Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért viselkedik egyre agressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik egyre agresszívebben a párom velem?

Figyelt kérdés

Hét éve együtt vagyunk, 3 évet a szüleinél éltünk és most egy éve van közös lakásunk. Most már szinte mindennapos, hogy megpofoz. A vitáinknak mindig ez a vége: nem tudjuk higgadtan kezelni és egy apróságból is elefánt lesz nálunk (meg a pofon...). Ilyenkor ő fogja magát, hogy elmegy, kint alszik a kocsiban, sörözik az egyik közeli benzinkútnál. Én meg aggódom és inkább eldugom a slusszkulcsot (tudom, nincsen jogom hozzá, de nincsen más eszköz a kezemben). Aztán ezen ő bepöccen és midnenféle múltbeli sérelmeket vág a fejemhez (amik már régen történtek). Én már nem kiabálok vele, némán tűröm és ő ilyenkor megpofoz...sajnos nem egyszer, hanem sokszor egymás után. Azt mondja, nevelő célzattal teszi, mert "anyám" képtelen volt megnevelni engem. Régen nem viselkedett velem ilyen agresszíven, most meg (tegnap) azért pofozott meg, mert el mertem menni aludni, mivel egész nap a monitor előtt dolgoztam és fájt a fejem. Ahelyett, hogy törődne velem, ezt kapom.


Anyum szerint én vagyok a hülye, mert eltűröm. Lehet, de még mindig reménykedem abban, hogy "visszajön" az a szelíd, jámbor pasi, akibe 7 éve beleszerettem.


Szerintetek is hülye vagyok?


2012. júl. 27. 10:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
én hasonlon átmentem koltozz tedd meg!!!
2012. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
83%

Igaza van a #29nek. Miért nem zárnak be otthon, amíg kigyógyulsz az idióta párodból?

Rám ha csak kezet emelne a barátom apukám karöltve menne a keresztapámmal, meg a nevelőapámmal, és valószínű, hogy egymást kéne visszafogniuk.

Hagyd el. Vagy ha tényleg olyan buta vagy, maradj vele, de akkor ne szülj gyereket. Ne tedd tönkre egy másik ember életét is.

2012. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
89%
Agyonver majd téged is meg a gyerekeket is. De ne hagyd ott, ha ekkora hülye vagy. Legalább lefoglalsz egy ilyen agresszív barmot, és amíg téged ver, addig sem normális embereket bánt.
2012. júl. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Figyelj! Ebből semmi jó nem fog kisülni. Ne reménykedj a változásban, inkább hagyd ott gyorsan, amíg lehet. Mert kérlek higgy nekem, ha már gyereket vársz tőle, elrontod az egész életedet. Akkor már a gyerek oda fog kötni, és nem leszel képes őt teljesen kizárni az életedből. Én nem mondok olyat, hogy hülye vagy, inkább csak naiv. Van tapasztalatom, hidd el. Ne tűrd el ezt. Viszont ne szállj szembe vele, inkább pakolj össze amíg nincs otthon, és az összes cuccoddal menj le mondjuk a szüleidhez. Ők biztos otthont nyújtanak neked amíg nem találsz lakást. Még nem késő, hagyd ott. Menj a szüleidhez és gyűjts lakásra, legalábbis először albérletre, hogy a szüleidtől minél hamarabb elköltözz, és amíg a szüleidnél laksz segítsd őket anyagilag, ill. a házimunkában. Aztán hamar összegyűlik a pénz a lakásra, és akkor már nyugodt lehetsz. Akkor majd megtalálod életed párját előbb-utóbb, és szép életed lesz. DE ez csak akkor következhet be, ha otthagyod ezt az embert, mert ez nem lesz jobb, innen már csak romlik a kapcsolatotok. Hagyd ott. Gondolj arra, ha gyereked lenne tőle, annak ez mekkora trauma lenne, hogy téged ver ez az ember. úgyhogy előbb utóbb elválnátok, és akkor gondolj arra, hogy annak a szegény gyereknek (gyerekeknek) milyen nehéz lenne elviselni a válást. Higgy nekem, mert én is így nőttem fel, a szüleim elváltak, és ez nekem nagy trauma volt. Te is mekkora fájdalmat okoznál a gyerekeidnek. Még nem késő, hagyd ott, akkor lesz esélyed a boldogságra. Halgass Rám, én ezeket csupa jó szándékból mondom! Még nem késő!
2012. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!