Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki azért vált el, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azért vált el, mert a férje alkoholfüggő volt, az apa hogyan viselkedett utána a gyerekkel? Próbált érte harcolni, vagy egy idő után nem érdekelte, nem ment látogatni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy olyan embernek, akinek nincs semmije, nem tudja egyedül saját magát sem ellátni, mert nem tudja beosztani a pénzét, ha a családját is elveszíti, még lejjebb csúszik és nem fogja érdekelni a gyereke, vagy annál inkább harcol majd érte? 3 hónapos a gyerekünk, nem tudom mire számítsak.
2009. jún. 18. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 14 éves voltam amikor elváltak anyáék. Apám alkoholista a mai napig. 2-3 alkalommal feljött hozzám a buszhoz, kötekedett, kiabált velem. Azóta nem látogat, nem is foglalkozik velem.

2009. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm férje alkoholista lett, nem volt még kétéves a kisfiú amikor elváltak. Soha gyerektartást nem fizetett, és soha nem kereste a kisfiút. (ez 1996-os történet) A tehetős, magas pozícióban lévő apai nagyszülők, akiknek egy szem unoka ez a kisfiú, ők szokták karácsonykor elvinni egy (!) azaz egy napra. Anyagilag ők sem támogatják a kisfiút.
2009. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en is ismerek 2 csaladot ahol a ffi ivott. Az egyik azota mar hajlektalan lett, az elejen meg latogatta a kisfiat (7 eves volt akkor a gyerek)fizetett is gyerektartast, de aztan szepen minden elmaradt. A lathatas is es a penz is. Most hajlektalan, csak iszik.

A masik csaladnal a ffi lababa meg ilyen kis apro "klutyut" nem tudom a nevet epitettek, hogy arra nem szabad innia, mert ha igen, akkor lebenul. 1 evig nem is ivott ezzel a lababa beepitett dologgal, aztan ahogy kivettek a lababol ujbol inni kezdett. Csak ivott, egyik kocsmabo a masikba ment.

De durva dolgokat csinal a ffi: reszegen vezetett!!! vert hanyt, egesz ejjel bomboltette a zenet, ejjel volt neki nappal, napokig nem jott haza, egyszer a parkbol szedtek ossze, iszonyat!

Aztan meghalt.

2009. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

kocsmabol nem pedig kocsmabo termeszetesen

Elozo vagyok

2009. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!