Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért viselkedik egyre agressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik egyre agresszívebben a párom velem?

Figyelt kérdés

Hét éve együtt vagyunk, 3 évet a szüleinél éltünk és most egy éve van közös lakásunk. Most már szinte mindennapos, hogy megpofoz. A vitáinknak mindig ez a vége: nem tudjuk higgadtan kezelni és egy apróságból is elefánt lesz nálunk (meg a pofon...). Ilyenkor ő fogja magát, hogy elmegy, kint alszik a kocsiban, sörözik az egyik közeli benzinkútnál. Én meg aggódom és inkább eldugom a slusszkulcsot (tudom, nincsen jogom hozzá, de nincsen más eszköz a kezemben). Aztán ezen ő bepöccen és midnenféle múltbeli sérelmeket vág a fejemhez (amik már régen történtek). Én már nem kiabálok vele, némán tűröm és ő ilyenkor megpofoz...sajnos nem egyszer, hanem sokszor egymás után. Azt mondja, nevelő célzattal teszi, mert "anyám" képtelen volt megnevelni engem. Régen nem viselkedett velem ilyen agresszíven, most meg (tegnap) azért pofozott meg, mert el mertem menni aludni, mivel egész nap a monitor előtt dolgoztam és fájt a fejem. Ahelyett, hogy törődne velem, ezt kapom.


Anyum szerint én vagyok a hülye, mert eltűröm. Lehet, de még mindig reménykedem abban, hogy "visszajön" az a szelíd, jámbor pasi, akibe 7 éve beleszerettem.


Szerintetek is hülye vagyok?


2012. júl. 27. 10:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
68%
És tényleg igaz, hogy sok nő a tahó barmokat szereti...
2012. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mégis mit csinálsz? Verést akarsz menj boxolni.

Az az ember igazi természerte ahogy a nála gyengébbel, neki kiszolgáltatottal szemben viselkedik! Fogd magad s sétálj odébb anyádhoz aztán váljál el!

2012. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
87%

Osztom az előző véleményeket, és hozzátenném, hogy az életed a szokásos forgatókönyv szerint alakul.: Kedves, jó fej- első pofon- több pofon- a testi mellett lelki terror. Ezek ezt mindig így csinálják: nemcsak testileg bántanak, lelkileg is terrorizálnak, azáltal, hogy porig rombolják az önbecsülésedet. A legrosszabb változat, hogy ezt elhiszed, és hagyod, hogy tönkretegye az életedet. Majd a gyerekeidét is, mert az ilyen alak nem áll meg a feleségverésnél, előbb- utóbb a gyerek is sora kerül.


Ne hagyd ezt, lépj ki ebből, amig lehet. Senkinek nincs joga bántani a másikat, semmilyen indokkal sem. Ja, és NEM FOG megváltozni!

2012. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
90%
Azt tanácsolom,hogy nagyon gyorsan hagyd el ,amíg nem köt össze titeket egy gyerek vagy akár több. Az én édesanyám csak azért nem hagyta el apámat ,mert 3 gyereke volt tőle..Csak is miattunk nem! De mindig esténként sírt, hogy öngyilkos lesz ..nembírja tovább,de miattunk bármit megtesz,és ha okosabb lett volna nem marad együtt az apánkkal ,nem szül neki gyereket.. azóta terrorban tartja még mindig ,veri,és ha nem úgy van valami ahogy ő akarja agresszívvá válik..! Hidd el ha boldog életet akarsz magadnak a hátralévő idődbe ,hagyd el! Az emberek nem tudnak megváltozni ,bárhogy is próbálkoznak..
2012. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ó én tudom mi lesz. 1:vársz,hátha jobb lesz (kérdés meddig,és túléled-e) 2: elpakolsz tőle,mire ő kiskutya módjára jön utánad,rágja a küszöböt,virágot hoz,megígéri hogy minden más lesz,csak gyere vissza.Te elhiszed,aztán két hétig minden oké,majd nem mosogatsz rendesen,úgyhogy kapsz egy sallert.Aztán életbe lép az 1. pont.
2012. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy hülye!! A pasid szépen leépítette az önbecsülésed és most azt érzed, hogy ezt érdemled és hogy igaza van. Tudom milyen. A volt párom nem ütött meg, de jót sem kaptam tőle, az egész kapcsolat egy kalap sz*r volt, de én maradtam, mert azt képzeltem, hogy ennyit érek, nem többet! Szóval nem vagy hülye! Csak elveszett!

1: Ő nem szeret téged!

2: Te sem szereted őt, csak félsz tőle!

3: Soha nem lesz már olyan mint volt, de sokkal rosszabb lesz!

4: Te is csak egyre lejjebb kerülsz ebben a gödörben!


Sürgősen hagyd el!! Ne hagyd, hogy még egyszer megüssön, de még azt se, hogy csúnyán nézzen rád! Aztán keríts pár önsegítő könyvet, ami tudom, hogy bután hangozhat, de segíteni fog visszaszerezni önmagad! Mert nem te vagy a hülye, nem ezt érdemled, ennél többet érsz, és tessék kilépni belőle MÉG MA!!!!!

2012. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
78%

Hagyd ott. Én ugyan "csak" lelki terrort kaptam a lányunkkal, meg hogy csapkodott, vagdosta a tárgyakat, de már az is elég volt. Sok ideig a szívem mélyén én is a régi páromat vártam vissza, aki szeretett, imádott, a csillagokat is lehozta nekem... el sem tudtam volna képzelni, hogy belőle lesz ilyen vadállat, aki úgy bánik velünk mint egy kutyával. Erőt vettem magamon és leléptem. Volt egy érzelmi hullámvölgyem, amikor hiányzott (a régi énje!) de felébresztettem magam, hogy hahóó ez a jelen és nem a múlt, soha többé nem lesz velem olyan, akármilyen kedvesen is bánok vele. Nagyon jól tettem, azóta sem bántam meg, most nyugiban vagyunk a pici lányommal, és nem úgy kell hazamennem, hogy már megint mi nem tetszik neki...

Az első idő rossz érzelmileg, hiszen megszokás stb. de idővel azt fogod mondani, hogy ennél jobban nem is dönthettél volna ;)

Sok lelkierőt kívánok neked! Remélem ott fogod tudni hagyni, mert rajta már sehogy nem fogsz tudni segíteni.

2012. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindezt hagyod, akkor hülye vagy, igen.

Már régen le kellett volna lépni.

2012. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
81%

Cucc összeszed, elköltözik. Ennyi. Önbecsülésed a 0-án, nem lesz könnyű innen sem talpra állni, miért akarsz még több gondot magadnak? Ha a kórházban térsz magadhoz, mert úgy megvert az jobb lesz?

Mellesleg a szüleidet sem értem. Ha kiejtenék a számon csak annyit, hogy a párom erősen megszorított, Édesapám kérdezés/hozzáfűzni való nélkül menne és mutatná meg neki, hogy ki a férfi. Mert nem férfi az, akit megüt, meglök vagy "csak" szavakkal bánt egy nőt.

2012. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Fáj az egyedüllét és hogy nincs párom,de ilyenkor qurvára nem bánom,hogy egyedül vagyok.Nagyon meg kell válogatni azt,hogy kivel kötöd össze az életed.Nagy hülye vagy,ha vele maradsz.Úgy látszik,éveken keresztül hazudott és csak most mutatta ki a foga fehérjét.Nagyon csúnya vége lehet ennek a kapcsolatnak.Nem akarlak rémítgetni,de az ilyen kapcsolatoknak sokszor öngyilkosság,vagy nagy lelki leépülés lesz a vége.És már most megmutatkoznak ennek az első jelei abban,hogy hiszel neki és hibáztatod magad.Ha már a párod,akkor az lenne a dolga,hogy támogasson lelkileg és segítsen mindenben,nem az,hogy lehúzzon.
2012. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!