Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válunk, és a feleségem ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válunk, és a feleségem ragaszkodik hozzá, hogy kéthetente egy hétvégét láthassam a 3 éves kislányomat, mivel győzhetném meg, hogy azon kívül, hogy nyilván nekem ez nagy rűgás, a gyereknek is árt vele?

Figyelt kérdés
Válófélben lévő anyukák, apukák, segítsetek kérlek!
2012. máj. 29. 10:33
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Először is, olvasd már el mit írtam, mondtam, nem céloztam senkinek. Ha magadra vetted, az nem az én problémám, ez is mutat valahol valamit.


Másrészről,aki szerint az a normális, ha egy apa mindössze kéthetente hétvégén vehet részt a gyereke életében, azzal nincs miről beszélni, megvan róla a véleményem és mindenkinek, aki tudja mit jelent, hogy két szülőd van, nem egy.


Ahol pedig az apa szemétkedik, arról ugyanez a véleményem, nem az a problémám senkivel,hogy anya, épp ugyanúgy lehet szemét az apa is, de nem értem ez hogy jön ide, a kérdező férfi, és többször szeretné látni a kislányát, ami tökéletesen érthető.


Az életkoromat pedig megtisztelő, hogy ennyire fiatalnak saccolod, annak is érzem magam, de nem a saját magam szórakoztatása végett hoztam ezzel kapcsolatos példát.

2012. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
33%
Még annyit, hogy csak hogy bosszantson az exem, direkt hideg joghurtot adott a gyereknek, télen fagyit, pedig tudta hogy érzékeny a mandulája, csak mert én azt mondtam hogy ne adjon a hűtőből semmit neki! Csak azért is! PERsze, folyton beteg lett miután visszahozta, a két hetet folyton azzal töltöttük, hogy meggyógyuljon, odaadtam egészségesen megint, utána megint beteg lett! Szoknyát adott rá 15 fokban, persze utána egy hétig az ágyat nyomta és még ezer ilyen példám van! És mindezt azért, hogy velem kitoljon, pedig a gyereknek ártott gyakorlatilag! Mindig tiszta ideg voltam láthatás után, nem csoda!
2012. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, de ez a ti történetetek, ahol az apa veled akart kicseszni, itt erről szó sincs.


A bármikor láthatás pedig nálatok nem tudom mit jelent, többen írtátok ezt a hirtelen betoppanást. Nálam azt jelenti, hogy odacsörög, hogy otthon vagyunk-e, mert ráér, és jönne, ha otthon vagyunk akkor azt mondom jó, jöjjön. Csak ugye ehhez beszélőviszony szükségeltetik.

2012. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vannak jó anyák és vannak jó apák, ennyi! A gyerek kéthetente láthatja az apját és nagyon nem is igényel többet belőle! Tudja, hogy abban a pillanatban telefonálok neki, ha beszélni akar vele, de jobban érzi magát velem, pedig soha nem uszítottam az apja ellen! Fordítva ez már nem igaz!
2012. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk pszichológus mondta, hogy ez nem jó a gyereknek! Ha bármikor odamehet, kaphat egy hamis illúziót, hogy még egy család vagytok/lehettek és később ha ez az állapot drasztikusan megváltozik óriási törést fog a gyereknek okozni! Nálunk is ez volt! Vagy hirtelen betoppanhat 10 év múlva is, ha esetleg másik párod lesz? Nagyon fog neki örülni!Miért nem tanulnak az emberek a rossz példákból?
2012. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon hiányzott volna, mondjuk soha senki nem szabta meg, hogy mikor láthatom, amikor akarom.

A válás a szülők problémája, nem a gyereké, és már alapból az egy rohadt nagy törés, hogy az egyik szülővel való kapcsolattartás a másik által van korlátozva, holott teljes normális családban ez egyáltalán nem akadály.

2012. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Kérdező eltűnt?
2012. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%

Hamis illúzió..Na én meg ezt nem hiszem el, a gyereknek az a család, amibe született.


Ha pedig új párod van, az akkor sem az apja.


Az azért egy egészen más eset, amikor az apa lelép és 10 év múlva jön, ilyenkor nyilván borul az egész, de egy olyan család esetén, ahol válás után is egyformán ragaszkodnak a gyerekhez, ott senki sem pótolhatja az apát.


Az pedig megint egy borzalmas dolog, hogy az új pár annyi időt tölt a gyerekkel, amennyit akar, de az apa korlátozva van. Nyugodtan mondhatja bárki erre azt, hogy igazságos, nem az.


Fordított esetben garantálom, hogy ti sem gondolnátok, hogy rendben van az, hogy ti csak kéthetente láthatjátok a gyereket, de az apa új felesége egész nap vele lehet.

2012. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
Jön majd szerintem, 2 órája írta ki a kérdést, gondolom ebédel. :)
2012. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hanem ha folyamatosan ott lóg a régi lakásban a gyerekkel és anyukával, az anya mégis hogyan kezdjen új életet? Én így éltem 6 évig, tudom mit beszélek! Úgy viselkedett, mintha ott lakna, mindenbe beleszólt, amihez már nem lett volna joga. Ha vannak olyan példák, amik jól sültek el, annak örülök, hogy egészséges lelkületű emberek lettek, de az összevisszaság nem jó a gyereknek.
2012. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!