Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek? Nagyon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Nagyon el vagyok kenődve. Nem tudom jól döntöttem vagy sem.

Figyelt kérdés

Párommal több mint 3éve vagyunk/voltunk együtt.(már haza jöttem anyukámékhoz,és 7végén költözöm is.)Fél éve merült fel mindkettőnkben a kérdés,hogy mi lenne ha külön utakon folytatnánk,de párom azt mondta,hogy inkább megpróbál változni,mert nem akar elveszíteni.(nem mutatta ki az érzelmeit,keveset törődött velem,már el beszéltünk egymás mellett).1 hónapig minden jól is ment,meg is lepődtem rendesen.Aztán folytatódott ami eddig.2hónapja mondtam neki,hogy lehet,hogy nyárra hazajövök és megpróbáljuk milyen külön,de akkor ezt mem beszéltük meg,mert még messze volt év vége/vizsgák.Minden ment a maga útján,a törődő,szerető pasiból ugye visszaváltott.Nem mutatta ki a szeretetét,csak éltünk egymás mellett,de èn mégis szerettem/szeretem,mert sok más jó tulajdonsága van.Én mindent megcsináltam otthon,mostam,takarítottam,reggelit készítettem,gereblyéztem a leveleket,besegítettem a munkájába és még sorolhatnám,de így sem jutott rám túl sok ideje,mert ott voltak a barátok is és a saját kis hobbija is.Most,hogy vége a vizsgáimnak,megbeszéltük,hogy hazaköltözöm,mert nem tudok szeretet és törődés nélkül élni,de még rosszabbul érzem magam.Azt mondta nem tud változni.(párom 31F,én 20L).Mindig az jár a fejemben,hogy mit csinálhat,mit érez és mit gondol.

Nem tudom felfogni,hogy holnap nem hív fel,hogy jó reggelt,hogy aludtál?...Vele akartam közös jövőt,de ő nem képes kimutatni a szeretetét,és ez nekem nagyon fáj.Azt mondja,hogy ő még mindig szeret,de akkor nem értem mi van.Nem tudom mennyire játszik szerepet,hogy egyke.Vissza mennék hozzá,de tudom nem változik meg,ezért haza kell költöznöm.



2012. jún. 17. 21:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jah és 20 évesen,mikor 4napja van a kezedben a szakmád,munka nélkül vagy,nem tudom hova költöztél volna ha nem a szüleidhez,akik mindenben támogatnak.
2012. jún. 18. 08:30
 12/15 anonim ***** válasza:
20 évesen még tényleg gyerek vagy - de ez nem baj, sőt annyi minden vár rád, ha ez a kapcsolat nem működik jöhet egy másik. Probálj elhelyezkedni, emberek közé járni és igy te is ki tudod alakítani a saját baráti körödet. Szerintem jól tetted, hogy külön költöztél, igy ki fog derülni, hogy mennyire vagytok egymásnak fontosak, s ha nem keres, akkor meg tudod a válaszát.
2012. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok!2 hete hazaköltöztem,az első két nap fájt igazán,de most már nagyon boldog vagyok,a lehető legjobban döntöttem.Ő sem keres,mint ahogy én sem őt.Nem is hiányzik.Úgy érzem nem voltam szerelmes az utóbbi évben,csak kötődtem hozzá.Minden cuccom haza pakoltam.Békésen mentünk szét.Találtam munkát,kifogtam a legrendesebb főnököt,a munkatársaim is a legjobbak.A barátnőim velem vannak,mellettem állnak pedig azt hittem egyedül leszek.Élvezem a bókokat,amiket nap mint nap kapok.Eleinte furcsa volt,mert ugye a 3év alatt nem igazán kaptam.Egy új,jobb világ nyílt ki előttem. Nem bánom azt a 3 évet,de úgy érzem csak most kezdődik az életem.
2012. júl. 3. 22:16
 14/15 anonim ***** válasza:
de jó ilyet hallani. a végén te adsz erőt másoknak :)
2012. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól alakul az életed :) Gratulálok a kitartásodhoz, hogy nem merültél el az önsajnálatban vagy hasonlók. Nem is szabad bánni az elmúlt 3 évet, az életed része volt és közvetve ugyan, de ő is tett ilyenné amilyen vagy. Erős érett nő lettél, munkád van, aludnod van hol a többi majd alakul! Nagyon sok boldogságot kívánok neked az életben, biztosan megtalálod majd a másik feledet.
2012. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!