Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretnék tanácsot kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tanácsot kérni tapasztaltabbaktól hogy ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éve lesz idén hogy együtt vagyunk 7 éve hogy házasok vagyunk.Két gyermekünk egy 4 éves lányunk és egy 2 éves fiúnk van. Elértem arra a pontra hogy besokalltam.A férjem nem igazán foglalkozik velem utóbbi időben nem tette mintha csak a "cseléd" szerepében lennék itthon. Voltak nehézségeink anyagi is most kezdünk helyre jönni de sokat dolgozik én itthon a gyerekekkel ketten soha nem megyünk sehová. Most eljutottam oda hogy gondolkodom hogy együtt maradjunk-e?Szerinte ő figyel rám csak én nem veszem észre és általában én vagyok mindig a hibás vagy így vagy úgy.Már a sex sem jó nekem tehát azt szüneteltetem mert úgy érzem csak ezekre a dolgokra kellek.Apának nagyon jó sokat játszik velük és foglalkozik is de attól hogy jó apa még nem lesz jó férj.Ha vannak tanácsok tapasztalatok szívesen venném ha leírnátok esetleg aki volt hasonló helyzetben hogy oldotta meg?
2012. máj. 18. 14:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek szerint én vagyok a rossz feleség mert nem értem meg. Ez a helyzet már kb egy éve tart hogy legyek megértő azt hittem jogos ha kicsit beleuntam.Nem unatkozom itthon két gyerek és itthoni munka mellett ami nem háztartás tényleges munka tehát én is dolgozom a háztartás mellett azt hittem egy kicsit jogos hogy több törődést igényelnék. Hát akkor próbálok várni vagy tűrni vagy nem tudom. A sexet azért szüneteltetem mert ha azt érzem hogy erre kellek nem esik jól és úgy gondoltam ha valami nem jó akkor ne erőltessem hát akkor most ezzel sem tudom mit csináljak. Még egyszer köszi a tanácsokat.
2012. máj. 18. 17:32
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz feleség, csak túlságosan a magad szempontjából nézed a dolgot.

Amúgy meg, lehet, hogy megbotránkozol, de jóindulatból írom: örülj neki, hogy KELLESZ a szexre.

Az lenne az igazi baj, ha nem kellenél, hozzád se nyúlna, nem közeledne, vagy ne adj' Isten más kellene a szexre.

Na, az nagyon bántana!

Nézd a jó oldalát a dolgoknak!

2012. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi lehet hogy igazad van:)megpróbálom észre venni a jó dolgokat is biztosan vannak!Lehet este meg is lepem ha hazajön.Köszönöm!!!!!!
2012. máj. 18. 18:16
 14/17 anonim ***** válasza:
Beszélgetni vele már próbáltál erről?
2012. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"...Lehet este meg is lepem ha hazajön.Köszönöm!!!!!!" - te, de cuki egy csaj vagy! :) Szerintem már az is elég lenne, ha néha csinálnátok valami dumcsizós estét barátokkal, hogy kicsit színesebb legyen a napod. Vagy míg anyud ellene egy-két órát a gyerekekkel, összefuthatnál egy barátnőddel kávézni, pletyizni. Drukkolok nektek!
2012. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 6/15 Időpont tegnap 15:06


Pont az ilyen hozzáállás miatt nem szültem még gyereket!

Én már tudom,hogy a kedves párom azt vágná a fejemhez, hogy egész nap itthon vagyok Ő meg robotol és ha hazajön egy kis nyugit akar, azt pont leszarná mindenki hogy egy gyerek 0-24 órás meló IGEN MELÓ, amiért TALÁN kárpótlást kapok mikor 80 évesen magam alá csinálok...mert TALÁN gondoskodni fog rólam...vagy fogja magát és bevág egy otthonba vagy diliházba...

Teljesen együtt tudok érezni a kérdezővel. Én 5 éve vagyok együtt a párommal , igaz házasságra még nem adtam a fejem,de egyszer már nálam is elfogyott a türelem (1,5 éve) és akkor volt 3 hét külön élés.

A válás a legeslegesleges legvégső dolog legyen ami megfordul a fejedben. Én már a 2. évben kezdtem el érezni,hogy itt valami gebasz lesz és csak a 4 évhez közeledve telt be a pohár annyira, hogy elküldjem a francba.

Először próbáljatok közös programokat csinálni "mint régen"...a sexmegvonásos büntetést háát....én is csinálom néha,de nem akkor mikor már az jár a fejembe,hogy "válni akarok" :D

Kúltúráltan, érett felnőtt módjára bezséljétek meg, hogy kinek mi az elvárása és ki mit hajlandó ezért tenni....mert az sem működik,hogy csak Ő pedálozz a kegyeidért vagy fordítva...közösen kell építkezni.

Mi is megbeszéltük és azóta ha nem is oylan mint régen de viszonylag stabil a kapcsoalt (persze a sok hétköznapi dolog anyagi bizonytalanság közbe játszik rendesen és ezért stresszelünk állandóan)



23N

2012. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Angyalom lehet,hogy érzelmileg egy kicsit labilis lettél, mert nem te vagy a középpont, de ha unod magad otthon cseréljetek szerepet. Ha férjed tényleg sokat dolgozik és ahogy ma már mennek a dolgok naem is biztos,hogy sokáig akkor fogadd el az életet ugy ahogy van,mert egyszer lenn és egyszer fenn. Biztos,hogy egy hónapban egyszer tudnátok közös prograMOT CSINÁLNI, de ahogy a férjeddel szembeni viszonyodról irtál neked kelle a férjed, a pénz és utána a dugás, de az is csak akkor ha te akarod. Én biztos, hogy pillanatok alatt otthagynálak.
2012. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!