Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinaljak? Ti nyomoznatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Ti nyomoznatok a helyembe?

Figyelt kérdés
a ferjem ma elment dolgozni reggel,es amikor be tettem az also nemujet a mosogepbe,ruzsnyomokat talaltam rajta,nem tudom fel fogni ha megcsal,pedig ez mar egy ellege sulyos bizonyitek szerintem,mindjart haza er,es soha nem jartam a telefonjaba,amikor furodni keszul ti a helyembe beleneznetek a telefonjaba?amugy ma mar hivott hogy megyen a haverokkal sorozni,hogy vasaljam ki az inget,szerintetek mit csinaljak?kovessem? es ha kovetnem azt hogyan tegyem hogy ne vegye eszre?kerem aki tud segitsen
2012. máj. 18. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

most miért jó az ha a kérdezőt sértegetitek??? van neki elég baja szerintem, nem hiányzik hogy itt is bunkózzanak vele...

amúgy még mindig kíváncsi vagyok a fejleményekre....

2012. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
rajta kaptam azzal a novel akire gondoltam,ott szorakoztak egy szorakozohelyben a legjobb baratnom ferjevel es annak is volt egy masik noje,oda mendtem hozza es megmondtam neki hogy mire haza jon a csomagja az ajto elott varja,a baratnom meg felpofozta a ferjet es elmentunk.en egesz ejjel csak sirtam,es hat persze utanam jott es konyorgott hogy bocsassak meg neki,de nem fogom,azoknak akik azt irtak hogy egy harpia vagyok,remelem nem fognak ugy szenvedni ahogy en is szenvedek most......
2012. máj. 19. 09:40
 53/64 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh nagyn sajnálom :( De igazából én azt mondom, hogy jobb is így, hogy lebukott, és tudod az igazságot! Legalább nem vagy már aljas módon átverve!!!


Gyereketek van?


Ne bocsáss meg neki!!!! TÉGED már nem érdemel meg!!!!!!!!

2012. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mióta voltatok együtt?
2012. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

jajj ez annyira szörnyű. :((engem is szomorúsággal tölt el hogy ilyenek történnek. nagyon sajnálom hogy veled is megtörtént. ezek után a válásnál kisemmizném ezt a szemét alakot. megérdemli hogy soha egy nő se nézzen többet rá...

tényleg nagyon sajnállak:(

2012. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
3%
KAMU!!! vegyétek már észre :)) úgy ír, mint egy tini... egy unatkozó tini, ennyi.
2012. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%
és azt megkérdezhetem hogy a kedves férjed mivel indokolta a megcsalást? miért tette? mit mondott?
2012. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
2 eve vagyunk,hazzasok,baba meg nincs,habar mar terveztuk,mert mar 4 honapja nem vedekeztunk,hat akkor egy ilyen mocsok allatnak szuljek gyereket?csak arra voltam jo hogy mossak,fozzek,takaritsak,vasaljak,es jarjak utana mint egy cseled,mert nagyon rendetlen,a ruhait kivagtam az ajto ele es a ruzsos bugyit a borond tetejere tettem had lassa majd hogy tudom azt is,hat konyorgom milyen vilagban ellunk?ahol a feleseg csak cseled,a ferje meg felrekur?mert hat ugyebar csak azzal a szoveggel jonnek hogy hat ok milyen nagy MACSOK,meg hogy nekik szabad mert ok ferfibol vannak,nekem meg hogy lyukam van,akkor fogjam be a szamat nem? a telefont is kikapcsoltam meg este amikor haza jottem,es most az elobb amikor be kapcsoltam lattam hogy hivott tobszor is es sms-t is kuldott hogy mennyire szeret es hogy sajnalja,csak egy gyenge pillanat volt,hat en nem leszek ma gyenge es ha ide meri tenni a labat le forrazom forro vizzel,mert egy ilyen ember csak ezt erdemli
2012. máj. 19. 11:58
 59/64 A kérdező kommentje:
uzenem annak aki azt irja hogy KAMU,hogy hagyon beken,es fogja fel hogy nem kamu,de magasrol le sz@rom a velemenyet!
2012. máj. 19. 11:59
 60/64 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom!:(((((

Remélem,hogy találsz magadnak egy rendes ffit aki megbecsül!

Ne is vesztegesd vele az idődet,mert nem éri meg!

2012. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!