Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnék "elválni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék "elválni" valakitől, akivel össze sem vagyok házasodva?

Figyelt kérdés
8 éve élek egy félresikerült kapcsolatban,amiről rövid időn belül kiderült,hogy nagy tévedés volt.Nem akar leszakadni rólam.Miatta kell költözködnöm albérletről-albérletre,mert senki nem tudja elviselni az életmódját.Mindenhonnan miatta kellett mennem,de jön utánam.Nem tudok tőle szabadulni.Be is jelentekezik állandó lakcímre utánam,/a főbérlők jóhiszeműségét kihasználva /és onnantól teljes joga van mindenhez./Egyszer kihívta rám a rendőrséget,mert nem akartam beengedni.Azt mondták,hogy kénytelen vagyok,ide van bejelentve./Mindegy volt,hogy össze voltam verve/.Talán a főbérlőm tudna tenni valamit,de nem mer.

2012. márc. 8. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Albérletbe állandó lakcímre bejelentve,na ne....
2012. márc. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

off: nekem az ideiglenes lakcímkártyához is kérték a tulajdoni lapot!!!


távoltartási végzés segíthet, és ne tudja hova költöztél

2012. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Babi néni xD válasza:
hát szerény személyem szerint egy M16-A1-es automata könnyű gépfegyver vagy egy Walter P990-es kis pisztoly mindenre megoldás.
2012. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A sok kételkedőnek:igen,állandóra vagyok bejelentkezve az albérletbe tulajdoni lap nélkül /meg lehet tenni a főbérlő beleegyezésével/.Távoltartási végzéshez is lehetőségem lenne,de a világon nem érne semmit:csak még jobban felhergelné.Hazaköltözhetnék a szüleimhez vagy a saját lakásomba /kb.250 km/,Úgyis tudná hol keressen.A munkám ideköt és örülök, hogy még ez is van!Más lehetőség nincs."Babi néni xD" válasza tűnne a legjobb megoldásnak,de...
2012. márc. 13. 21:55
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi,de ha kérsz távóltartási határozatot és ő ennek ellenére tovább zaklatna akkor viszont már letöltendő börtön büntetést kap. Nem hiszem,hogy meg merné kockáztatni,de ha mégis úgy legalább biztosan megszabadulsz tőle.Neki meg majd lesz ideje elgondolkozni,hogy megérte e.
2012. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha bántalmaz menny orvoshoz látleletet vetetni és jeletsd fel a rendörségen.Vagy vedd fel a kapcsolatot a NANE egyesülettel.Ők a nők elleni erőszakkal foglalkoznak és még sok minden mással.
2012. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

(Ha bántalmaz "menny")


Jujj... ez fájt

2012. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!