Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakitsak vagy ne? Total...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy ne? Total bizonytalan vagyok, es szomou

Figyelt kérdés

10 eve vagyunk egyutt a parommal edes -savanyu a kapcsolat..o vendeglatozik en sokat vagyok egyedul raadasul tobb 10ezer km-re a csaladtol kulfoldon,van egy 2eves kisfiunk.sajnos miotta csalad lettunk minden megvaltozott,nem hiztam el jo van egy pici feleslegem max 5kg,figyelek magamra,de eltavoldtunk.

talatam rola egy hirdetest ahol sex partnert keresett (keppel) ahol o mar augusztusban egyedulallokent keresgelt.akkor majdnem szakitottunk de a gyerek miatt ujraprobaltuk...de rajottem meghalt bennem valami es nem vagyok bolodog.nem tudom mit tegyek,azota is halott a sex koztunk ,nem bizok benne ,,es vissza allt minden a regi kerek vagasba..unalmas mindennapok alig beszlunk ,o ul a laptop elott en nezem a tv-t,en lefekszem aludni o ejjel 2-3ig ul a gep elott..

hetek ota motoszkal a fejemben a szakitas gondolata,de gyava vagyok.mit javasoltok?

A gyereket imadja.


2010. dec. 29. 04:01
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
vagy mar nem szeret?es csak a gyereke anyjat latja bennem es nem a not?????
2010. dec. 29. 04:10
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a lényeget,amúgy az egy dolog,hogy szereti a gyereket,tégerd szeret?A leírásból kommentedből nem ez jön le,akkor meg kár ülni a szarban még évekig,a gyerek is megérzi majd hogy nem vagy boldog...Amúgy én már akkor elhagytam volna mikor megtudom,hogy szexparnert keres neten és egyedüllálóként ir magáról ,bocsi de ő már rég túl lépett rajtad,csak kötelességből van még veled,mellőled kényelmes keresgélni a nőt...
2010. dec. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod,igazad lehet...

meg is nyilt alattam a fold mikor meglattam.

de utana mikor kitort a balhe o akart bekulni.lehet megsajnalt...

2010. dec. 29. 04:21
 4/32 A kérdező kommentje:
meg csodalkoztam is,tegnap nem szeret ma meg igen?ilyen nincs..hu de nehez..
2010. dec. 29. 04:22
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdemel meg téged,lépj túl rajta,ahogy ő is rajtad.Ahogy a mondás tartja:"A szex nem fogja arra késztetni,hogy szeressen és egy gyerek sem fogja arra késztetni,hogy maradjon."Ha a szex jó is lenne köztetek,nem érné meg ebben a kapcsolatban maradnod,mert neked a férjed szeretetére lenne szükséged,amit tőle már nagy valószínűséggel már nem kapsz meg sajnos.
2010. dec. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de gondolj bele. Miert egyezne bele a kulonmenesbe? Van otthona, no a hazban, aki ellatja ot es gyereket, azt csinal amit akar, mellette nozhet is. Miert allna odebb? Nagyon kenyelmes ez Neki. Kihasznal. Ti koztetek nincs kapcsolat, csak egy fedel alatt eltek. Nyugodtan beadhatod a kulonelest a Social Security-nel, megkapnad, onallo lennel egy kicsit penzuleg, teremthetnel gyerekednek egy boldog is otthont, es nem asnad el magad, ezert, aki "ferfinek" hivja magat.
2010. dec. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egyértelmű a dolog. Ha szexpartnert keres, akkor nem te kellesz neki. Ráadásul ha időnként távol vagy, akkor úgy a legjobb házasság sem működhet. Egy normális férfi sem bírja ki azt, ha hosszabb időre (pár napnál több) nincs mellette a párja és nem szexelhet.

A többi dolog is azt igazolja, hogy nem működik a dolog. Nem a testalkatod a lényeg, arra rá lehet fogni sokmindent, de csak ürügykeresésre jó.

El kell fogadni, hogy ennek a házasságnak vége, nem érdemes tovább folytatni, mert esélytelen.

2010. dec. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
KEDVES SORSTÁRSAM.Ha nem akarod rombolni tovább a lelked és nem akarod hogy a nőiséged teljesen tönkre menjen és nem akarod hogy ő tegye meg ezt a lépést akkor ne várj.Az én véleményem az hogy ő már ezt a lépést megtette akkor mikor szexpartnert keresett.Gondolatban és lélekben már lépett is csak még a valóságban nem.Ugy értelmeztem külföldön éltek.De meg tudnád.-e oldani hogy külön válj TE tőle mielőtt ő tenné.És hidd el az sokkal jobban fog fájni hogy téged dobtak !!!!!!!!!!!!!Biztos vok.benne hogy Te egy erős nő vagy .Abból is ítélve hogy még mellette vagy.De minden szavdaból sugárzik a félelem a bizonytalanság a boldogtalanság.Tulajdonképpen ti már régen "elhagytátok" egymást csak még egy fedél alatt vagytok.Én nem akarlak rábeszélni semmire de arra kérlek gondold át Neked mi is lenne jó??????Ha marad mindne ugyanígy vagy ha már teljesen menthetetlen és lépsz hogy uj életet tudj kezdeni.Nekem van egy fiam 15 lesz .Apukája nem volt soha.Látom a tiétek még pici 2 éves.Most még tudnál lépne de később?Nézz körbe a világban és meglátod háy ember van aki attól szenved hogy nem lépett időben.És már több 10 éves házasok .eGYFOLYTÁBA AZT KÉRDEZIK MAGUKTOL.-mOST LÉPJEK ENNYI ÉV UTÁN?ha gondolod írj email.-t.MEG TUDLAK ÉRTENI TELJES MÉRTÉKBEN.
2010. dec. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Bocs a helyesírási hibákért.De gondolom most itt nem az a lényeg Neked.
2010. dec. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
46%

Miért ilyen szemetek a pasik??? Velem is ezt tették, igaz nálunk nincs gyerek, de soha nem éreztem, hogy gond lenne köztünk, minden tök normális volt, szex is volt, rengeteg beszélgetés, bújás! Annyira elegem van belőlük!

Ne haragudj, én otthagynám, ne alázzon engem senki!

2010. dec. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!