Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítsak, vagy tűrjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rubi07 kérdése:

Szakítsak, vagy tűrjem el?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az, hogy párom, gyermekem apja, este 7-kor végez a munkával, és 9 mire hazaér? Nem csal meg, tuti, de mindíg minden fontosabb(kondi, öccse, haver)...

Szóval én úgy gondolom, jár neki de az, hogy minden nap, én ezt már nem bírom tovább. 8 hetes terhes vagyok a 2. babámmal, de j.7-en el akarom szegényt vetetni, mert így nem akarok még egy babit bevállalni, sajnos. Azután meg úgy gondolom, elköltözünk 2 éves kislányommal. Jól teszem?

Fáj, mert amúgy szeretjük egymást... Kompromisszumra nem é, ésn sem vagyok hajlandó így élni, mert egy apának nem így kell viselkedniie szerintem!


2012. máj. 27. 17:19
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem csinálod jól. 1. Miért vetetnéd el a gyereket?... igaz ez teljesen más kérdés, meg én nem értek egyet az ilyennel. A másik, meg megkéne beszélni a dolgokat a férjeddel, ha írod, hogy szeretitek egymást, akkor ott a gondokat is meglehet beszélni, és jobbá tenni, miattatok, és a gyerek miatt is.
2012. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
54%

Azt én sem értem, miért kéne elvetetni a gyereket? Amikor bevállaltad, tudtad, hogy milyen a párod és hogy nem fog változni.


Rokonokhoz nem tudsz menni?

2012. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is ugyanilyen a párom, bár nálunk még nincsen gyerek, ami tovább bonyolítaná a helyzetet. Neki is mindig minden más fontosabb, nagyon gyakran éreztem magam elhanyagolva. Sokszor említettem ezt neki adott alkalommal, de semmi változás nem vlt. Aztán jöttek a kiborulások. Akkor volt sírás-rívás a részemről, amikor rázúdítottam mindent. 1-1 ilyen után mindig változtatott és tényleg majdnem a tenyerén hordozott, de kis idő elteltével újra olyan lett, amilyen. Jelenleg is egy ilyen hullámvölgyben vagyunk, amit egyébként lehet nem fogunk már túlélni. Lassan 7 éve vagyok vele, de ez borzasztó, hogy ilyeneket át kell éljek mellette.

Szerintem nyíltan mondd meg neki, hoy nem vállalod a 2. gyereket, ha nem változtat. Persze lehet "blöfföl" majd és míg meg nem születik, jó lesz minden aztán majd utána megint ezt csinálja. De megmondhatod azt is, hogy ha így lenne, akkor pedig nemes egyszerűséggel elválsz tőle. Tudom, hogy sokan legyintenek erre a problémára, mondván sokaknak kisebb gondja is nagyobb ennél, de én megértelek, tudom milyen egyedül lenni egy párkapcsolatban.

2012. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
64%
Megértelek, ezt meg kell beszélni. üljetek le vagy ültesd le egyik este és mond meg neki komolyan, hogy ha nem változtat akkor így nem mehet tovább, nem lesz 2. gyerek és elváltok, mert egyedül nem tudsz és nem is nevelsz 2 kicsi gyereket. ha szeretitek egymást, legalábbis ő is szeret akkor nem lesz fontosabb a kondi meg az öccse, amivel nincs baj ha nem családos az ember.
2012. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
39%

Napi kb. 1,5 óra szabad program miatt válnál és abortuszra mennél?


Tudod én nőként mondom, hogy soha a büdös életben el nem vettelek volna..

2012. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
35%
beszélj vele higgadtan. Mit szeretnél és miért. Ha szeret megért és visszábbvesz, viszont ne várd el, hogy mindenről lemondjon, idővel hidd el rájön magától is.
2012. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen problémák miatt hülyeség elválni,főleg akkor,hogyha szeretitek egymást.Inkább meg kéne beszélni.
2012. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
30%

BAsszus nem lehet hogy ez ilyen terhes hiszti?

ezért elválni 2 óra miatt!hagyd néha levegőt venni

L/30

2012. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
70%
Nem a napi 2 óráról van szó, kedves kommentelők, hanem arról, hogy a nap 24 órájából kb csak 2-t tölt a családjával. Reggel ugye megy munkába és este 9re ér haza, majd valószínűleg 11 körül már mindketten alszanak. Hát nekem mondhat bárki bármit, de én sem tűrném el, hogy napi 2 órát legyen csak velem és a gyerekemmel a férjem. Abban a napi 2 órában szerintetek mit tud tevékenykedni a férje? Milyen ház körüli munkát végez el? Hetente néhányszor oké lenne, ha későn ér haza, de hogy minden áldott nap, az szerintem is tarthatatlan.
2012. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
25%

Most komolyan nem hagysz neki két szabad órát naponta?? Komolyan mondom, piszok zsarnok vagy. Mindig minden fontosabb? Ember! Két retkes órát nem hagysz neki élni. Örül, hogy végre kiengeded a kalitkából.

Vetesd el! Nem való neked gyerek sem pedig házasság.

Gyakorlatilag bezsarolni a gyerekkel a férfit, hogy neked márpediglen minden szabadidődet kutya kötelességed az én kényem-kedvem szerint eltölteni..

A pasi helyében menekülnék és ezt nőként mondom.

2012. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!