Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért volt ellenséges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ellenséges a pszichológus?

Figyelt kérdés
Felteszem itt a kérdést, mert úgy látom a régebbi bejegyzések nincsenek szem előtt. Ma meg volt a pszichológiai vizsgálat, a kislányunkra, a feleségemre és rám. A feleségem és kislányunk végig együtt voltak bent, majd én egyedül. A pszichológus nő, már támadóan kezdte az egész beszélgetést, hogy hogyan képzelem el, hogy én akarom nevelni tovább a kislányunkat, amikor én csak egy apa vagyok, és különben is a feleségem egy nagyon jó anya. Csak lestem. Szerintetek ez csak egy csel volt, hogy hogyan reagálok, vagy ennyire anyapárti volt a pszichológus? Mondjuk ettől függetlenül 1,5 órát voltam bent, és a végén még az ábrákat is elemeztem, de végig ennyire támadó volt velem a pszichológus.
2012. máj. 29. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ilyenkor nem kellene a pénzt szóba hozni, de én már több pszichológust nem tudnék kifizetni. Viszont arról meg nem tehetek, hogy a jelenlegi nem jó végezte a munkáját.
2012. máj. 29. 19:22
 12/86 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi idős a gyermek, de én még olyanról sem hallottam, hogy bármelyik szülő benn volt, amikor a gyerekkel foglalkozott a pszichológus (nálunk sem), szerintem ez nem etikus, és nem szabályos. Mindenképpen tégy panaszt a bíróságon, és kérj másik szakvéleményt. Ezen sok múlik.
2012. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:
4 éves a gyermek. Tesómmal voltam, ő tanúsítani tudná, hogy így történt, hogy együtt voltak bent.
2012. máj. 29. 19:28
 14/86 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy atakarító nőt dobták be apszichológus helyében. Vagy nem csúszóra vágyott , ha nem természetbeli kenésre.
2012. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:
Ja a feleségem egy nagyon jó anya, az aki felmond a munkahelyén, majd elköltözik 2 hétre egy vadidegen férfihoz 100 km-re innen és viszi a kislányunkat is. Majd visszajön, összejön egy újabb férfival, aki Londonban lakik, ki megy hozzá 5 napra nyaralni, oda már egyedül, viszont a gyermeket egyszer sem hívja.
2012. máj. 29. 21:17
 16/86 A kérdező kommentje:
14-es, nem túl jó a kedvem a mai nap után, de ez megmosolyogtatott. :)
2012. máj. 29. 21:18
 17/86 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj , meg értelek. De erre mit lehet mondani. A pszichológiai vizsgálatnak azt kell szolgálnia ami a törvényben le van írva. Magyarán mondva . A törvény azt monja ki, hogy agyermeknek ot a helye ahol szellemileg és testileg a leg jobb neki.

Végül is érvelhetsz ezzel, hogy az anya f..ról, fa...ra jár.Már bocs, de ez ennek tünik. Ne haragudj. Gondolom a kedves nejed mindent elkövetett ellened a házasságotok alatt, majd ki menekült belőle, és most keresi az új balféket. Leegyszerűsítve.

2012. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:
Utolsó! Értelek én és igazad van. De oly mértékű volt ma a diszkrimináció, hogy az már pofátlanság. Így még közel sem biztos, hogy az anyjánál van meg a testi, lelki, erkölcsi fejlődést elősegítő jobb környezet. Hiszen arra nem is nagyon volt lehetőségem, hogy én azt bizonyítsam, hogy ez nálam talán jobban megvan.
2012. máj. 29. 21:56
 19/86 anonim ***** válasza:
69%
Akkor egyszerű a helyzet, Bizonyítsd be, hogy az anya nem foglakozik a gyermekkel, sőtt. Te írtad le, az anya mindeféle akárkikkel és akárhol van, szóval Addig amig gyermeklhelyezés nincs addig neked is kötelességed és jogod a gyermek életébe bele szólni.Szóval egy anya?? , nem teheti meg a te engedélyed nélkül azt amit gondol a gyermekkel szemben. Másrészt kérheted a közös szülői felügyeletet gyermeklhelyezés estébnen is. Lassú víz partot mos alapon.
2012. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
100%
Kérj ujabb vizsgálatot. Ha a dolgok úgy működnének ahogyan kellene az illető hölgy akár el is veszíthetné az állását. Jobb helyeken ezt így szokták.
2012. máj. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!