Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinaljak? Ti nyomoznatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Ti nyomoznatok a helyembe?

Figyelt kérdés
a ferjem ma elment dolgozni reggel,es amikor be tettem az also nemujet a mosogepbe,ruzsnyomokat talaltam rajta,nem tudom fel fogni ha megcsal,pedig ez mar egy ellege sulyos bizonyitek szerintem,mindjart haza er,es soha nem jartam a telefonjaba,amikor furodni keszul ti a helyembe beleneznetek a telefonjaba?amugy ma mar hivott hogy megyen a haverokkal sorozni,hogy vasaljam ki az inget,szerintetek mit csinaljak?kovessem? es ha kovetnem azt hogyan tegyem hogy ne vegye eszre?kerem aki tud segitsen
2012. máj. 18. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim válasza:
76%
Az a legtisztább ha a saját szemeddel látod,mert akkor egyértelmű lesz,hogy mi is történik.
2012. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
76%
Nos van valami fejlemény? már nagyon izgatott vagyok én is...
2012. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
76%
irj majd
2012. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Nekem van egy zseniális ötletem.Vegyél egy hosszú ballonkabátot,nagy kalapot,napszemüveget,keríts magad alá valakit,akinek a nyakába ugrasz,vegyétek fel a ballonkabátot és úgy kövessétek a férjedet.Ja!És fontos!Az álbajuszt ki ne felejtsd!És legen a neved Orladó.Így biztos nem fog rád ismerni.:)
2012. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
Ja,már egy kicsit elkéstem a jó tanáccsal:)
2012. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
na?
2012. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
50%
ez az egész nyomozgatás nagy butaság! most gondold már végig! HA van is valakije, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy mindig vele találkozik. simán lehet, hogy ma tényleg sörözni ment a haverjaival. ettől függetlenül még ugyanúgy lehet nője... szóval nem tudom , hogy mit vártál ettől az egésztől. azzal, ha most épp nem vele van, még nincs tisztázva a dolog, viszont 0/24 meg nem lehetsz mellette. így semmit nem tudsz meg
2012. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
78%

remélem elmentél utána : )

Ha nem is mész cseszd le és kérj tőle elfogadható választ. Az eredményről beszámolót kérek ha lehet, kíváncsi vagyok :)

Amugy nemtudom de elárulom nekem apám ilyenekkel hogy "megyek haverokkal" dologban megcsalta anyám, sőt méga munkahelyén is persze váláshoz vezetett. Ne hagyd hogy át**** egy férfi :)14/L

2012. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
No, mi lett? Mire jöttél rá?
2012. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
utolso,es szerinted akkor meg kell csalni? Szerintem akkor is ilyen volt a helyesirasa,amikor elvette. Ne bunkoskodj.
2012. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!