Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan győzzem meg a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a férjemet, hogy mondjon le a gyerekéről?

Figyelt kérdés

Még nem váltam el, a héten fogom beadni a keresetet. Viszont van már új párom, akivel azt beszéltük, hogy az lenne a legjobb ha a férjem lemondana a gyerekéről és tartásdíjat sem kell fizetnie.

Ennek 2 oka is van: Nagyon csúnyán bánik a lányommal, sokszor veri, üvöltözik vele, agresszív, szegény kislány már fél tőle.

A másik ok az, hogy mivel 1,5 éves, sokkal jobb lenne ha az új páromat szokná meg mint apját és úgy nőne fel.


Szerintetek mivel lehetne meggyőzni, hogy mondjon le a gyerekről?


2012. febr. 28. 14:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
71%

Múltkor a nyakát az ágynak szorította,

a párnába szorítja a gyerek fejét és azt teszteli meddig bír üvölteni...arról nem is beszélve, hogy ha útban van neki, simán odébb löki


Ezeket te honnan tudod, netán látod??

Vagy a gyerek mondja el?

Végül is teljesen mindegy csak gratulálni tudok, hogy milyen nagyszerű anya vagy, hogy még nem léptél közbe.

2012. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Jaa nem hazugságban szeretném nevelni, csak azt nem szeretném ha elvinné őt láthatásra, mert egyszerűen féltem szegénykémet. Főleg, ha elborul az agya, akkor csapkod, verekszik...

és ahhoz, hogy ne láthassa, le kell mondjon róla (én úgy tudom, de javítsatok ki, ha nem így van).

2012. febr. 28. 14:36
 13/42 A kérdező kommentje:

Igen, láttam.

Nem merek mert én nagyobbat kapok, én nagyon félek tőle :( Ezért akarok minél hamarabb lépni!

2012. febr. 28. 14:37
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Már fel kellett volna jelentened a rendőrségen hogy ilyet tesz a gyereketekkel,lehet hogy a láthatást így nem is engedélyezné a bíróság.
2012. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
98%

Nem merek mert én nagyobbat kapok, én nagyon félek tőle



Mented a saját bőröd és inkább hagyod, hogy a gyerekedet verje.


A párom kb. háromszor nagyobb mint én, de én biztos, hogy nem hagynám, hogy verje a gyereket, még ha agyon is ütne akkor is megvédeném.

Egy igazi szülő, az életét adná a gyerekért és nem félne egy két pofontól.

2012. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyen agresszív a fickó, akkor azt mindenképpen közölnöd kell a rendőrséggel, vagy legalábbis majd a bíróságon mindenképp. Ilyenek után alapból el kéne hogy tiltsák a gyerektől.

Viszont az is tény, hogy elég furcsa hogy te nem lépsz közbe. Én akármekkora embernek nekimennék, bármilyen veszélynek kitenném magam, ha a gyerekemről lenne szó! Inkább nekem fájjon, mint neki!

2012. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
85%
Úgyis neked fogja ítélni a bíróság,nem maradhat vele,mert egy barom,gondolom nem hülye az,aki ezt intézi,észreveszi.A másik:igaz,amit páran írtak előttem,az ilyet a pénzzel lehet levenni a lábáról,semmi mással.A gyereket meg úgysem fogja látogatni,ha szerencséje van a gyereknek.Ha meg mégis akarja,az úgyis csak az egója miatt lesz.Bár az néha erősebb,mint a gyerek iránt érzett szeretet,főleg az ilyen agresszív majmoknál.Én bezáratnám az ilyet az állatkertbe a gorillák mellé.:)
2012. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de ha a gyermekem veszélyben van, én nem törődök a saját testi épségemmel.

Egyébként meg mondd neki a pénzt meg emlékeztesd, hogy általában úgyis csak idegesíti a kicsi..

2012. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem merek mert én nagyobbat kapok, én nagyon félek tőle


Már ne haragudj,de akkor te sem vagy különb. Biztosan megtapsolnak téged is a váláskor hogy nézted/hagytad hogy a gyerekedet verje.


(14.)

2012. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez bűnrészesség és büntetik...
2012. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!