Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "Egy férfi nem csak a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy férfi nem csak a feleségét hagyja el, hanem a gyerekeit is" Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok nemet és indoklást is.


Köszönöm


2012. júl. 20. 16:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Egyetértek Veled kérdező, de a saját tapasztalatom mégis mást mutat. Amikor elváltunk, megegyeztünk, hogy akkor jön, akkor viszi a gyerekeket, amikor csak akarja. (pedig a kicsi még csak egy éves volt)Mindez klasszul működött jóideig. Azután észrevettem, hogy nem is hozzájuk jön, ha itt van, velem foglalkozik, majdhogynem úgy láttam, hogy teher neki a jelenléte. (ő kezdeményezte a válást, nem akadékoskodtam semmiben)Mivel a nagobbik gyerek ezt szóvá tette, úgy intéztem, hogy inkább vigye el őket,szóval, hogy hármasbanlegyenek. Na innen durvult el a helyzet egészen odáig, hogy kijelentette, hogyha ő nem kell nekem, akkor a gyerekek sem kellenek neki, (!!!!) majd lesz új családja új gyereke, és majd akkor látja "ezeket" ha ő akarja. Azóta hébe-hóba érdeklődik utánuk. Nem vagyok elkeseredett ex feleség, teljesen normálisan intéztük a válást, nem volt vita közöttünk, de ezt durvának tartom. Attól, hogy mi már nem élünk együtt, a gyerekeink még közösek, de ez őt a legkevésbé sem érdekli. Néha úgy érzem, hogy eszközként tekint a gyerekekre, és mivel most éppen nem tudja semmire használni, hát berakta a sarokba őket.

Szomorú, mert nem egy fellángolásból születtek a gyerekek..

2012. júl. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Én a 18. válaszolóval értek egyet
2012. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nálunk az a helyzet,hogy IGEN!!!

Megmondtam a férjemnek,nekem ne egy bíró mondja meg mikor láthatja a gyerek az apját, így akkor jöhet,amikor csak jól esik,annyi a kikötés,hogy a lehetőségekhez mérten előre beszéljük meg,nehogy az legyen,hogy nem vagyunk itthon. De Ő egyáltalán nem él ezzel a lehetőséggel,sőt 2 havonta eljön délelőtt 10-11 körül, gyereket be a kocsiba és GO plázázni vagy meglátogatni a régen nem látott rokonait, délután 5-re vissza hozza. Még 1x nem volt olyan alkalom,hogy CSAK kettesben töltötte volna a napot a lányával, vagy ne cibálta volna egész nap a gyereket.

a gyerektartással minden hónapban fenyegetni próbál,csak éppen hatástalan,ugyanis azzal a pénzzel pont hogy kitörölhetem... Mikor átutalja,hozzáteszi,hogy "ott a pénzed b+" holott ugyebár az a pénz nem nekem jár!

Az nem elég,hogy a sorozatos megcsalásai és verekedései miatt váltunk el, veri a mellét milyen jó APA, tetszeleg másoknak a villámlátogatásokon készített fényképekkel. Hónapokkal ezelőtt elköltözött 180km-re, most külföldre akar költözni és SZERINTE nekem kötelességem lesz kivinni a gyerekünket láthatásra. Na nem!

Tehát ebben az esetben nem csak tőlem,hanem a gyerektől is elvált! Ha nem így lenne,jönne,amikor csak tud és nem költözne egyre távolabb. Főleg,hogy nincs is rászorulva!

2012. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miét kell havi 4 napot kapnia az apáknak a saját gyerekük életében??? Ez korrekt?? Nem!!!!!
2012. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

végig olvastam a hsz-eket, a rengeteg helyesirái hiba elenére azt mondom,mindenkinek igaza van,mert kizárólag egyedi esetek vannak nem lehet általánositani.Mégis azt kell észrevenni sajnos,hogy a férfiak könnyebben elhagyják a gyerekeiketés sajnos nem is törödnek velük egy idö után !Ez az állatvilágban is igy van !

Kedves apukák elfelejtik,hogy idösek is lesznek ! Képzeljétek el az exem 33 év után most kezd nyaggatni,hogy hozzam össze a fiával,akiröl 2 éves korában lemondott még a névváltoztatásba is beleegyezett !

Semmikor se érdeklödött telefonon se amikor ballagott az oviban,suliban,gimiben..most meg kellene az unoka,mert baromira egyedül van a szép házában és csodálkozik,hogy a fiam lesz@rja !

szoval kedves apukák ti is meg fogtok öregedni és akkor hiába vártok segitséget a gyerekeitektöl !

2012. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Bár apám szeret minket tesóimmal,de ahogy elhagyta anyámat egy másik miatt,onnantól kezdve ha láttam ott 10x a 10 év alatt.1 forinttal nem járult hozzá,hogy anyám 3 gyereket tartott el egy fizetésből és nem bírja.Hivatalosan még mindig házasok,mert sokba kerül az is...

Én úgy érzem még 24 évesen is,hogy elhagyott minket is.

Mos karácsonykor nővéreméknél voltunk a férjemmel,gyerekeimmel és tesómmal,mikor a nővéremet,aki apámnak csak a mostohalánya volt,felhívta,hogy kellemes ünnepeket kívánjon.A gyerekeit fel sem hívta.Talán facebookon odabökött valamit az üzifalra és ennyi.Anyámmal sűrűn szokott telefonálni az elmúlt évben,főleg idén,mert elhagyta a barátnője.De van egy 5 éves húgom,aki apámmal maradt.

2012. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,hogy ennyi sok rossz apárol olvasok itt,

vajon miért ??szeretnék egy ilyen apával levelezni,mert nagyon kiváncsi vagyok,miért lett ilyen ? miért nem tartja a gyerekeivel se a kapcsolatot ? miéert okoz fájdalmat a gyerekeinek ?

jo persze van,hogy az anya neveli az apa ellen a gyerekeket,de ö is ...miért teszi ? nem jobb kellemes békességben élni? ilyet is hallottam már !!

2012. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!