Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan győzzem meg a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a férjemet, hogy mondjon le a gyerekéről?

Figyelt kérdés

Még nem váltam el, a héten fogom beadni a keresetet. Viszont van már új párom, akivel azt beszéltük, hogy az lenne a legjobb ha a férjem lemondana a gyerekéről és tartásdíjat sem kell fizetnie.

Ennek 2 oka is van: Nagyon csúnyán bánik a lányommal, sokszor veri, üvöltözik vele, agresszív, szegény kislány már fél tőle.

A másik ok az, hogy mivel 1,5 éves, sokkal jobb lenne ha az új páromat szokná meg mint apját és úgy nőne fel.


Szerintetek mivel lehetne meggyőzni, hogy mondjon le a gyerekről?


2012. febr. 28. 14:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is másfél éves, ha látnám, hogy a párom bántja, nincs semmi ami megállítana.Fojtogatja a picit? Azonnal elmennék akár anyaotthonba is.Hogy tudtad ezt végignézni?
2012. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Adnachiel válasza:
100%
Elég önző vagy egyáltalán nem gondolsz a gyerekedre?! És nem hiszem hogy a gyermek lelkiállapotát biztonságba helyeznéd avval hogyha hagyod egy álom világra az egészet. A te érzelmeid kivetülnek a kislányodra mivel még nem igazán értheti mi zajlik le körülötte. Persze nem láttam a dolgokat de ahogyan, vagyis amilyen formában írtad a kérdésedet nem hiszem hogy a lányod számodra az elsődleges hanem az hogy neked legyen a legkényelmesebb. A férfi vagyis a volt férjed nyilván nem abban a lelkiállapotban van hogy úgy mosolyogjon gyermekére mint a vadalma de azt persze nem vitatom el vagyis nem vitathatom el hogy veri és kiabál vele mivel ennek bizonyítéka nincs se mellette se ellene. Szerintem még egyszer gondold át az életedet.
2012. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki, akár a férjem is ilyet csinálna a pici gyerekemmel, azt nem vinné el ép bőrrel.Többet nem merne elaludni mellettem, az tuti, mert utoljára hunyná be a szemét.
2012. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

És a kislányod hány kiló a másfél évével, ha te vagy 40? Neki nem fáj jobban? Basszus, az életed árán is védened kéne! Meg nem értem, ha előtted csinálja és látod... Ti együtt éltek még, vagy mi a fene? Mert tök így jön le... Hisz ha az új pároddal élnél, ő nyilván nem hagyná, hogy megverjen a férjed. Szóval még együtt élsz feltehetően a férjeddel, a párod csak a távolból a párod, te meg az ő nevére akarod íratni a gyereked? Miért nem cuccolsz át oda azonnal? Tagadd meg tőle a gyerek láthatását, úgysem fogja jogi útra terelni, ha mégis: a bántalmazás után AZONNAL vetess látleletet, mindkettőtökről.

Szerintem te egyszerűen tehetetlen vagy! Nem álmodozni kéne, hogy átiratod a gyereket másra, hanem a jelenben megvédeni az agressziótól!!!

2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Én már cuccolnék össze a gyerekkel együtt és mennék onnan el.Hihetetlen,milyen emberek vannak.
2012. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ezt olvasva olyan mérges lettem, egy állat egy ilyen pici kis angyalt fojtogat, szegényke ő még bízik bennetek. Komolyan minek kellett nektek gyerek, hogy tönkre tegyétek. Másnál, ahol jó élete lehetne nem jön össze, ilyeneknek meg igen.
2012. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem maradnék mellette.Szegény gyermek.Az én párom ezt csinálná,agyonverném az biztos.Az én kisfiamra SENKI nem emel kezet.Én is vékonyka vagyok az éppen 50kg-ommal,de a gyermekem az első.Végig tudod nézni,hogy ezt csinálja a kislányoddal?És nem tettél feljelentést?Ne haragudj,akkor téged nem tudlak sajnálni,csak a kislányt,hogy ezt éli át.Ott a párod miért nem mentek hozzá???E.
2012. febr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

"De ezért akarok minél hamarabb elköltözni innen vele"


Miért nem költözöl össze a pároddal? Hogy akarod más férfi nevére iratni a gyereked,ha a férfit még nem ismered másfél éve sem és még nem is éltetek együtt? A tétlenségedről már mindenki leírta,amit gondolok,nektek nem való gyerek.

2012. febr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a bírósát meg fogja kérdezni, hogy ha tudtál a gyermekbántalmazásról, akkor miért nem jelentetted fel. Ezt ugyanis nagyon komolyan veszik, mármint a gyermekbántalmazást. És ha valaki tud erről a bűncselekményről, de nem jelenti, azt a törvény bűnpártolásnak hívja.


Készülj fel, hogy nem éppen sajnálgatva leszel te sem..

2012. febr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt megértelek bárki bármit ír itt nem értik hogy a lelkiterror teljesen megváltoztatja az embert fél attól amitől nem félne stb.,de

az én anyám gyengébb mint az apám mégis mikor bántani akart közénk állt nem érdekelte utána mit kap, nem bírta volna végig nézni és ez fordítva is igaz: én csak ált.iskolás voltam mikor apám fojtogatni akarta anyámat(és súlyban jóval nagyobb volt min t én)és bár nagyon féltem oda mentem és elé álltam lesz ami lesz, mert nem bírtam volna bűntudatban élni.

ezek után nézz magadba mint anya és fogadd mert hogy többször nem rettensz el, bár tudom hogy a félelem képes lefagyasztani az embert mondd meg neki hogy akkor nem kell tartásdíjat fizetnie, a gyereket pedig majd vidd dokihoz hátha lett ennek fizikai vagy lelki szövődménye

2012. febr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!