Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 1nő terhesen, azóta is megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1nő terhesen, azóta is megcsalja férjét minden útjába kerülő pasival. Megismerkedik velük, pár perc múlva ki a folyópartra, munkahelyi asztalon, buliban.3 gyereke van. Férjével is naponta többször. Normális ez? Tök mindegy, csak hímnemű legyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 09:54
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőt meg kéne ismerni, mert lehet, hogy csak rosszindulatú pletyka, mint anyu nagynénjéről, csak azután törj pálcát fölötte, miután tőle is ezt hallod.
2009. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy óóóóóó, persze a nők mondták... Mi lenne, ha az összes pasasától is hallottam volna??? Nem ismerem őket - szerencsére, mert nem vagyok "k". De ha már nők is mondták, gáz. Sajnos a világon csak nők és férfiak vannak, más neműek nem mondhatták....
2009. jún. 25. 11:31
 23/57 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen betegség, és ez tényleg betegség. viszont egy normális ember felismeri és próbál tenni ellene valamit.
2009. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdezö nagyon felvagy hàborodva,szinte követeled hogy adjunk neked igazat,és mondjuk azt hogy az a nö hülye pi@a blablabla.

Pedig hidd màr el,hogy nem ez a legfontosabb a vilàgon.

Ha neki jol esik akkor miért ne.

Te neked semmi kàrod nemlesz belöle(max a te pàrodat is elcsàbitja:)

Tudod azok szoktak pletykàlni,és azok szoktak rosszindzulatuak lenni,akik nagyon unatkoznak,és nincs amivel lefoglalnàk magukat.

Miért foglalkozol te itt fél napokat azzal hogy mit csinàlt ez a nö?

Nincs hasznosabb tennivalod?

Igenis vagy szexmàniàs,vagy lehet hogy egyàltalàn nem.

Mindenki söpörjön a sajàt hàza körül.

2009. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az egyébként főiskolán tanuló és mellette dolgozó, ill. gyereket nevelő "pletykás" hölgy unatkozhat, unatkozhatott és unatkozik, mert államvizsgázott nemrégiben. Biztosan unatkozhatott és "kitalálta" ezt a sztorit a szóban forgó nőről. A többiek is hasonlóan.Az egyik "érintett pasas" is biztosan azzal töltheti a napjait, hogy kitalálta a sztorit pont úgy, ahogy más unatkozóak teszik. A kérdésfelvetésem csak a szitu szokatlanságára utalt, és én is úgy vélem, szexmániás az illető és gusztustalan; a gyerekeit sajnálom a legjobban.
2009. jún. 25. 11:47
 26/57 anonim ***** válasza:
89%
És neked ehhez mi közöd van?Törödj a saját életeddel.
2009. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
88%

Te nem làtsz a csalàdi hàttere mögé,nem itélkezhetsz.

Törödj a magad dolgàval.

2009. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
88%
NEM TE VAGY VÉLETLENÜL EZ A NŐ? HISZ TE ÍRTAD, HOGY NEM ZÖRÖG A HARASZT...
2009. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy igaz, lehet hogy nem, de ez számomra most nem is érdekes.

Ami érdekel az az, hogy miért olyan fontos neked mások véleménye erről a nőről?Miért vársz megerősítést tőlünk arról, hogy ez a nő nem normális, vagy k..va, vagy akármi más?

2009. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
12.08-kor válaszoló: visszakérdezek: NEM TE VAGY VÉLETLENÜL EZ A NŐ??? :-))) Mert nem én. Egyébként nem törődök senki életével,ahogy mások sem,de véleményük,meglátásuk lehet.Gondolom ez az egész fórum:gyakorikerdesek.hu sem véletlenül létezik.Mivel a felvetett szituáció furcsa a számomra is, ezért dobtam fel a fórumra. Ennyi. Konzekvenciát is lehet vonni, nem tilos: magam véleménye az, ez a nő egy ócska ribanc a köbön és sajnálatos a családja, hogy ő maga ilyen.Lealacsonyítja a nőket.Szerencsére én nem vagyok ilyen. Bocsi, de ez van. Véleménye mindenkinek lehet.
2009. jún. 25. 12:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!