Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt feleség/volt élettárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt feleség/volt élettárs aki akadályozza a gyermekláthatást. Kinél meddig tartott ez az állapot? Bárki írhat, aki valamilyen formában érintett volt. Pl. Volt férj, új feleség, szülő, anyós, após bárki, , ,

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 13:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ehhez képest a NANE meg a Patent egyesület nemrég szervezett egy tüntetést a "kényszerláthatások" törvényi megszüntetésére, mert micsoda dolog már az, hogy az anyát arra kényszerítik, hogy kéthetente adja oda a saját gyerekét az apjának. És az meg különösen felháborító, hogy ha nem teszi meg, akkor az apa akár fel is jelentheti az anyukát. Elég sok nő elment és tüntetett is a Kossuth téren. No commnet.
2012. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Szia! Nálunk a következő a helyzet: a szüleim elváltak, amikor két éves voltam. Apám egy ideig elvitt minket láthatásra, aztán már azt se. Úgy nőttem fel, hogy nem is ismertem, de anyukám soha nem szidta, nem tiltott el tőle. Ő nem volt ránk (rám és a nővéremre) kíváncsi. A mostani párom éppen válik, 3 gyereke van. A felesége többször megcsalta, ő pedig eddig bírta... megismerkedtünk, fél éve összeköltöztünk. A felesége tombol: a gyerektartást követeli (de a párom utalja is rögtön, ahogy megkapja a fizetését), viszont a gyerekeket ellenünk uszítja. Elérte, hogy a két fia már ne álljon vele szóba. Egyedül a kislány jön hozzánk. Hiába hívja a gyerekeit, megy értük, azok csak akkor beszélnek vele, ha éppen szükségük van valamire... Tehát, fizikailag nem zárja el őket, de minden erejével azon van, hogy a gyerekek utálják az apjukat. És sikeresen. Nem tudom, meddig lesz ez így, de félek, teljesen el fognak tőle távolodni... és az anyuka ettől boldog... Nem is értem... Az érzelmi zsarolás mestere. Amúgy diplomás, tanárnő egy gimiben. Hát, nálunk ez a helyzet...
2012. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ismerős típus, nála is jelentkeznek a DRMMS szindróma tünetei. Csak azt tudom tanácsolni, hogy ha a párod nem akarja, hogy nála legyenek a gyerekek, akkor állapíttassa meg minél hamarabb a láthatást a bírósággal és ragaszkodjon is hozzá. Az anyának ekkor már kötelessége átadni, ha nem teszi azonnal megy a feljelentés a gyámhivatalba. Ha nem akar a gyerek jönni, akkor az anya hibája. Ezzel egyébként nálunk is bepróbálkozott az asszony, (persze nem volt igaz, mert a gyerekek szívesen jönnek) de megmondta a bírónő, hogy az ő kötelessége úgy nevelni, hogy akarjanak jönni. Ha nem így tesz, jogosan fogja kérni az apa a gyerekelhelyezés megváltoztatását.
2012. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#22-es, 11:49-es. A kérdésem, hogy lehet tudni, miért csinálja? Ha amúgy is félre...., és a pasival nem nagyon voltak már 'úgy' együtt, akkor a pasi már nem kell, akkor meg miért? DE bárki írhat rá választ, ha tudja
2012. nov. 25. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!