Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért volt ellenséges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ellenséges a pszichológus?

Figyelt kérdés
Felteszem itt a kérdést, mert úgy látom a régebbi bejegyzések nincsenek szem előtt. Ma meg volt a pszichológiai vizsgálat, a kislányunkra, a feleségemre és rám. A feleségem és kislányunk végig együtt voltak bent, majd én egyedül. A pszichológus nő, már támadóan kezdte az egész beszélgetést, hogy hogyan képzelem el, hogy én akarom nevelni tovább a kislányunkat, amikor én csak egy apa vagyok, és különben is a feleségem egy nagyon jó anya. Csak lestem. Szerintetek ez csak egy csel volt, hogy hogyan reagálok, vagy ennyire anyapárti volt a pszichológus? Mondjuk ettől függetlenül 1,5 órát voltam bent, és a végén még az ábrákat is elemeztem, de végig ennyire támadó volt velem a pszichológus.
2012. máj. 29. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
100%
Váláshoz kell a szakvélemény? Ha úgy gondolod, hogy elfogult volt veled szemben, mindenképpen jelezd és kérj másikat!
2012. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
Ja igen elfelejtettem írni, hogy gyermekelhelyezés miatt volt a vizsgálat.
2012. máj. 29. 18:56
 3/86 anonim ***** válasza:
98%
Valószínű nézte, hogy meddig bírod a feszültséget, mikor támadsz vissza. Mondjuk, nekem furcsa, mert másfél órát egy idegbeteg is végig tud szimulálni, hogy nála jámborabb ember nincs a földön. Várd meg a véleményt, ha abban is ezt érzed, fellebbezz ellene.
2012. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim válasza:
100%
Kérheted, hogy valaki más nézzen meg.
2012. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
58%
Biztos csuszopenzt akart.
2012. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:
Ez nekem is megfordult a fejemben, mert nagyon hosszan búcsúzott. De ki mer ilyet tenni?
2012. máj. 29. 19:01
 7/86 anonim ***** válasza:
96%
Ebbe bele ne fuss! Ha csúszót akar egy doki, azt egyértelműen jelzi neked. Ilyen helyzetben véletlenül se kockáztass!
2012. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom a részleteket, de úgy tűnik szakmailag nem volt korrekt a kollega. Vizsgálatnál soha nem mutatunk elköteleződést és soha nem ítélkezünk! Teljesen semlegesnek kell maradni. Ez alap a szakmában. A kollega belevitte a saját érzelmeit, esetleg tapasztalatait.

A teszteket nem lehet még egyszer ilyen hamar felvenni, de ha van lehetőség, akkor lehet, hogy kérnék egy független igazságügyi véleményt. Bár valószínű nem befolyásolja a továbbiakat, a gyerekeket a magyar jog szerint majdnem mindig az anyának ítélik. Vannak persze különleges helyzetek, például alkalmatlan az anya, vagy a gyerek nagyon a másik szülő felé húz stb. Azt viszont a pszichológus észreveszi, ha bárki befolyásolni akarja a másikat ebbe az ügyben.

szintén pszichológus válaszoló

2012. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
Nekem van egy volt válóperes bíró ismerősöm, és még ő sem hallott ilyenről, hogy így viselkedne egy pszichológus ilyenkor.
2012. máj. 29. 19:10
 10/86 anonim ***** válasza:
93%
Sanszos, hogy elhagyták és eléggé szakmaiatlanul beleviszi a magánéletét a munkájába. Szerintem kérjetek egy másik szakértőt.
2012. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!