Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "Egy férfi nem csak a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy férfi nem csak a feleségét hagyja el, hanem a gyerekeit is" Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok nemet és indoklást is.


Köszönöm


2012. júl. 20. 16:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

IGEN!!

példa a saját apám... a szüleim elváltak, mert apám csalta anyámat. SOHA többet nem keresett, nem érdeklődött utánnam!! akkor voltam 15...

28/NŐ

2012. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
17.40 szerintem nincs ehhez mit hozzá fűzni. Én dettó. Egyszer meg kérdezték tőlem hogy mit csinálnék ha találkoznék az apámmal. Vissza kérdeztem, hogy hol találkozhatnék vele? Talán egy szociális otthonba? Ja!!! Mert akkor már szüksége lenne rám? Nem tartok igényt a találkozásra, soha az életben. Az anyukám nagy nehezen fel nevelt. Hol volt amikor betegen feküdtem?Hol volt amikor az iskoláimból ballagtam?És az esküvőm amikor férjhez mentem?Sorolhatnám, sorolhatnám!Meg halnék ha látnom kéne a gyűlölettől.
2012. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

'IGEN!!

példa a saját apám... '


Van ez a fele a dolognak, amit te leírtál, hogy elhagyott apád, de vannak azok az apák, akik nagyon szeretik a gyereküket válás után is.!

Szerintem ez megint olyan kérdés, amire nincs 'jó' vagy 'rossz' válasz.

Ha valakit elhagyott édesapja, az azt fogja felelni IGEN. Akinek mások a nézetei, azt fogja válaszolni NEM.!

Pontozást pont ezért nem értem, ez megint kicsit olyan kérdés, mit pl: 'Mit főztél ebédre?' ha valaki 'bablevest, lángossal' akkor lepontozzák.

2012. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
11%

Jesszus, szólhattatok volna, hogy csak férfigyűlölő, megbántott ex-feleségeket és gyerekeket vártok ide!!

Mindenkit lepontoztatok, aki azt merészelte írni, hogy nem így van, és felpontoztatok mindenkit, aki elsírta a szerencsétlen sorsát... Hát gratulálok.

Nem értem, minek kérdést feltenni, hogy úgyis csak egy válasz a jó nektek!

2012. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Na jól lepontoztak bennünket! Szerintem az pontozott le aki, nem is tudja miről van szó!Anyuci, apuci ott van. " A gyerek előtt ne!"Közbe meg ölnék egymást.

Vagy:Neki is van gyereke így el fekvőben,aki felejtős és nem vállaljuk be!

2012. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
42%
Leírom az én esetemet. Elváltunk 4 éve az exfeleségemmel. Akkor voltak a gyerekeim 7 és 2 évesek. Az ok mindegy hogy mi miatt (jelzem mind a ketten hibásak voltunk a válásért. Már azzal kezdte az exfeleségem, hogy a nagyobbik lányom iskolaválasztásából kihagyott. Aztán kiderült, hogy a kisebbik lányom aszthmás. :( Ennek ellenére nem a falusi óvodába járatta, hanem minden nap vitte 15 km-rel arrébb egy nagyvárosba. Mondanom sem kell, hogy egy asztmás beteg gyereknek mennyire tett jót a szmog, a városi levegő, a betegsége rosszabbodott. Egy éven keresztül kérleltem, hogy hadd járjon a gyerek a falusi oviba, a nagyobbik is odajárt és nem volt semmi gond. De hajthatatlan volt. Aztán összejött egy fickóval. Bejelentette hogy hozzásköltöznek. (ami ellen nem volt semmi kifogásom) ekko r ujra sulit és ovit kellett választani......meg sem kérdezett hogy a sok iskola közül melyik lenne jó. Semmi. Még csak 2 szer láttam a most 5. es lányom év végi bizonyítványát. Mert nem kapom el, mert én nem adnám vissza vagy nálam eltűnne vagy nem is tudom mi az igazi indok rá. A jelenlegi feleséggemmel állandóan vettünk a gyerekeimnek ruhákat, játékokat, a gyerektartás mellett, hogy rendes ruhába tudjanak járni suliba, oviba és láthatáskor lyukas harisnyába lettek elküldve hozzám???? Kérdeztem hol vannak a ruhák és a gyerek azt mondta hogy elveszett ????? Pulcsi nadrág hogy tűnik el???? MInt utobb kiderólt nagymami a kályhába dobta. :( Mostanában arra szokott rá az exfeleségem, hogy az én családomat zaklatja (tesóima közösségi oldalakon stb....) Akkor ilyenkor mit tudok még tenni???? Nem fogok belegebedni azért hogy ő ne vegyen semmibe. A gyerekeimet ellenem és a párom ellen neveli, betanítja nekik, hogy pénzeket kérjenek tőlem..... ugyhogy ne álltalánosítsunk, mert kedves anyukák nagy része elvár mindent, de azt nem hagyja hogy részesei legyünk a gyerekeink életének.
2012. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
JA és még annyit, ha valami baj éri azért rögtön én vagyook a felelős, mert biztos én akarom tönkre tenni az életét. De szerencsére a jelenlegi feleséggemmel tartjuk a kapcsolatot a tanárokkal, az ovonőkkel és mindenről feljegyzéseket készítónk, hogy ha nagykorában megkérdezik a gyerekeim, hogy miért nem foglalkoztam velük majd eléjük teszem.
2012. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Nem sok köze van az apasághoz a 2 hetente hétvégi láthatásnak. Az apa este mesél, az ölébe ültet, megmutatja, hogy használjuk a fúrót, fürdet,stb. A családdal nyaralni, kirándulni megy.Az, aki 2 hetente hétvégén meglátogat és cukrot hoz, egy kedves bácsi lehet még, akit apának szólítunk, de APA nem. Ezzel tisztában vannak a váláskor szerintem, nem kell áltatni magunkat.
2012. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A gyerekeket nem lehet kettészakítani, tehát valahol lenniük kell. Ha tehát a két szülő nem bírja együtt tovább, a távozó szülő kénytelen lesz otthagyni a csemetéket.

Én is elváltam, mert az asszony 6 év alatt egy hisztérikus házisárkánnyá változott, akivel pokol az élet. Mindenért balhézott, hisztizett, sírt. A gyermekeim felett én kaptam meg a felügyeletet, bár keményen küzdenem kellett érte, de most már legalább nincs állandóan egy idegbeteg a közelükben. Az új nejem is nagyon szereti őket, végre normális, nyugodt légkörben élhetnek. Ennek ellenére azt mondom, nem ő hagyta el őket, én kényszerítettem rá.

45 F

2012. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nos, ez gondolom férfi függő. Nyilván van, aki ugyanúgy (vagy még jobban) ragaszkodik a gyerekéhez, van, aki (mint pl az én ex férjem) pedig egyáltalán nem keresi a kapcsolatot. Teszem hozzá, ez nem csak férfiakra vonatkozik, hanem adott esetben egyes nők sem különbek.
2012. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!