Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk, és a feleségem ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk, és a feleségem ragaszkodik hozzá, hogy kéthetente egy hétvégét láthassam a 3 éves kislányomat, mivel győzhetném meg, hogy azon kívül, hogy nyilván nekem ez nagy rűgás, a gyereknek is árt vele?

Figyelt kérdés
Válófélben lévő anyukák, apukák, segítsetek kérlek!
2012. máj. 29. 10:33
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindkettőtöket megértelek. Nem a gyerekedtől válsz, hanem a nejedtől. Esetleg beszéld meg vele, hogy ne 2 hetente, hanem mondjuk előre leegyeztetett időpontokban vinnéd el, de szeretnél vele több időt lenni. Ha értelmesen elbeszélgettek erről, és nem veszekedve, talán meg lehet egyezni valahogy.
2012. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
80%

Én az ilyet nem tudom megérteni, ez simán csak kib*szás a volt férjjel. Nem tudom hogy valaki hogy képes a saját gyerekét eszközként használni, pedig elvileg mindennél jobban szereti.


Érdekes, nálunk is akkor jött mindenki, amikor akart és az ég világon semmi baja nem lett a gyereknek, imádja az apját, mára felnőtt ember.

2012. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
0%
Kiba..ás a volt férjjel, az ha egy rendszeres kapcsolat alakul ki? Lehet, hogy nálatok jó példa volt, de az esetek többségében a gyereknek kell a rendszer. Az anyuka magánélete egyenlő lesz a nullával. Ha valaki válik, sajnos egy ilyen következménye lesz, hogy az egyik kevesebbet látja a gyereket. Neked nyilván nincs gyereked és nem vagy elvált, akkor nem beszélnél így!
2012. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
0%
12-es kit értesz mindenki alatt? A gyereknek hat apja volt?
2012. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted a kéthetente hétvége az milyen rendszer? Kíváncsi vagyok az anyuka mit érezne, ha csak kéthetente hétvégén láthatná a kisgyerekét.


Egyébként akármilyen hihetetlen a gyereknek voltak nagyszülei és a férj részéről rokonai.

2012. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
82%

Bazz de még mindig felfoghatatlan, hogy valaki ezt képes jónak beállítani és azt mondani a gyereknek az a jó, ha csak kéthetente hétvégén láthatja az apját.

És akkor itt egymást alátámasztva fújjátok ezt, holott ha megnézitek a kéthetente hétvége általában ott szokott menni, ahol egymást szidják a pár tagjai, aki képes volt kulturált ember módjára elválni, azoknál ez sosem okoz problémát.


Garantáltan szemen köptem volna anyámat, ha ezt megcsinálta volna velem.

2012. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
19%
Hát elég undorító lelkivilágod van, ahhoz képest hogy milyen jól neveltek...Gratulálok.
2012. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyilván az én lelkivilágom undorító, amiért azt tartom helyesnek, hogy a gyereknek ugyanolyan részben legyen jelen az életben az apja és annak családja, mint az anyja.


Inkább azt tartom undorítónak aki a saját sérelmeit azzal torolja meg, hogy megakadályozza a kapcsolattartást és megutáltatja a gyerekkel az apját. (Még mielőtt valaki magára veszi, ezt senkinek nem céloztam).

2012. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
22%
Ha a szülők elváltak, ugyanolyan részben nem lehetnek jelen a gyerek életében, ebből eredendően. A kapcsolattartást akkor akadályoztatják, ha a kéthetenkénti láthatást nem engedik meg. Fogalmi zavaraid vannak. Abszolút nem teszek keresztbe a gyerek apjának, mivel nincsenek sérelmeim vele szemben, elváltunk és kész, mindenki élje a maga életét, de ebbe nem fér bele, hogy váratlanul odajöjjön a lakásomba és ott legyen órákat, olyan dolgoknak legyen részese, amihez immár semmi köze. Azzal, hogy elvinné a gyereket órákra, a gyerek életét akadályoztatná, suli után hullafáradtan ne vigye sehova, szerinted az jó lenne neki?? Szerencsére az apjának is van annyi esze, hogy nem is kéri! Neked még nincs, de még gondolom nagyon fiatal vagy, nincs családod és ne okoskodj olyanban amit nem éltél át. Majd ha a TE gyerekedet akarja elvinni az exed, akkor ugrálj.
2012. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
60%

A legtöbb elvált apuka is eszköznek használj a gyereket. Elsősorban anyuka életét akarják megnehezíteni. Áldozatnak állítják be magukat, holott csak manipulálják a gyereket. Olyat engednek meg neki, amit anyuka tilt, csak, hogy ők legyenek a jófejek. Nálunk apuka teletömte a gyerekeket édességgel (3-5 évesek), holott elmondtam ezerszer, hogy nem bírja a hasuk a sok édes vackot, még ha a szemük kívánja is, de Ő azt hitte, hogy csak vele akarok kitolni, hogy a gyerekek nehogy jól érezzék magukat vele. Az egyik fél éjszaka hányt, a másiknak meg fájt a hasa. Persze ez nem az Ő gondja volt.


Könnyű az anyukákra fújni, de nem ártana belegondolni, hogy a gyereknevelés 90%-a az ő nyakukban van. Apukáknak meg többnyire a móka marad.

2012. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!