Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt feleség/volt élettárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt feleség/volt élettárs aki akadályozza a gyermekláthatást. Kinél meddig tartott ez az állapot? Bárki írhat, aki valamilyen formában érintett volt. Pl. Volt férj, új feleség, szülő, anyós, após bárki, , ,

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 13:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
az olyan nő dögöljön meg, ennyit erről.
2012. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

16:04 -es vagyok.

A válaszom az, hogy mikor elváltunk, az ex-férjem teljesen kiszámíthatatlan lett, verte a barátnőit, igaz a gyerekekhez egy újjal sem nyúlt, mégis nem szívesen engedtem a közelükbe. És mi az már, hogy betör a lakásomba?? A mostani férjem próbált rajta azzal segíteni, hogy ajánlott elvonót, kifizette volna, mert ő is szereti a lányaimat. De az exem nem volt hajlandó együttműködni, ezért vannak ezek a drasztikus lépések. A lányokkal szokott nagy ritkán skypeolni, de akkor is csak felügyelet alatt. Ha végre kijózanodna, kapna valamennyi láthatást de ehhez meg kell változnia.

Mert nem tudom, hogy ki bízna egy iszákos, depressziós, börtönviselt(1 hét, verekedés miatt, nem fizetett senki óvadékot) emberre 2 kislányt, akiknek fogalmuk sincs mindezekről, mert normális családi életük van, problémák nélkül.

2012. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

ja, kedves utolsó. egy itt a gond, hogy csak te tudtál ésszerű magyarázatot adni, jogosan. mi van a többi nővel. aki abból akar megélni , hogy a férje szereti a gyermekét. Egyedül csak a gyermek marad a nőnek nevezett cafat kezében. igen indulatos vagyok. mert ma ebben a nyomorék országban a nőknek a megélhetést agyermek jelelnti. az nem is érdekli őket, hogy mennyire tönkre tudják tenni a gyereküket.

nem számít semmi nekik csak a pénz, a gyereknek kell alapon.

de azt, hogy tegyenek érte jobban éljenek , az ki van zárva.

2012. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

az a gond ezzel, hogy a semmirekellő nő aki ok nélkül , csupán zsarolás és egyébb aljas dolog miatt zárja el a gyermeket a volt férjétől.

Az ilyen agyatlan tuskók , észre nem veszik , hogy agyermeküket miként csinálják ki, főleg ha jó volt a gyermek apja. 14 éves gyermeket tudok, az anyja két diplomás tuskó. a gyermek nyugtatókon él, a többit már nem is mondom inkább. a nő a gyermeket az apjától , elzárta, sőtt annak örül, ha az apját ki tudja csinálni. szóval, erről ennyit.

2012. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már azért érthető 16:04-es. De mi a helyzet olyankor, ha a másik szülő mindent megteremt, normális életet él és mégis ez van, és persze szeretné a gyerekét is látni, vele lenni. Meddig tart ez?
2012. szept. 12. 01:11
 16/24 A kérdező kommentje:
Sajnos igen ez a zsarolás meg pénzt add,gyereket nem kapod, egyenesen undorító
2012. szept. 12. 01:12
 17/24 anonim válasza:

Ha már újból bíróságra vitte az ügyet akkor már csak a bírón függ minden, viszont ha még nem lett fellebbezve(?), akkor azonnali hatállyal kell az ügyet elindítani.


Amúgy meg ha a másik szülő megteremtette a gyermek számára ideális környezetet, akkor én sem értem, hogy mért nem láthatja a "pórul" járt szülő a gyermekét. Én rögtön engedélyezném, csak mi nem tartunk ott.


Remélem megválaszoltam a kérdést.

2012. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Az utolsó válasz 16:40-es, Maybelle és Beverly anyukája
2012. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
16:04, elírtam
2012. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Anya vagyok, egy 3 éves gyerekkel. Ha tehetném, végleg kitörölném az életünkből az apát. Pedig a gyereket soha nem bántotta, szereti és jófej vele, nem iszákos, nem káromkodik, nem agresszív a gyerek előtt. Engem viszont többször megfenyegetett, ököllel is megütött, egyszer betört a lakásomba (a sajátomba, ahol soha nem éltünk közösen), és iszonyú bunkón viselkedik velem, valahányszor beszélünk. Nem tudok vele megbeszélni semmit, kompromisszumképtelen, ellenséges velem és semmiben sem együttműködő. Szerintem valahol érthető, hogy nem jó szívvel bízza az ember a gyermekét olyasvalakire, akivel még kommunikálni is képtelen normálisan. Ennek ellenére azért látja néha. De utálom ezeket az alkalmakat. Nem dörgölöm az orra alá, visszafogom magam, de akkoris utálom.
2012. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!