Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért volt ellenséges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ellenséges a pszichológus?

Figyelt kérdés
Felteszem itt a kérdést, mert úgy látom a régebbi bejegyzések nincsenek szem előtt. Ma meg volt a pszichológiai vizsgálat, a kislányunkra, a feleségemre és rám. A feleségem és kislányunk végig együtt voltak bent, majd én egyedül. A pszichológus nő, már támadóan kezdte az egész beszélgetést, hogy hogyan képzelem el, hogy én akarom nevelni tovább a kislányunkat, amikor én csak egy apa vagyok, és különben is a feleségem egy nagyon jó anya. Csak lestem. Szerintetek ez csak egy csel volt, hogy hogyan reagálok, vagy ennyire anyapárti volt a pszichológus? Mondjuk ettől függetlenül 1,5 órát voltam bent, és a végén még az ábrákat is elemeztem, de végig ennyire támadó volt velem a pszichológus.
2012. máj. 29. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 Shaddark ***** válasza:
46%

A gyerekek alkalmazkodók... Ha szeretetet kapnak azt se veszik észre ha nevelőszülők neveleik az igaziak helyett. Szeretet, törődés, gondoskodás és ragaszkodni fog élete végéig. De hát erről szól a család, a vérségi kötelék csak szép szó de senki rá nem jött még hogy nem tőle volt a gyerek pl.

Ügyvéd nem mondott alternatívákat és megoldási módokat?

Nem kellene lecserélni? Nem tűnik így innen messziről nézve túl attraktívnak...

2012. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:
Hát ez az, valamiért nem akarja észre venni a pszichológus ezeket a dolgokat. Sőt, ha felhozom, csak annyit mond, hogy igaza van a feleségemnek, ha valami nem működik azt nem rendbe hozni kell, hanem egy újat keresni.
2012. júl. 9. 19:58
 73/86 Shaddark ***** válasza:

:D

Jah akkor ezek szerint a Rákóczin (vagy hol állnak most a hölgyek) is csak sok útkereső lányka van, rendesek azok, csak megkérdik az anyagi helyzetét mielőtt összekötnék valakivel a sorsukat :)

Az oké hogy keresés, de az hogy sose látott emberekkel költözik össze azért elég veszélyes és a gyereknek se jó ha havonta más városban találja magát.

Pont ez a fő pont amit el kell kerülni gyermekelhelyezésnél.

Mondjuk ha sűrűn csinálja ezt simán visszaveheted majd tőle, csak hát nem jó a lánykának átélni a sok össze-visszaságot.

2012. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 Shaddark ***** válasza:

"valami nem működik azt nem rendbe hozni kell, hanem egy újat keresni"

Most tűnt fel, gyerekes családnak ilyet mond???

Akkor a párkapcsolati terepauta kollégái minek vannak?

Csernus megütné ezért a mondatért :D

2012. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 A kérdező kommentje:
Nehéz ügy, és pont emiatt nem értem a pszichológusnő lazaságát.
2012. júl. 9. 20:07
 76/86 A kérdező kommentje:
De már az előző vizsgálaton is pont ilyen volt. Emiatt nyitottam ezt a témát. Ezért mondom, hogy valami nem stimmel. Vagy protekció, vagy le van fizetve. Amit kétlek, hogy ennyire anyapárti, bár ki tudj.
2012. júl. 9. 20:13
 77/86 Shaddark ***** válasza:

Lehet csak lusta.

Ha az anyának ítél mindegy mekkora hibát vét senki nem fogja számon kérni rajta.

Az apának már nagy meló odaítélni és felelősség is mert a nem szokványost számonkérik.

Kár hogy nincs valami független szervezet ami felvállalhatná ezt és profin megoldaná.

2012. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
51%

Ez már bennem is felmerült (még a múltkor), hogy lehet érdemes lenne egy másik ügyvédet felfogadnod. Nem kell sztárügyvéd, vannak sokan, akik fiatalok, megvan bennük a lelkesedés és az elszántság és ugyanúgy értenek a dolgokhoz.


Egyébként botrányos, ami történt!

2012. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
11%
És a gyereket 4 éves koráig ki nevelte? Jol sejtem hogy te dolgoztal és ő volt a gyerekkel? Nekem ugy tunik hogy sokszor a bosszu beszel belőled,hogy betarts a nőnek,és azert akarod a gyereket is. Ez nem ritka dolog, a gyerekért kezdetben pedálozó apák sajnos 90% ban ezért lobiznak annyira. Csak az a baj hogy általában pár honap,max egy év után rájönnek hogy a gyereknevelés-háztartás mégsem arrol szol amit ők eddig láttak,és már nem is olyan jo buli.
2012. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 A kérdező kommentje:
Aha utolsó. Kívánom Neked, hogy a gyermekeid kerüljenek el Tőled több 1000 km-re egy olyan anyával vagy apával, aki utál Téged és ellened neveli a gyerekeket.
2012. júl. 10. 09:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!