Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítsak, vagy tűrjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rubi07 kérdése:

Szakítsak, vagy tűrjem el?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az, hogy párom, gyermekem apja, este 7-kor végez a munkával, és 9 mire hazaér? Nem csal meg, tuti, de mindíg minden fontosabb(kondi, öccse, haver)...

Szóval én úgy gondolom, jár neki de az, hogy minden nap, én ezt már nem bírom tovább. 8 hetes terhes vagyok a 2. babámmal, de j.7-en el akarom szegényt vetetni, mert így nem akarok még egy babit bevállalni, sajnos. Azután meg úgy gondolom, elköltözünk 2 éves kislányommal. Jól teszem?

Fáj, mert amúgy szeretjük egymást... Kompromisszumra nem é, ésn sem vagyok hajlandó így élni, mert egy apának nem így kell viselkedniie szerintem!


2012. máj. 27. 17:19
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
73%
Nem 2 órát tölt távol így, hanem minden szabadidejét. Mire hazaér, alszik a gyerek...Mikor van a gyerekkel, a családjával, és mikor szabadul a kalitkából a feleség? Én sem tűrném, legalább osszák be a napokat akkor, melyik délután ki lóg el, ha máregyütt lenni nem jó. (És igen, az otthoni feladataitki látja el? A gyerkkel ki játszik helyette?)
2012. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, én megértelek.

Gondolom semmit sem segít a házimunkában, nem játszik a gyerekkel, stb. Mivel hazaér este, fürdik, eszik, és utána már alszik is...

Ilyen kapcsolatba tényleg ne szülj még egy babát. Mondd meg neki, hogy babát vársz, de elveteted, mert ilyen embernek nem szülsz még egyet, aki ennyire lesz@rja a családot.

2012. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig hiányzik a történetből, hogy a férj mit szólt, amikor ezt megemlítetted neki.
2012. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
66%

Nekem meg az hiányzik, hogy hányra jár dolgozni. Mert nem hiszem, hogy reggel 7-re.

Szóval nem hinném, hogy reggeltől estig odavan. Elég szomorú, ha annyit kell dolgozzon, hogy napi 1,5 óra a szabadideje, de ilyen a világon nincs. Neki is vannak szabadnapjai, hétvégéi, érdekes, a kérdező ezt nem említette, sem a délelőttöket.

Mi lenne, ha orvos vagy katonafeleségek lennétek?


Egyébként pedig szerintem ilyenkor és ezt nőként mondom,nem feladata a férfinek a házimunkába besegíteni. Ha tényleg ennyit dolgozik a családjáért, akkor azért elég durva, ha a házimunkából is ki kell vennie a részét.

Nem tudom, aki így gondolkozik az hogy gondolja ezt, a munkahelyre is berohangálnak segíteni mások?

2012. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Már elég sokan válaszoltak, de azért mégis leírnám a véleményem. Persze a férjed is hibás, úgy kellene beosztania az idejét, hogy mindenkivel legyen egy kicsit. Azonban valószínűleg ez nem új keletű tehát két hónapja fenn álló probléma ha a költözésen gondolkodsz akkor pedig vagy nem védekeztetek rendesen vagy csak egy jó pillanatban úgy döntöttetek, hogy legyen, tekintve a mostani helyzetet mindkettő elég felelőtlen volt. Ha ez utóbbiak állnak fent meg kellene tartani mert miattatok lett meg egy kissé banális indok az abortuszhoz, hogy megromlott a kapcsolatom és bocs de nem kell a baba - ez szerintem nem így működik. Azonban ha az utolsó két hónapban ilyen amióta terhes vagy akkor valamennyire érthető bár én megtartanám.
2012. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
45%
Nem tartom teljesen normálisnak, amit a párod csinál,ha van gyereke, vállalhatna némi felelősséget,miden nap csak a saját szórakozása,és neked majd nem jár mindez?nem mert ott a gyerek stb.Aki női szemmel nem venne el téged,próbálja ki milyen lenne,ha a párját napi szinten este látná.Egoista pasas,ha nem képes a kompromisszumra,nem vagytok neki fontosak.Ha tudsz lépj le,nem kell egy nőnek mindent eltűrni,nem minden férfi ilyen.
2012. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
67%

Ha napi 12-14 órát dolgozik,akkor jár neki ez a másfél óra,amit a kedvtelésével tölthet.Nekem sem lenne kedvem hazamenni,ha otthon az első,ami fogadna,hogy szar ember vagyok,amiért 1-2 órát nem a családdal töltök,amellett,hogy kidolgozom a belem értük.Házimunka,ne röhögtessetek,hogy ennyi hajtás után még neki kelljen mosogatni,amikor anyuka egésznap otthon van.Aki gyereket vállal az pontosan tudja,hogy azt jelenti,hogy otthon kell lenni a gyerekkel.Aki ezt nem bírja,az ne szüljön vagy adja bölcsibe és menjen el dolgozni,így legalább nem kell orrabuknia a férjnek,hogy egy fizetésből eltartsa az egész családot.

A második gyerek közös döntés volt.Ha nem tetszik az életem,akkor változtatok rajta és megtanulok védekezni,hogy az általad említett,amúgyis is szar kapcsolatba ne szüljek újabb áldozatot.

A kompromisszumot jobb,ha megtanulod,az a sikeres párkapcsolat alapja.A szereteted nem tudom miben nyilvánul meg,mert a leírtakból süt a gyűlölet a férjed iránt.

Betudom ezt a kérdést a megbolondult hormonjaidnak.

2012. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

"Nekem meg az hiányzik, hogy hányra jár dolgozni. Mert nem hiszem, hogy reggel 7-re."


Azt nem tudom a kérdező férje hányra jár dolgozni, de van ilyen. Nem is kevesen, és nem csak férfiak.

2012. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

Ha 7-re jár dolgozni, akkor pedig 12 órázik, viszont nem heti 5 napot dolgozik, és ez esetben végképp nem sok, ha 2 órát nem a családdal tölt meló után.


Bocs, de az a véleményem, hogy ez az egész egy felesleges műbalhé, egyszerűen van valami, amibe bele lehet kötni.

2012. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Akár a férjnek van igaza, akár a feleségnek (valószínűnek tartom, hogy mindkét fél hibás egy kicsit, és a normális kommunikáció hiányzik a kapcsolatból), emiatt elvetetni egy gyereket, számomra kimeríti a gyilkosság fogalmát. Az, hogy a kérdező nem hajlandó kompromisszumra, a saját szívügye, de remélhetőleg tudja, hogy ezzel a hozzáállással iszonyú sok pofont fog kapni az élettől. De az, hogy megöli a gyerekét, mert neki most nem kényelmes még egyet vállalni, az aljasság és az egoizmus csúcsa. Nem csak szegény picit sajnálom, hanem a kétévest is. Piszok nehéz élete lesz egy ilyen anya mellett.
2012. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!