Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért volt ellenséges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ellenséges a pszichológus?

Figyelt kérdés
Felteszem itt a kérdést, mert úgy látom a régebbi bejegyzések nincsenek szem előtt. Ma meg volt a pszichológiai vizsgálat, a kislányunkra, a feleségemre és rám. A feleségem és kislányunk végig együtt voltak bent, majd én egyedül. A pszichológus nő, már támadóan kezdte az egész beszélgetést, hogy hogyan képzelem el, hogy én akarom nevelni tovább a kislányunkat, amikor én csak egy apa vagyok, és különben is a feleségem egy nagyon jó anya. Csak lestem. Szerintetek ez csak egy csel volt, hogy hogyan reagálok, vagy ennyire anyapárti volt a pszichológus? Mondjuk ettől függetlenül 1,5 órát voltam bent, és a végén még az ábrákat is elemeztem, de végig ennyire támadó volt velem a pszichológus.
2012. máj. 29. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
100%
A mostani pszichológus hetek múlva megküldi a papírt, aztán hónapok múlva kitűzik a tárgyalást, aztán hónapok telnek el a fellebbezés után, majd kb még egy év az új pszichológusi vizsgálatig. Kb összesen 2 év! Én olyanról is tudok, ahol a pszichológust kizárták az eljárásból, mert személyiségi jogokat sértett!...következménye nem lett és közben emberek mentek tönkre - munkájának köszönhetően.
2012. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
100%

egy másik kérdésedre már válaszoltam. itt van amit találtam:

[link]

2012. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok.

hihetetlen, hogy milyen pszichológusok vannak. amúgy vmi jegyzőkönyv vagy ilyesmi készül ilyenkor erről? hihetetlen, hogy hogy engedhetett meg magának ilyen hangot. Bár lehet, hogy tényleg tesztelt téged, hogy mondjuk agresszívvé válsz e ettől, vagy esetleg elkezdesz üvöltözni vele stb

2012. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
100%

Hat tudod kit tesztelgessen... Nem az Ö dolga! Az meg egyenesen gusztustalan, hogy anyuka együtt volt a gyerekkel bent, majdhogynem felesleges volt a pszichologiai vizsgalat... Komolyan felhaborodtam, akarki is a pszichologus nö, a helyedben nem hagynam ennyiben. Higgadtan szedd össze, mit serelmezel a vizsgalat soran, majd nyujts be panaszt. Cselezhet a hülye libe (bocs, a szakember), ahogy akar, de asszem, te jobb pszichologus vagy, mert azonnal atlattad, hogy itt tökeletes szakbarbarsagrol es elfogultsagrol van szo. Arrol nem is beszelve, hogy a volt nejed miket pletykalhatott össze rolad a növel együtt. Komolyan, gyomorforgato. Mi az, hogy te "csak" egy apa vagy? Ha tesztelgetett volna amugy, maskepp teszi, van erre mas modszer is, hogy lemerje, mennyire vagy agressziv, vagy hogyan viszonyulsz dolgokhoz. Ö egyszerüen csak le akart hengerelni, hogy belasd, nem vagy több egy darab ...-nal, es örökre lemondj arrol, hogy te neveld a gyerekedet. Szegyen, komolyan.

Bocs a stilusert, csak melyen felhaborodtam az eseteden, meg azon, mennyire begyöpesedett, buta es korlatolt emberek ülnek egyes dönteshozo, szakertö szekekben. :S

2012. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm!!! Összefoglaltad azt amikre én is jutottam a mai nap folyamán. Sőt, már rákerestem, és a törvényben is le van írva, hogy egy pszichológus szakértő nem ítélkezhet!!! Meg várom a szakvéleményt, hátha mégis kedvező lesz, utána lépek az ügyben. Kicsit unom már ezt az egyoldalú, anyapártiságot amerre csak járok.
2012. máj. 30. 15:08
 26/86 anonim ***** válasza:
100%
Szivböl drukkolok neked!
2012. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
100%
Rossz taktikát választott a pszichológus. Az is lehet, hogy sokat csalódott már a pasikban. Ha ennyire elfogult, vagy megkockáztatom: felkészületlen, szerintem másikat kéne választani.
2012. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám ne várd meg a szakvéleményt, azok alapján amiket elmondtál, nem hiszem hogy objektív véleményt fog tükrözni. Ráadásul ha csak a szakvélemény után teszel panaszt, úgy fog kijönni a lépés, mintha csak azért tennéd, mert nem neked kedvező szakvéleményt írt a pszichológus. Minél előbb tedd meg a panaszt!
2012. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ezen én is gondolkodtam, hogy nem kellene megvárni az eredményt, a leírtak miatt. Ha holnapig nem jön be, jelezni fogom a bíróságon.
2012. máj. 31. 19:11
 30/86 anonim ***** válasza:
100%

Ne várd meg a szakvéleményt, mielőbb jelezd, hogy elfogadhatatlanul bánt veled a pszichológus!


Az anyuka jelenléte igenis elég ahhoz, hogy a gyerek azt mondja amire az anyuka betanította! Egyedül kellene mindenkinek részt vennie a vizsgálaton, a gyereknek pedig pláne, hogy ne befolyásolhassa őt egyik szülő sem.


Másrészről valóban felháborító az egész ügy, ha a szakemberhölgy ennyire férfigyűlölő akkor menjen át női magazinhoz cikkeket írni vagy nem tudom, ugorjon le egy hídról. Nem fér a fejembe, hogy engedhet meg magának ilyet!

Biztos, hogy nem teszt volt, azt nem így szokták csinálni. Ráadásul akkor a vége felé normálisabb lehetett volna veled vagy esetleg megmondhatta volna, hogy csak tesztelt, azért volt ennyire ellenséges.

De ha teszt volt, ha nem mindenképpen egy inkompetens idióta az illető, ne hagyd magad!

Kérj új vizsgálatot, de az anyukának és a gyereknek is külön!


Azt szokták mondani, hogy ilyenkor nem szabad nekünk sem ítélkezni, mert biztos te is tettél dolgokat, de most csak az exfeleségedről hallottunk rosszat. Személyes véleményem szerint az ilyen nő, aki elsősorban nőnek tartja magát, tehát elmegy kikapcsolódni/szexelni/nyaralni egy idegen férfival a gyereke nélkül (bár talán jobb is, hogy nem vitte magával...) az nem kifejezetten anyatípus. Aki igazán komolyan veszi az anyaságot az úgy választ pasit is, hogy aki neki és a gyereknek is megfelelő és nem passzolja le a gyereket, hogy ő elmehessen az ideiglenes szeretőjével szexelni.


A feleséged nyilván azt mondaná, hogy elviselhetetlen voltál tőled menekült a nyaralásba is, vagy, hogy lelkileg tönkretetted azért volt szüksége az egyedüllétre és azért nem tudta magával vinni a gyereket. Legalábbis ilyenkor ezzel szoktak védekezni, szóval próbálj erre felkészülni.

2012. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!