Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk, és a feleségem ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk, és a feleségem ragaszkodik hozzá, hogy kéthetente egy hétvégét láthassam a 3 éves kislányomat, mivel győzhetném meg, hogy azon kívül, hogy nyilván nekem ez nagy rűgás, a gyereknek is árt vele?

Figyelt kérdés
Válófélben lévő anyukák, apukák, segítsetek kérlek!
2012. máj. 29. 10:33
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ebben az esetben sem érthető. A nőt csalja, nem a gyerekét, de megcsalásról szó sem volt.
2012. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
39 Minden szavaddal egyetértek.Azt tanácsolni a kérdezőnek,hogy várjon és puncsoljon az anyának,hátha majd úgy véli az anya,hogy megbízható és elviheti esetleg többször is.A gyerek közös,nem a nőé,az csak egy állapot,hogy a nő nevelheti mindennap,mert valahol laknia kell a gyereknek,ez még nem jelenti azt,hogy a nő bármire is alkalmas és megbízhatóbb,mint az apuka.Sok nőt elvakít a gyűlölet és ott szúr oda a volt férjnek,ahol a legjobban fáj,a gyerekkérdésben.Panaszkodnak,hogy a volt férj az új nőjéhez viszi a gyereket,de az teljesen természetes,hogy a nőnek új kapcsolata lesz és ott már zavar a volt férj.Aki elvált és szült egy gyereket,annak el kell fogadnia,hogy a gyerekének van egy rendes apja,ha már ott tartunk,hogy a válással el kell fogadni az apának hogy csak kéthetente találkozhat a gyerekével.A rendszeresség nem szinonímája a két hétnek,rendszeres találkozás lenne az egy hét is vagy az 5 nap.A lényeg,hogy sűrűbben és mindig megbeszélt időpontokban,hogy megmaradjon a gyereknek is a biztos napirend.Aki ezt a kéthetes intervallumot kitalálta annak vagy nincs gyereke vagy egy érzéketlen barom.
2012. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó! Talán azért kéthetente, mert az anyuka is hétvégén ér rá foglalkozni a gyerekkel jobban! Talán az összes hétvége az apukának jár, a hétköznapok meg anyukáé?? Sosem lássam a gyereket hétvégén, amikor programot lehetne vele eltölteni?? Gondolkodjál már, mielőtt leírsz valami baromságot!!
2012. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
0%
39-es, szeretem amikor olyasvalaki beszél egy olyan helyzetről amiről halvány lila segédfogalma sincs!! Akkor okoskodjál, ha ebbe a helyzetbe kerülsz és apuka a nyakadra jár mindennap, ok? Nálam ez volt!
2012. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
53%
utolsó előtti: Nem kell hogy az hétvégére essen,lehet az apuka hétközben is a gyerekkel,nincs kőbe vésve,hogy csak hétvégén lehet a gyerekkel bármit is csinálni.Elmehet érte az iskolába.Elviheti magához,együtt megírják a házit,megvacsoráznak és másnap ő viszi iskolába.Ez kivitelezhető,csak akarni kell.Előbb te is gondolkodhatsz mielőtt lehülyézel másokat.
2012. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
0%
Igen, te biztos okosabb vagy mint egy pszichológus, aki után a gyerek teljesen rendbe jött. Nemjó azt az érzetet kelteni a gyerekben, hogy egy család vagyunk, mert nem vagyunk! Sosem fogod megérteni!
2012. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
0%
Persze, elviheti magához akár mindennap iskola után, az fel sem merül benned, hogy nem a szomszédban lakik? Furikázza a gyereket napi 50-60 km-ert utána írják meg a leckét aztán este 8ra haza? Tényleg jó ötlet! A hozzá nem értő, ilyen élethelyzetben nem lévő, értékelhetetlen tanácsokat inkább tartsátok magatoknak meg, jó helyen vannak.
2012. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom miért hiszik azt sokan, hogy a gyereknek az a jó, ha össze-vissza rángatják. Ha soha nem lehet előre tervezni, mert mindig arra kell várni, hogy apuka mit akar.


A gyereknek a bizonytalanság árt.

Apuka úgy jön-megy, ahogy akar, anyuka meg minden lépését hozzá igazítsa? Ez talán igazságos?



Ha elválnak, és Ő elköltözik, akkor tudomásul kell vennie, hogy már nem jöhet-mehet amikor neki tetszik.


Nem "puncsolni" kell anyukának, hanem tudomásul venni, hogy 100x annyi a felelőssége és teendője a gyerekkel szemben, ezért nem várhatja el apuka, hogy az ő igényei legyenek az elsődlegesek.



Apuka éli világát, majd bekattan neki, hogy "most felugrom a gyerekhez", anyuka meg majd vigyázzállásban várja, mi?

2012. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, te legalább érted a lényeget. Pontosan erről van szó, az okos hozzászólók akik szerint a szemét önző anyuka nem engedi az apukához a gyereket, hát szerintem max a reklámban láttak még gyereket, fogalmuk nincs miből áll a nevelés és a fárasztó hétköznapokban még lesben állni, hogy apuka mikor állít be. Szép is lenne!
2012. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Először is, nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki válaszolt a kérdésemre. Sajnos problémák akadtak az otthoni internettel, így nem tudtam előbb írni, de nagyon örülök, hogy ennyi hozzászólás érkezett. Nos, hogy a feltevésekre is reagáljak, a helyzet érdekes, mert most Anyukának nagyon jó, hogy egymás után négy napg nálam lehet a Kislány, és csak aludni vittem haza. Én mentem Vele orvoshoz, gyógyszertárba, óvodai beszoktatásra. Mindenhová. Nagyon jó a viszonyunk a Kicsivel, imádjuk egymást. Nem is arra gondoltam, hogy a Feleségemhez ugrándozzak minden nap, amikor éppen eszembe jut, mert logikusan Neki, de nekem is van saját éltünk. Mindössze azt szeretném, hogy ha Neki programja van, akkor engem hívjon fel, hogy nem tudnék-e vigyázni a Pöttömre. Vagy hogy párszor elmehessek Érte a bölcsibe, elvigyem egyet sétálni, aztán hazavihessem, ennyi. Esetleg ha nagyobb lesz, néha átjöjjön ott aludni, ha kedve van hozzá, vagy az Anyja nem ér rá. Így abban maradtunk, hogy amíg nem mondja Magától, hogy nálam szeretne aludni, addig mindig hazaviszem, pedig még csak most adtuk be a papírt, szóval nem a közeljövőben várható bírósági ítélet az ügyben.
2012. máj. 30. 12:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!