Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinaljak? Ti nyomoznatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Ti nyomoznatok a helyembe?

Figyelt kérdés
a ferjem ma elment dolgozni reggel,es amikor be tettem az also nemujet a mosogepbe,ruzsnyomokat talaltam rajta,nem tudom fel fogni ha megcsal,pedig ez mar egy ellege sulyos bizonyitek szerintem,mindjart haza er,es soha nem jartam a telefonjaba,amikor furodni keszul ti a helyembe beleneznetek a telefonjaba?amugy ma mar hivott hogy megyen a haverokkal sorozni,hogy vasaljam ki az inget,szerintetek mit csinaljak?kovessem? es ha kovetnem azt hogyan tegyem hogy ne vegye eszre?kerem aki tud segitsen
2012. máj. 18. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
80%

Napszemüveg , kendő , sál , paróka.Az arcod ne látszódjon.Szerintem nézz bele a telefonjába.


Biztos hogy rúzs folt volt?Nem vér vagy valami más?

2012. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
81%

Nézz bele a telefonjába. Mondjuk ha megcsal, és van esze, akkor biztos törli az ezzel kapcsolatos üzeneteit. A helyedben nem követném. Ha ismered eléggé, akkor kérdezz rá és látnod kell hogy igazat mond-e vagy hazudok amikor letagadja.

(esetleg a szükebb baráti köréből puhatolózd ki! )

2012. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim válasza:
89%
Szerintem nyomozz! A telefont is nézd meg,és kövessed.
2012. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
89%

Én tuti nyomoznék, megnézném a telefonját és lehet hogy követném is, nem bírnék egyedül otthon maradni és magaba sírni hogy lehet hogy megcsal..

VAGY rákérdeznék a rúzsfoltokra...és figyelném hogy reagál..

2012. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
meg jo hogy ruzs,szerintem egy voros ruzst ami csillog,a feher gatyan nem lehet el teveszteni,nem?
2012. máj. 18. 19:50
 6/64 anonim ***** válasza:
75%
hidd el megcsal. Nálunk is ugyan ez volt. Keress még jeleket aztán állítsd kész tények elé. Annyira megfog lepődni,hogy még hazudni sem tud. Vagy ha igen,nagyon átlátszó lesz. Ne menj utána. Ne akard látni,mert még jobban fájni fog.
2012. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
89%
Én biztosan nem tudnám megállni, hogy ne nézzek bele a telefonjába.....+ azt sem, hogy ne kövessem!
2012. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
30 percem van meg mig haza er,addig adjatok tanacsot hogyan kovessem,nekem is van sajat autom de azt felismeri,azt meg nem tehetem hogy amikor el indul en akkor fogom magam abban a percben es utana indulok mert akkor meg latna nem?
2012. máj. 18. 19:54
 9/64 anonim ***** válasza:
91%

Csak az egyszerűség kedvéért.Miért nem mutatod meg a férjednek a rúzsfoltos alsógatyát,és kérdezed meg tőle,hogy ki az a szerencsés nő aki a gatyájára tudott cuppanni???

Sokkal egyenesebb út,mint a nyomozás.

2012. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
de gyanakszom valakire,es ha most nem kovetem akkor soha nem fogom meg tudni hogy igazam volt e abban amire gondolok
2012. máj. 18. 19:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!