Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk, és a feleségem ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk, és a feleségem ragaszkodik hozzá, hogy kéthetente egy hétvégét láthassam a 3 éves kislányomat, mivel győzhetném meg, hogy azon kívül, hogy nyilván nekem ez nagy rűgás, a gyereknek is árt vele?

Figyelt kérdés
Válófélben lévő anyukák, apukák, segítsetek kérlek!
2012. máj. 29. 10:33
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
81%

Elképesztő milyen nők írogatnak ide. Persze csak az a jó, amit ők kitalálnak, de nem képesek felfogni, hogy másképp is lehet csinálni a dolgokat. Nem kell vigyázzban állni egész nap, ha normális kommunikáció működik, akkor apuka odatelefonál, hogy ráér ma/holnap/péntek délután és szeretne elmenni a gyerekért iskolába, vagy hétvégére talált valami jó programot, és elvinné, és ha senkinek nem ütközik a már meglévő programjával, akkor menjen.

Egyébként egészen sok itt a mártír anya, aki úgy tesz, mintha olyan hatalmas teher lenne a gyerek. Ha ennyire nagy gondot jelent, akkor hadd nevelje az apuka, elég sok olyan apukáról tudok, aki örülne, ha nevelhetné a gyerekét. Aztán majd ti igazodhattok az ő időbeosztásukhoz. Akkor már kevés lenne a kéthetente hétvége, mi? Nyilván vannak olyan apák is, akik erre alkalmatlanok, de az egy más kategória fogjátok már fel. A legtöbb apa normális.

Anyuka a magánéletét meg oldja meg, nem értem pontosan miben zavarja meg az ő randizgatását az, hogy apuka elviszi a gyereket valahova, vagy elmegy érte az iskolába. Persze ha engednétek, hogy a ti lakásotokon kívül máshol is találkozzanak, akkor apukának nem kéne órákon át a lakásotokban kempelnie, ha szeretné a gyerekét látni.

2012. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
81%

Azt meg nem gondolhatjátok komolyan, hogy normális, hogy a ti új férjetekkel minden nap találkozhat a gyerek, a saját apjával meg szigorúan kéthetente hétvégente, és az ő új feleségét meg ne ismerje, mert szegény gyerek lelki világának árt. Hát pont annyira, mint a ti új férjetek.

Ja és kapaszkodjatok meg, az sem mindig igaz, hogy az apuka lép le egy másik nővel. De érdekes módon ilyenkor is az anyánál marad a gyerek... Aki elkezd mártírkodni, mint ti, mintha még ő tenne szívességet azzal, hogy nála lakhat a gyerek, ahelyett, hogy a fenekét a földhöz verné örömében, hogy minden nap láthatja a gyerekét.

2012. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
50%
utolsó, te megint a nagy hozzáértők táborát gyarapítod, láttál már gyereket közelről? Merthogy neked nincs, az biztos., arra is fogadnék hogy nem voltál ilyen helyzetben. A kérdező teljesen normálisan gondolkodik, az ilyen apukák valóban a gyerek érdekét nézik, drukkolok, hogy minél többet lásd a picit!
2012. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Van gyerekem és én is elvált szülők gyereke vagyok, a páromnak is van gyereke az előző házasságából (és képzeld el akkor jön ide, amikor csak akar, most akkor én is érezzem úgy, hogy állandóan haptákban kell állnom? sőt, az édesanyjával is jóban vagyunk, tiszta beteges), szóval tudom, miről beszélek, csak nektek egy picit is rugalmasnak lenni túl bonyolult.
2012. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
77% Aki nem úgy gondolkodik,mint ők,az még nem látott gyereket közelről.Vicces.Az is felfoghatatlan nekik,hogy valaki esetleg képes normálisan kommunikálni az apukával és meg tudja beszélni előre,hogy mikor legyenek ezek a rendszeres találkozások,amik sűrűbbek,mint kéthetente,de nem jelentenek állandó készenlétet.Nem világos,hogy ezen mit nem lehet érteni.A kérdezőnek örülök,hogy sikerült legalább ennyit elérnie anyukánál,továbbra se add fel és harcolj ki minden percet,amit a gyerekeddel lehetsz!Sok sikert!
2012. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Igen, ez nekem is feltűnt, aki nem apagyűlölő, annak nyilván nincs gyereke.


Hánynom kell ettől a bandától. Még jó hogy vannak, akik meg merik mondani a véleményüket 100 (baromira elfoglalt) anya ellen is.


Legalább mostmár tudom miből szerezzek plusz pénzt, könyvet írok, hogy hogyan kell viselkedni az elvált szülőknek, ha kultúremberek.

2012. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
19%
Én az olyanoktól hányok, akik olyan témában okoskodnak és habzó szájjal mondják a magukét, akiknek halvány gőze nincs a témáról.
2012. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Csak pár oldal óta mondja mindenki, hogy van gyereke és gyakorlatból beszél, de nyilván mindenki hazudik, aki nem a ti véleményeteken van.
2012. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!