Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem levegőnek néz. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rigó Kata kérdése:

A férjem levegőnek néz. Nem beszélgetünk, sex már rég nincsen. Van egy fél éves kisfiunk, és ha vitatkozunk ilyeneket vág a fejemhez: "Nem is én szültem hanem az orvosok" Császárral szültem 10óra vajúdás után. Váljak?

Figyelt kérdés
Bent volt velem és ez a véleménye. Meg hogy miért nem akarok családi házba költözni (adni ehhez pénzt neki) nem érzi hogy társak vagyunk. Annyira kiborít. Minden nap veszekszünk. Mit csináljak? Váljak? Mi lesz a picivel? Neki a legfontosabb saját maga semmiről lemondani nem akar és ki is hangsúlyozta hogy ő ilyen, nem fog változni.

2012. júl. 11. 23:37
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
83%
Basszus mi lesz a férfiakból, ha házas emberek lesznek... Én inkább feleségül se veszek senkit, megelőzöm a bajt:D
2012. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
90%
válj el,ne habozz.a gyerek is ezt akarná,ahol feszülstség van azt fel kell oldani vagy bajok lesznek hosszútávon.
2012. júl. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően haragszok az olyan nőkre, akik egy ilyen alaknak szülnek gyereket. De te még viszonylag időben rájöttél, mekkorát hibáztál, viszont mostmár minden hónap számít. A kicsinek még nem akkora trauma, hisz eddig is főként te viselted gondját, az apja nem hinném, hogy hiányozni fog neki.

Elsősorban az ő érdekeit kell nézned, addig válj, míg a kicsi fel nem fogja, milyen körülmények között is éltek.


Van a váláshoz megfelelő anyagi háttered, segítséged?

2012. júl. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Gondolom már milliószor próbáltátok megbeszélni. Ha igen, nincs mit tenni, a gyerek és a saját érdekedben is válj el. Van hová menned? Van miből megéljetek? Ez a legfőbb kérdés sajnos, mert tudom,hogy csak úgy nem lehet költözni és válni. :(

Nekem a volt férjem volt hasonló, bár nem igazán veszekedtünk, de olyan szempontból volt hasonló, hogy ő kijelentette, válni akar, már nem szeret, törődjek bele. Én évekig küzdöttem, próbáltam szép és csúnya szavakkal beszélni vele, aztán beláttam, ha csak az egyik akarja megmenteni a házasságot, az semmit nem ér. Beletörődtem, még egy darabig maradtam különböző okok miatt, de miután elfogadtam azt, hogy el fogunk válni, teljesen megnyugodtam és felszabadultam. Igaz, nekem egyszerűbb volt, mert nem volt gyerek, nem volt közös lakás, a szüleimhez vissza tudtam menni és dolgoztam is, tehát meg is tudtam élni. Én akkor megtanultam, hogy házasságot csak úgy lehet megmenteni nagyon kemény melóval, ha mindketten akarják, ha csak az egyik, akkor esélytelen. Én nem bánom, hogy így történt, mert azóta újra férjhez mentem, van egy csodálatos férjem és egy csodálatos lányom. :) Kívánom, hogy légy boldog Te is.

2012. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
42%

Kedves hölgyek, akik az intimitás (akár lelki, akár testi) hiányára panaszkodtok, azért kiváncsi lennék, hogy hogyan volt ez a dolog a terhesség előtt, alatt, közvetlen utána a szoptatási időszakban, vagy egyáltalán, mikor siklott félre ez az egész dolog, ami vélhetően valamikor azért jól működhetett (hisz különben nem kerültettek volna össze, nem jutottatok volna el a gyerekvállalásig, mondjuk.)

Vagy pl. hogy a gyereket ki akarta és ki csak rábólintott, mennyire volt közös döntés...

2012. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

Ma 9:44. Nálunk is tök hasonló a helyzet és hogy beavassalak a részletekbe:

Nem akartunk babát, de amikor kiderült, hogy mégis úton van, rendes védekezés mellett(fog. gátló.) örömében felkapott és közölte, hogy ha rajta múlik marad a baba. Természetesen én is akartam, de ő adott először hangot az akaratának, tehát véletlenül sem erőltettem rá. Akkor bizonytalanodott el, amikor 12 hetes terhes voltam és mindenkinek elmondtuk és anyósék azt mondták, hogy vetessük el...

Ahogy én gömbölyödtem, ő úgy távolodott tőlem és minden fontosabb lett..

Megszületett a fiam azóta úgy járkálunk a házban, mint két idegen, a fiúnk meg mintha nem is létezne a számára, a fiam tényleg csak az én fiam, sokszor úgy érzem, hogy így akar/akart "megszabadulni tőlem."

Legalább 1000szer leültünk és megpróbáltuk megbeszélni, de minden az én hibám az állítása szerint vagy csak egyszerűen közölte, hogy nem érdekli..

2012. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Köszönök minden hozzászólást!!! :)

Igen .. nehéz.. amúgy ő a gyereket szereti, meg játszik vele, de a munka az enyém. Sztem engem nem szeret.

Lusta tenni a kapcsolatért, amúgy is lusta mindenhez...

sajnos.. nem várnék sokat csak pár jó szót, köszönetet, hálát. Egy szál virágot nem vett, mikor szültem... ez nagyon rosszul esett.. többször el is mondtam ezt neki, de azóta sem... szerinte csúnyán beszélek vele, én vok a hibás ő nem. ő tökéletes

2012. júl. 12. 10:33
 18/48 anonim ***** válasza:
36%

Volt már olyan, hogy a férfi a szülés végignézése után elhidegült a feleségtől.

Egyébként egy párkapcsolat két emberről szól. Ha elromlik, arról is két ember tehet jellemzően.

2012. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
50%

Kedves ma 10:19, köszi. Tehát, ha jól értem, kialakult a terhesség alatt a 3 helyett a 2+1 felállás, tehát voltál te a gyerekkel, és a párod meg egyre távolabb került. Észre vetted ezt menet közben? Próbáltad valahogy bevonni?


A lepontozónak meg üzenném, hogy ha még mérgesen toppant is, akkor se lehet egy problémára megoldást lelni az okok meg az oda vezető folyamat megértése nélkül... ez van. Anélkül marad a probléma, meg max az egymás "válj el" heccelése...

2012. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim válasza:
Szia én úgy hagytam el a férjemet,hogy nagyon szerettem,bár nekünk gyerek nem született,de nagyon jó volt hozzám.Természetesen nekünk is voltak veszekedéseink,számtalanszor megalázott,és amikor kiderült,hogy van valakije,nem tűrtem tovább,elváltam. Inkább ezt választottam,bár még nagyon boldogtalan és magányos vagyok,de megadom magamnak a lehetőséget,hogy egyszer tényleg egy olyan férfival legyek aki megérdemel.Nagyon nehéz egy gyerekkel ezt nem kétlem,de kicsit önzőnek kell lenned,megtudnád találni a boldogságot egy gyerekkel is.Gondold meg nem hiszem,hogy ezt érdemled.Azért annyit még írok amiben sok válaszadónak igaza volt,nem kellett volna ennek az embernek gyereket szülnöd ha tudtad milyen.Sok sikert kívánok egy jó döntéshez!
2012. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!