Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után sikerült feldolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után sikerült feldolgoznod, hogy nem úgy alakult az életed, ahogy azt szeretted volna?

Figyelt kérdés
Nekem egyre nehezebb. Nem voltak nagy vágyaim, csak egy átlagos család: ház, férj, két gyerek. Ehelyett egyedül nevelem a fiam egy kis panelben, ahol nem szeretek lakni. Imádom a fiam, de nagyon rosszul döntöttem mikor összeálltam az apjával, és sokszor gondolok arra, hogy egy normális pasi mellett sokkal többre vihettem volna, és szép kerek családom lehetne. Tudom, hogy az ilyen volna, meg ha, meg lehetne gondolatoknak semmi értelme, de nem tudom túltenni magam a rossz döntésemen.
2012. jún. 29. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy mindez azért történt,hogy végre olyasvalaki legyen melletted,akit megérdemelsz.Nincs olyan,hogy az embernek csak jó döntései vannak,kell a rossz is,amiből tanulsz,és átértékeled a dolgokat.Csak ezt nehéz felfogni ilyen helyzetben,de később visszanézve látni fogod az értelmét.
2012. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a hasonlóan rossz döntésemet 5 évig nem tudtam megbocsátani magamnak, és továbblépni sem tudtam, mert a tetejébe elhasználtnak, stb. éreztem magam. Így visszagondolva rengeteg időt pazaroltam el a múltbeli hibámon való kesergéssel. Túl sokat is. Ha friss még a dolog megértem, hogy keseregsz, de ne járj úgy mint én, aki a lehetőségeket sem teremtette meg magának a továbblépéshez. Egyébként az előttem szólónak telejesen igaza van, a múlt hibáiból tanulni kell, hogy ne kövessük el ugyanazokat, és a kövezekeztetéseket levonva optimális esetben még fejlődhetünk is tőle.
2012. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz a válást feldolgozni, pedig nálunk én akartam válni. Nehéz, hogy nem úgy sikerült ahogy tervezted, de én is rájöttem idővel hogy kár keseregni, a mából kell kihozni a legjobbat. Ki tudja mit tartogat még a jövő neked, ha hiszel benne hogy jobb lesz. Látom a párom volt feleségét is, 6 év után is ott tart, hogy más a hibás, ő mindenben tökéletes. Borzasztó, mert a saját gyerekét teszi tönkre a saját problémáival. Remélem te nem vagy ilyen, mert ez a legrosszabb amit tehet az ember. Rázd meg magad, mert a múlton való rágódás tönkre teszi a jelenedet, és elveszi a jövődet.
2012. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkinek igaza van. Nem emésztem magam egész nap, és nem nyomja rá a bélyegét az életemre, de sürűn eszembe jut, hogy mennyire rossz embert választottam a gyermekem apjának (nem látogatja, nem kíváncsi rá, közölte, hogy nem szereti mit szeressen rajta, stb.). Csak egyre többször elgondolkozok, hogy pszichológushoz kellene esetleg mennem, hogy elfogadjam a rossz döntésem, csak az a baj, hogy nem hiszek bennük, és pénzkidobásnak vélem.
2012. jún. 30. 21:01
 5/5 Errora válasza:
34 évesen,két év gondolkodás után döntöttem a válás mellett.Sokáig magamat hibáztattam ,mert igen,anno rosszul döntöttem.Iszonyatosan lefogytam,pedig egyébként sem voltam nagydarab.Gyerekem is van,miatta sem volt egyszerű,De úgy gondolom-ma már-hogy oké,vannak rossz döntések,de nem áll meg a világ.Nem tudom,hány éves vagy,de sosem késő újra kezdeni.Én nemsokára a 41.szülinapomat ünnepelem,három éve találtam egy fantasztikus embert.Nem mondom,hogy tökéletes(olyan nincs)én sem vagyok az(nem is voltam soha )Szó mi szó...ne keseregj a múlton,nézz mindig előre,de ne feledd, MA élsz!!!:)
2012. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!