Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítsak, vagy tűrjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rubi07 kérdése:

Szakítsak, vagy tűrjem el?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az, hogy párom, gyermekem apja, este 7-kor végez a munkával, és 9 mire hazaér? Nem csal meg, tuti, de mindíg minden fontosabb(kondi, öccse, haver)...

Szóval én úgy gondolom, jár neki de az, hogy minden nap, én ezt már nem bírom tovább. 8 hetes terhes vagyok a 2. babámmal, de j.7-en el akarom szegényt vetetni, mert így nem akarok még egy babit bevállalni, sajnos. Azután meg úgy gondolom, elköltözünk 2 éves kislányommal. Jól teszem?

Fáj, mert amúgy szeretjük egymást... Kompromisszumra nem é, ésn sem vagyok hajlandó így élni, mert egy apának nem így kell viselkedniie szerintem!


2012. máj. 27. 17:19
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
53%

A kérdezőnek sikerült a feltett kérdéseket figyelmen kívül hagyni, de helyette egy jól felépített, értelmes hozzászólással ajándékozott meg bennünket...


Szerintem kitalálta, hogy mekkora szemét a férj, ténylegesen nem is akarja rendezni a helyzetet (erre utalást nem találtam) - ez a kérdés inkább öncélú fröcsögésnek és önsajnáltatásnak tűnik most már.

2012. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 Danaa válasza:
Szerintem ne vetesd el a babádat!!! Utána örök lelki ismeretfurdalásod lenne!!! Engem is elakartak vetetni, nagyon rosszul esett, még mindig úgy gondolom h engem nem szeretnek annyira a szüleim a nővéremhez képest(de anyukám lehet h szeret annyira mint a nővéremet, de apa nem hiszem)!!! A pároddal kapcsolatosan beszéljétek meg ezt a dolgot!!!
2012. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentjét,sajnos szegény babimat elvetettem... iszonyat lelkiismeretfurdalás gyötör, de az eszem azt mondja hosszútávon jól döntöttem, mert nagyon roszz légkörbe jött volna:( Páromról annyit, hogy még a műtét estéjén is mikor hazajöttem elment itthonról, kondizni. És még én vagyok az önző vki szerint?! Ilyen embernek nem való még egy gyerek, akinek fontosabb a teste, minthogy 1 estét is a acsaládjával töltsön, anélkül hogy elmenne vhova!!! Az élet mindent elrendez...
2012. jún. 14. 15:01
 44/52 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt veled és kívánom hogy rendbe jöjjön a életed
2012. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
A te életed. Én megtartottam volna és elválok, de ez én vagyok, én bírtam volna 2 gyerekkel is, sajnos az ő dolgait már nem rendezi el az élet...
2012. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Elolvastam hogy hogyan dolgozik a férjed, és hogy te mit vársz el tőle. Elvárod, hogy este veled legyen, hogy te elmehess, de igazából nem mennél el, mert nem hagynád ott a gyereket. Elvárod, hogy ne menjen el minden este otthonról. Az van az elvárásokkal, hogy nagyrészt kimondják őket. Nem kérésként, hanem parancsként. Apa vagy, férj vagy, ezt és ezt KELL tenned. A férfi meg sikítva menekül, és szervez minél több programot, csak ne kelljen otthon lennie, egy olyan nővel, aki megmondja neki, hogy mit KELL tennie.

Mint írtad, kompromisszumra nem vagy hajlandó. A rossz hír az, hogy ha szakítasz és keresel mást, abba a kapcsolatba is kell kompromisszum. Mindegyikbe kell. Kicsikét hisztis vagy.

2012. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Utolsóval maximálisan egyetértek!


Egy ilyen házisárkányhoz én se szeretnék hazamenni, inkább minél több házon kívüli programot szerveznék.

2012. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
47%

Most már nem kéne szegényt bántani...elég baja van inkább az érdekelne hogy vagy kérdező?kislányoddal mi van?hogy viseli ezt a válságot?biztos érzi szegényke...

Van olyan hogy nem vagytok összevalók,van barátod akivel beszélgetni tudsz?

2012. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
31%
Nem bántjuk de ha már egyszer volt olyan f*szagyerek,hogy megöletett egy gyermeket,hagyja ott a pasit mert elmondása szerint ugye a párja tehet mindenről..
2012. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Mellesleg a kérdező nem a családja,csak egy nő,aki szült egy gyermeket mondván,akkor majd jobban fog szeretni és többet fog foglalkozni velem.

Állítom,hogy a pasi nem is akart gyereket..

2012. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!