Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek? Nagyon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Nagyon el vagyok kenődve. Nem tudom jól döntöttem vagy sem.

Figyelt kérdés

Párommal több mint 3éve vagyunk/voltunk együtt.(már haza jöttem anyukámékhoz,és 7végén költözöm is.)Fél éve merült fel mindkettőnkben a kérdés,hogy mi lenne ha külön utakon folytatnánk,de párom azt mondta,hogy inkább megpróbál változni,mert nem akar elveszíteni.(nem mutatta ki az érzelmeit,keveset törődött velem,már el beszéltünk egymás mellett).1 hónapig minden jól is ment,meg is lepődtem rendesen.Aztán folytatódott ami eddig.2hónapja mondtam neki,hogy lehet,hogy nyárra hazajövök és megpróbáljuk milyen külön,de akkor ezt mem beszéltük meg,mert még messze volt év vége/vizsgák.Minden ment a maga útján,a törődő,szerető pasiból ugye visszaváltott.Nem mutatta ki a szeretetét,csak éltünk egymás mellett,de èn mégis szerettem/szeretem,mert sok más jó tulajdonsága van.Én mindent megcsináltam otthon,mostam,takarítottam,reggelit készítettem,gereblyéztem a leveleket,besegítettem a munkájába és még sorolhatnám,de így sem jutott rám túl sok ideje,mert ott voltak a barátok is és a saját kis hobbija is.Most,hogy vége a vizsgáimnak,megbeszéltük,hogy hazaköltözöm,mert nem tudok szeretet és törődés nélkül élni,de még rosszabbul érzem magam.Azt mondta nem tud változni.(párom 31F,én 20L).Mindig az jár a fejemben,hogy mit csinálhat,mit érez és mit gondol.

Nem tudom felfogni,hogy holnap nem hív fel,hogy jó reggelt,hogy aludtál?...Vele akartam közös jövőt,de ő nem képes kimutatni a szeretetét,és ez nekem nagyon fáj.Azt mondja,hogy ő még mindig szeret,de akkor nem értem mi van.Nem tudom mennyire játszik szerepet,hogy egyke.Vissza mennék hozzá,de tudom nem változik meg,ezért haza kell költöznöm.



2012. jún. 17. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Már nem szerelmes, jól döntöttél.
2012. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
amíg szerelmes vagy belé úgy sem fogod elhagyni és mindig új esélyt fogsz neki adni,annyiszor jön vissza, akárhányszor akar.
2012. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan férfiak, akik nem képesek kimutatni az érzelmeiket. Te ezt vagy elfogadod, vagy nem, ez már saját döntés, nem is szeretnék egyik oldalon se véleményt alkotni.

Az egykeség nem jelent semmit, én is az vagyok, mégis van egy 6 éves kapcsolatom.

22/L

2012. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen férfiak, a párom is ilyen, én elfogadtam. Nem lehet tökéletes. Kemény jellem, az üzleti szférában nagyon jó, de ugyanilyen kemény a magánéletben is. Ritka pillanat, hogy érzelmeket mutat ki,de ezt vhol érezned kell,hogy szeret-e mégis, én legalábbis érzem. De minden nő más, ha érzékenyebb vagy,jobban vágysz a törődésre,akkor valóban kevés ez neked.
2012. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem hozzádvaló.Nem lett olyan a 3év alatt,amilyenre igazából vágytál...
2012. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, nincs rá semmi szükséged, idővel elfelejted, és majd megismersz egy törődő, szerető pasit aki megérdemel téged és nagyon fog szeretni, tisztelni. És nem lesz hálátlan az erőfeszítéseid miatt, semmiről nem vagy lemaradva. De egyszer majd hálás leszel magadnak hogy ott hagytad és nem vagy a cselédje, lábtörlője!! Amikor boldog nő is lehetsz egy nagyszerű férj, mellett!! Egy percig se bánd hogy ott hagytad!!
2012. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Arról fogalmam sincs, hogy jól döntöttél-e, de a hiba, amitől szétment a kapcsolatotok szembeötlő:

"Én mindent megcsináltam otthon,mostam,takarítottam,reggelit készítettem,gereblyéztem a leveleket,besegítettem a munkájába és még sorolhatnám," Miből gondoltad, hogy pont erre volt szüksége? Kiválasztottál egy szeretetnyelvet az ötből, és főleg azon fejezted ki a szereteted, de biztos vagy benne, hogy az ő szeretetnyelve ez volt? A leírtak alapján aligha. Te nem voltál tisztában az ő szeretetnyelvével, ő nem volt a tiéddel, ezért mindketten úgy éreztétek, hogy kevesebbet kaptok, mint amennyit a másik valójában adott. A párod, aki úgy tűnik, nem a gyors döntések embere elkezdte szép lassan leíépíteni a kapcsolatot, míg el nem jutott a számodra elfogadhatatlan szintre, ahol te tudtál egy döntést hozni.


Lövésem sincs, hogy a visszautat érdemes-e keresned, vagy egyszerűen egy másik társat, de ha vissza szeretnél menni, akkor erősen javaslom az 5 szeretetnyelvről szóló könyvet.

2012. jún. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az utolsónak reagálnék.Minden szeretetet megkapott tőlem,semmiben nem volt hiánya.Viszonzást nem kaptam/éreztem.Ezt azért nem írtam,mert számomra alap dolog,hogy mivel szerettem mindenhogy ki is fejeztem neki.Neki ezzel nem volt gondja.Ő is mondta,hogy velem nincs semmi baj,csak ő ilyen,hogy nem érezteti a szeretetét...
2012. jún. 18. 03:11
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Minek kezddel 20 éves éretlen létedre 31 évessel? Szeritned csak nyál közepette lehet kifejezni a másik iránti szeretetet? Szerintem jó hogy elhagytad, de neki jó, mert okosabb nővel tud összejönni, aki át lát a szerelmes regényeken. Mert te nem az fix.


Egy férfinak kellenek a haverok és kell hobbi is. A nőknek nincsenek barátaik sem hobbijuk (csak a pasijuk a barátjuk és a hobbijuk). Egy nő ezt nem érti meg. Te sem.


Most hazaköltözöl, mert nem tudsz szeretet nélkül élni. Anyádtól akarsz szeretetet kapni vagy mi? Lártszik hogy csak 20 éves vagy, nagyon ostoba vagy.

2012. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudod milyen vagyok,nem tudod mennyire érett,és ha te tudsz boldogtalanul,bókok,dícséret vagy jó szó nélkül élni,akkor gratulálok.Szerintem egy fél nem tudja fenntartani a kapcsolatot,de lehet ezt csak én látom így.Nem nyálas,csöpögős papucsot képzeltem el mint a regényekben,csak azt szerettem volna,hogy ne minden nap egyedül kelljen lefeküdnöm,mert ő éjfélig a hobbijának él,hanem beszélgessünk,filmezzük,vagy csak a karjában feküdhessek.A munkája pedig megengedi,hogy találkozzon egész nap a barátaival,minden reggel és délután jöttek is kávézni és beszélgetni,sőt nap közben telefonon is beszéltek.
2012. jún. 18. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!