De ezért akarok minél hamarabb elköltözni innen vele, elválni, hogy ne legyen még rosszabb a helyzet. És ezért lenne jobb, ha nem is emlékezne rá a lányom, hanem a páromat tekintené apjának.
2012. febr. 28. 15:26
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

...erdekes az, hogy egy ilyen kornyezetbol, egy ilyen agressziv emberrel egyutteles utan, az elso ffinak a karjaba borulsz, hiszen lelkileg serult lehetsz, es talan pihenesre lenne szukseged ahhoz, hogy helyesen tudj cselekedni, de ha nem jol erzem, akkor javits ki. S nem beszelve arrol, hogy egy pici babarol van szo, aki mindennek a tanuja, resztvevoje, akit eppen fojtogattak, te pedig annak voltal a tetlen tanuja, holott a rendorseget is kilehetett volna hivni pl.

Ha ez a tortenet valoban valos, s nem kamu, akkor valoban elszomorito az, hogy egy edesanya ezt vegig tudja nezni, amit egy csecsemovel csinalnak elotte, bantalmazzak,mivel ez a picike meg az!

Itt nem a nevvaltoztatasra van szukseg, hanem szereto szulokre van szuksege a picinek, akit talan a jovendobelid is bantalmazhat egy ido utan, s felo, hogy szinten tetlenul fogod vegig nezni azt, mert te felsz!

Tudod kedves kerdezo, egy szereto, gondoskodo edesanyara van szuksege a lanyodnak, aki a tuzbe is kepes menni, ha a gyermekerol van szo,

s nem egy pofontol ijed meg, s inkabb cserben hagyja a gyermeket!

2012. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves a lányod, tehát ez azt jelenti, hogy nemrég még gyereket csináltál a volt férjeddel akiből idővel állat lett. Nem rég vagy az új pasiddal, és már a nevére akarod vetetni a lányod. És ha belőle is állat lesz egy év múlva? Kicsit elsieted a dolgot. Válj el, mondd el a bíróságon, hogy mit művelt a férjed. Nem engedik a láthatást valószínűleg. Apukaváltásról papíron ráérsz később intézkedni, ha már bevált az új formáció.
2012. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
ha mind az igaz amit le írtál nem alkalmas apának.De te sem ANYÁNAK!Egy nő soha nem hagyja a gyerekét igy bántani ha a pasi 6szor is agyon veri!Mi az hogy félsz nagyobbat kapsz?Kit érdekel rég kicsavartam volna a nyakát ha ilyeneket merne csinálni a gyerekkel.Én nem vagyok benne biztos mind ez igaz,csak ki akarod csinálni a férjed egy új pasi miatt.
2012. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Mert te nagyobbat kapnál?

Hát nem vagy mintaanya már bocs.


Szegény kisgyerek :(

2012. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!