Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 1nő terhesen, azóta is megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1nő terhesen, azóta is megcsalja férjét minden útjába kerülő pasival. Megismerkedik velük, pár perc múlva ki a folyópartra, munkahelyi asztalon, buliban.3 gyereke van. Férjével is naponta többször. Normális ez? Tök mindegy, csak hímnemű legyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 09:54
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
89%

Kíváncsi lennék, te mit szólnál, ha neadjisten rólad is elkezdenének (egyébként egymástól független emberek) ilyen pletykákat terjeszteni alaptalanul. Vannak xarkavarók a fiatal korosztályban is, a diploma csak a tanulmányok igazolása, az élet viselkedési normáihoz semmi köze. Ismerek én bunkó paraszt xarkavaró többdiplomást, illetve olyant, aki kiváló iskolai papírokkal másokon élcelődik és még a nőket is lenézi (egyik ilyen az apám).

Mesélek még valamit, ez elég durva eset. Anyukám egy kis faluban nőtt fel, ahol "mindenki ismer mindenkit", és a pletyka a falurádió. Anyut egyszer egy bálból hazakísérte egy fiú (semmi nem történt, csak együtt táncoltak, és talán fogták egymás kezét), a falurádió elindult a valós látottakkal, futótűzként terjedt, mindenki a maga szája íze szerint hozzátett-elvett valamit, a nagyszüleimhez már úgy jutott, hogy anyu és a fiú között már "minden megtörtént"... Nagyapám végigrugdosta anyut az udvaron, és megszégyenítve őt elküldte szüzességi vizsgálatra, ahol anyunak azt mondták, hogy még vőlegénynek se adnak ki ilyen papírt, nemhogy egy apának. Anyuban ez azóta is törés, és mindez egy valóságból indult, de elferdített pletyka miatt.

Téged miért izgat ennyire, hogy valaki, akihez az égvilágon semmi közöd nincs azon túl, hogy látásból ismered, mások elmondása alapján milyen? Mi van, ha nem is olyan?

Igen, véleménye mindenkinek lehet, de ha te így folytatod, pletykás, kukkoló xarkavaró leszel, és kerülni fognak. Szerintem neked is van jobb dolgod, mint hogy ezzel foglalkozz. Járj el többet szórakozni, tanulj valamit, de erről szokj le. Ha közeli ismerősöd, rokonod, valakid lenne, megérteném, hogy aggódsz a helyzet miatt, de nem erről van szó. Szóval állítsd le magad, most talán még időben vagy, és foglalkozz valami értelmes dologgal.

2009. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
56%
Én is ismerek egy ilyen nőt. 5 gyereke van, most már a férje is tudja, hogy egyik sem tőle van. Most válnak. Már fel is vállalja öregségére, hogy ő ilyen. Szerintem is van több ilyen és ez betegség. Minden, ami túlzásba vitt az betegség/függőség.
2009. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Ja, hogy milyen vagyok? Lejött a kommentjeimből: egyik kérdező írta.Nos,a párom azért is becsül,mert nem vagyok "k".Korábban is egy pasas társaságban azt mondta nekem,"jó,hogy nem vagy egy "k": mivel én nem hagytam magamat a buliban fogdosni sem,nemhogy megd*ni. "Na szóval, akkor lehet engem tovább gyalázni :-)))) Tök ciki, ha egy nő és gyereke kapcsán kiderül, hogy a gyerek nem a férjétől van. Sok más ilyen eset is volt, van és lesz.
2009. jún. 26. 08:45
 44/57 A kérdező kommentje:
Akik szidnak, azoknak kívánom, hogy d*nek bele pl. az AIDS-be, vagy más nemi betegségbe, mert biztosan "olyan félék", mint a szóban forgó "hölgy". Én büszke vagyok arra, amit írtam,hogy buliban egy pasas mondta,"jó, hogy van még olyan nő, aki nem "k". A párom ezért is büszke rám és az ő családjának is ez a véleménye rólam. Nem foglalkozom egyébként a szóban forgó nő életével, csak annyira, hogy rá mertem kérdezni, vajon mások szerint vajon miért ennyire fehérmájú.
2009. jún. 26. 09:00
 45/57 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Te nem vagy K, de a megnyilvánulásaid alapján mégis rosszabb vagy, mint az a nő! Ő nem árt senkinek, Te ellenben tele rosszindulattal, gusztustalan modorban pletykálsz a barátnőiddel és még idegen embereknek is kiteregeted más szennyesét. Megjegyzem hallomásból, megalapozatlanul, csak mert más pletykás hasonlóképp rosszindulatú emberek ezt mondták Neked. Nincs jobb dolgod, mint mindenkivel ezen csámcsogni? Azt meg hogy velünk hogy beszélsz, már nem is jellemezném. Nézz magadba, mielőtt másokat elítélsz!
2009. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

Az a "buliban egy pasas" az előbb még nem a párod volt?:D Amúgy az hogy jó hogy nem vagy K, nem egy olyan fene nagy bók, hogy dicsekedj vele. Ez az alap, nem pedig valami kitüntető cím.


A szádra meg vigyázz, mert a végén hamarabb ér majd Téged utol a rosszindulatúságod, mint minket.

2009. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%

Te büszke vagy arra hogy a párod egy buliban azt mondja hogy "jó, hogy Te nem vagy k@rva"? Ez szerinted a megbecsülés jele?

ez hihetetlen

2009. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a pocskondiázós és erőszakos stílusod miatt van az is, hogy legtöbben csak pletykának fogják fel az egészet. Mert épp így terjeszted a dolgot, ergo joggal feltételezzük, hogy ennyi hitele is van.
2009. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Én nem azt írtam, hogy a párom mondta, hogy "jó, hogy nem vagy te egy k*a". Számomra ismeretlen volt az illető a buliban. FIGYELMESEBBEN kellene olvasni.Egyébként kinek a pap, kinek a papné. Aki engem támad,legyen olyan élet- házastársa, mint a szóban forgó hölgyemény. Részemről befejeztem a témát. Meglátszik a véleménynyilvánításokon,miféle emberek is állnak mögöttük.Egyébként ez a téma nem állandó nálam,és ráadásul kb. 3 éve derült ki véletlenül, spontán mondták el nekem a dolgot.Egyébként hasznosan szoktam tölteni az időmet, tehát nem ezzel a témával töltöm minden időmet, hogy erről beszéljek fűnek-fának.Szomorúnak és szánalmasnak tartom a rám vonatkozó sértő véleményeket, de ezek egyúttal minősítik a véleménynyilvánítóikat. Van egy könyv, antikváriumban kapható,amiben - hogy a rám támadó véleménynyilvánítók véleményével éljek - szintén pocskondiázó, rosszindulatú férfiak anonim módon nyilatkoznak az életükben előforduló hölgyekről.Akkor ezt a bizonyos könyvet sem kellett volna megírni, nemhogy kiadni! Mert bizony vannak benne ilyen témák is, ha nem "rázósabbak"!
2009. jún. 26. 11:00
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Egy számodra ismeretlen illető az mondja egy buliban, hogy jó, hogy te nem vagy k.rva, és te ettől elájulsz? Azt várod, hogy most mindenki áhítattal leboruljon előtted? Ha nem te vagy az a nő, (vagy esetleg a férje) akkor az égvilágon semmi közöd a magánéletéhez. Az, hogy szerinted nyilván szex csak esküvő után a férjjel, minden szerdán és szombaton, misszionárius pózban az ágyban lehetséges, még nem jelenti azt, hog így is van. Véleményeket kértél: az a nem normális, hogy téged milyen mélységben foglalkoztat egy másik nő magánélete.
2009. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!